Jump to content
lauri199

Üks keefir peale trenni?

Recommended Posts

Vanasti, kui toidulisandeid saada ei olnud, siis joodi piima peale trenni.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidugi kõlbab. Ma jõin vahepeal ka keefiri päris palju, aga läksin piima peale üle... kui koju jõudsin, siis kohe 1L piima (Almas on 33g valku, millest 18% vadak ja ülejäänud kaseiin + rasvad ja süsikad, vitamiinid jne + dehüdratsioonist tingitud vedelikupuuduse ja jänu kustutaja).

Piim ja munad on ühed täisväärtuslikumad toiduained üldse. Geniaalsed tooted, kui sul just allergiat pole.

Mul tekkis siin lisaküsimus: Kas on võimalik edukalt lihast kasvatada, kui peamised valguallikad on just piim ja munad (ja kui näiteks liha üldse ei sööks)?

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muidugi kõlbab. Ma jõin vahepeal ka keefiri päris palju, aga läksin piima peale üle... kui koju jõudsin, siis kohe 1L piima (Almas on 33g valku, millest 18% vadak ja ülejäänud kaseiin + rasvad ja süsikad, vitamiinid jne + dehüdratsioonist tingitud vedelikupuuduse ja jänu kustutaja).

Piim ja munad on ühed täisväärtuslikumad toiduained üldse. Geniaalsed tooted, kui sul just allergiat pole.

Mul tekkis siin lisaküsimus: Kas on võimalik edukalt lihast kasvatada, kui peamised valguallikad on just piim ja munad (ja kui näiteks liha üldse ei sööks)?

Paljud söö liha. Muna ja piim ju loomnevalk. Siis ju loogiline, et saab ???

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud söö liha. Muna ja piim ju loomnevalk. Siis ju loogiline, et saab ???

Seda minagi (olengi lihasöömist osaliselt asendanud piima ja munaga), aga kas lihas kui toiduaines on midagi nii unikaalset ja tervisele ja/või lihaskasvule kasulikku, mida piimast ja munast ei saa?

Kui ei, siis ma ei näe küll liha söömisel mingit ratsionaalset mõtet, kui et just impulsiivset lihahimu rahuldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidus on kahte liiki rauda. Lihas ja lihasaadustes on heemne raud ning taimses toidus mitteheemne raud. Heemne raud on kergemini omastatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toidus on kahte liiki rauda. Lihas ja lihasaadustes on heemne raud ning taimses toidus mitteheemne raud. Heemne raud on kergemini omastatav.

"Heemne raud" - 1. x kuulen ja jälle targem :rolleyes:

Munas on siis ka ikka heemne raud ju, eks. Sain vahepeal teada, et piimas polegi rauda...

Muudetud kasutaja Blackdom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Danke shön! Muna jääb alla põhiliselt loomamaksadele ja mingitele verikäkkidele, mida ma niikuinii ei söö (kui vaadata heemset rauda). Sealiha saab pika puuga ja teised lihad natuke lühema puuga.

Joon ka vahel ikka keefiri aga rohkem ikka piima.

Liha ikka kasulikum kui muna aga eks siin tuleb suurem hinnavahe sisse.

OOtaks mingit arvamust et kes tarbib vutimune,ma ainult neid sööngi kuna vanematel lindude kasvatus,kana muna yldse ei söö enam,sest lugesin kuskilt et yks vutimuna pidavat olema kasulikum kui 3-4 kanamuna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×