Jump to content
Volley

Hommikusöök!!

Recommended Posts

Kasutage otsingut, mitu kümmend samasugust teemat on vaja? Jaaa muidugi, saab mõni postituste arvu suurendada jne. :rolleyes:

Mis see sulle Volley annab, kui sa saad tead, mis TEISED söövad ja kellaaeg(hakkad, siis ärkama nagu vastajad v? :( ), pigem tee endale selgeks mida sul on vaja süüa ja kui palju ja siis söö seda! Solvuda mu postituse peale pole vaja, aga otsingut võiks kasutada küll ja harida ennast, mitte umbes küsida mida nö. "tegijad" söövad ja teen ka nii, et äkki saan siis suureks ja tugevaks?! ;):angry:

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trennipäeval "söön" kell 7 ühe sheigi, peotäis tablette ja lonks kalaõli peale.

Trennivabal päeval söön kell 7 tavaliselt 3-4 muna ja mingit silo ja õli ka.

Ei imesta su asukoha üle :rolleyes:

Aga kui nii siis nii. Ilmselt toimib väga hästi. :angry:

Minu puhul toimib väga hästi 7:30 - kohv, 2 viilu leiba juustuga, pool tomatit-kurki, pool puuvilja ja 110g rosinatega farmi kohupiima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Solvuda mu postituse peale pole vaja, aga otsingut võiks kasutada küll ja harida ennast, mitte umbes küsida mida nö. "tegijad" söövad ja teen ka nii, et äkki saan siis suureks ja tugevaks?! :angry::rolleyes:

Tegijatega on see värk, et nemad TEAVAD mida, millal, miks ja kui palju nad söövad. Lisaks on nad õppinud oma keha "kuulama".

Õpi, otsi, uuri, katseta ja vaata, kuidas keha reageerib. Sedasi tulevad tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegijatega on see värk, et nemad TEAVAD mida, millal, miks ja kui palju nad söövad. Lisaks on nad õppinud oma keha "kuulama".

Õpi, otsi, uuri, katseta ja vaata, kuidas keha reageerib. Sedasi tulevad tulemused.

Just nimelt, seda ma mõtlesingi! Et pole mõttet kopeerida teisi juba sellepärast, et inimesed on niipalju erinevad, kui just teema algataja selle mõttega küsis, et süüa sama moodi või võtta midagi oma menüüsse, aga point on, kui sa ei tea mida ja milleks sa seda sööd, siis on jama ja kasu ei saa, sest sa ei tea miks teemale vastaja sööb just seda... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul tavaliselt tee+3-4 võileiba(tööpäeval), 4 praemuna+ 300 grammi liha+midagi süsikurikast(küpsised,kondenspiim jne :angry: ). Tööpäevadel sooviks süüa rohkem aga pole hommikuti aega ja ausalt öeldes pole ka isu. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikul tavaliselt tee+3-4 võileiba(tööpäeval), 4 praemuna+ 300 grammi liha+midagi süsikurikast(küpsised,kondenspiim jne :angry: ). Tööpäevadel sooviks süüa rohkem aga pole hommikuti aega ja ausalt öeldes pole ka isu. :rolleyes:

kuidas sul hommikuti nii palju toitu alla laheb? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas sul hommikuti nii palju toitu alla laheb? :rolleyes:

Harjumise asi. Ma ei suutnud ka kunagi hommikul süüa.

Praegu on pmst 2 varianti:

aedviljapakk + 2 muna + juust

või

võileib (ilma võita:), pool pakki kohupiima, jogurt, pähklid, nisukliid

mõlemale lisaks läheb lonks kalaõli ja üks 500 mg C kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikul täisteraleib (2-3 tk) rohke peekoni ning praemunaga.

Ahhjaaa, leivale on majonees ka peale määritud:)

Kohe ärgates isu pole, kuid mul naine iga hommik mulle võileivad tööle kaasa teeb.

Siis kui tööle jõuan, kuskil pool tundi-45 minutit peale ärkamist on juba isu ka peale tulnud.

Kodus tavaliselt hommikuti klaasi laimivett joon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavaliselt 200g hirisihelbeputru miski hea moosiga pluss tass kohvi, paar kora nädalas pisike karp selveri vaarikatarretist ka juurde, vahel harva söön võileiba hommikuks, see paneb seedimise kinni, ei taha pidevalt tarbida, kuigi võileivad jubedalt maitsevad:P. Juba mõnda aega olen enne hommikusööki ka lonksu kreekapähkliõli võtnud. Hommikusök tavaliselt pool tundi peale ärkamist, olenevalt päevast, tavaliselt kell 9.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu lemmik hommikusöök,igapäevaga järjest rohkem maitsma hakkab!

keedu tatar 100-200g sinna sisse võid ja 3 keedu muna,natuke kurki ka maitse on fantast ja kõrvale joon kohvi koos vahukoorega :huh:

Vahel asendan tatra leivaga ning vahel ka kerahelbepudruga.

Söök on parim!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida praegusel ajal kõige tavalisemalt sööte hommikul ?

Ja mis kell teil umbes esimene eine on?

1-l hommikul on puder jogurtiga, 2 viilu Juku juustu, kohv v tee

2-l hommikul on 200g rasvatut kodujuustu segatuna 50g maitsestamata jogurti, kurgi ja tomatiga, 2 viilu sepikut ja klaas petti/keefirit

Tundub palju, kuid menüü on spetsialisti koostatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) 300g tere maitsestamata 5% kohupiima + puuvili (õun, apelsin, viinamarjad) + peotäis pähkleid (vahel kookoshelbeid)

2) 3 praemuna peekoni või singiga, tomatit kõrvale + klaas piima

3) 3 munast ja piimast omlett tomati, sibula ja singiga (vahel ka juustu kui meelde tuleb) + klaas piima

Harva (kui tuleb pikem trennipäev) söön hommikul ka leiba või putru. 3x nädalas tööpäeviti joon ka pool tassi musta kohvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söön seda mis parasjagu on / mille järgi parasjagu isu on.

Täna hommikul näiteks suure kausitäie riisi kanaga , kuhu panin peale hapukoort ja kõrvale joogiks oli piim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×