Jump to content
ristokru

Jõusaal Viimsi kandis?

Recommended Posts

Viimsi kooli jõusaal on suvel suletud kahjuks, üle jääb siis Viimsi Spa jõusaal, kus abivalmid treenerid. Pirital on TOP Spa jõusaal, kuid ei tea, kas seal treenereid leidub.

Ise käin Pirital velotreki saalis, sest see mulle kõige taskukohasem.220.- kuukaart, kuid seal treenerit ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimsi kooli jõusaal on suvel suletud kahjuks, üle jääb siis Viimsi Spa jõusaal, kus abivalmid treenerid. Pirital on TOP Spa jõusaal, kuid ei tea, kas seal treenereid leidub.

Ise käin Pirital velotreki saalis, sest see mulle kõige taskukohasem.220.- kuukaart, kuid seal treenerit ei ole.

Ohoh, mis tingimused seal velotreki saalis muidu on? Viimsi spa on suhteliselt kallis muidugi ja kooli oma on veits nadi ma leian.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Velotreki saali miinuseks on see, et seal ei saa kükki teha vabade raskustega. Muidu pole vigagi, smithi masin, lamades surumise pink, rinna liblika masin, biitsa pukk, selja plokk (T-kang), teises ruumis on veel sõudeergomeeter, stepper, jooksulint, kõhulihaste pink, alaselja pink ja oli vist ratas ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ohoh, mis tingimused seal velotreki saalis muidu on? Viimsi spa on suhteliselt kallis muidugi ja kooli oma on veits nadi ma leian.

Kallis spas on jõusaal siis? Käisin ukse peal seal vaatamas ja sealgi tundus asju vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallis spas on jõusaal siis? Käisin ukse peal seal vaatamas ja sealgi tundus asju vähe.

Vähe asju? Mida sul peaks vaja olema? Jalapress + hack, kükipuur, smith, ristivedu, traktor, hantlid kuni 40 + veel reguleeritavad varred, biitsepsikangid, kõhumasin, tuharamasin, pec-tec jne ... Kogu trenni saab ära teha, olen seal isegi Tallinnas viibides trenni teinud! kevadel oli hind vist 125 eeku kord, kuid vaata nende kodukalt järele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Spa kuukaart oli klubikaardi omanikule 700.-, teistele oli vist 800.-

Kas nüüd juba 1000.- kanti ei jää? Kas keegi käib seal ka treenimas?

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas nüüd juba 1000.- kanti ei jää? Kas keegi käib seal ka treenimas?

Jah seal 700.- klubikaardi omanikule. Ise seal viimased kolmveerand aastat pidevalt käinud ja varem vahelduva eduga. Ise olen kohaga rahul, kuigi teinekord satub liiga palju rahvast saali, eriti talvel. Hinna üle väga ei nurise, sest minu arvates kõik vajalik olemas. Võiks ainult kauem lahti olla - hetkel 10neni, varem oli 11 ja maksis vähem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×