Jump to content
ragnarc

käte areng

Recommended Posts

olen paremakäeline ja alustasin mõned kuud tagasi trenni, kuid on näha, et vasaku käe biitseps areneb kiiremini justkui (samas vasak käsi nõrgem).. mis toimub ?! kas on normaalne et nõrgeme käe lihased suurenevad rohkem ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama lugu on minul, olen paremakäeline kuid vasak käsi on ümbermõõdult suurem ja tugevam, mis teha? Tuleb sellega leppida ja pöörata lihtsalt rohkem sooritamise ajal tähelepanu paremale käele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui biitsepsi kodarluule kinnitumise koht on ühel käel küünarliigesest oluliselt kaugemal kui teisel ja/või kõõlus on lühem(nähtav erinevus), siis võib olla, et jõud on suurem isegi siis, kui lihase ristlõike pindala on väiksem. Mõned treenerid soovitavad jõu erinevuse likvideerimiseks treenida rohkem ühte poolt korraga, aga mulle tundub, et see viib kiiresti summaarse jõu vähenemisele ja seejärel on läheb jälle aega, et õppida kuidas mõlemat poolt korraga rakendada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul endal on samamoodi olnud. Ise arvan, et point lihtsalt selles, et sooritades harjutusi, kus mõlemale käele mõjub samaväärne raskus, saab suurema koormuse ju siiski nõrgem käsi. Järelikult loogiliselt võttes, peaks ka areng kiirem olema. Aga pead ei anna selle "teooria" õigsuses. Igal juhul edu. Kõige tähtsam ju ikka see, et areneb;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu soovitus siinkohal on nõrgema käega lihtsalt rohkem pingutada ja tugevama käega ei tohiks mingil juhul ühtegi kordust rohkem teha...nii et kui teha eraldi siis kindlasti mitte rohkem kui nõrgem käsi jõuab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemusest võin nii palju öelda, et alguses jäi mul lamades surudes paremkäsi vasakule alla, aga see kadus nagu mõne kuuga ära ja senimaani on edasi ühtlaselt arenenud. Biicepsit treenides ei ole erinevust märganud, võibolla väga väike vahe (ise vasakukäeline, aga parem natu tugevam).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×