Jump to content
Heinrich

Jõusaalid Tallinna kesklinnas?

Recommended Posts

HEi!

KoLisin aLLes TaLLinna ja tahaks trenni teha. SOoviksin käia jõusaaLis ja spinningus. Oskab keegi soovitada mingid kohta TaLLinna keskLinnas või seLLe Lähiümbruses, kus hinna ja kvaLiteedi suhe oLeks paigas.

Tänud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
HEi!

KoLisin aLLes TaLLinna ja tahaks trenni teha. SOoviksin käia jõusaaLis ja spinningus. Oskab keegi soovitada mingid kohta TaLLinna keskLinnas või seLLe Lähiümbruses, kus hinna ja kvaLiteedi suhe oLeks paigas.

Tänud:)

kalev spa , hind on seal minu meelest 899 eek , reval on kalev spa taga see koht on megalt ülerahvastatud:)

aga jõudu tööle siis :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
megalt ülerahvastatud? millest ma ilma olen jäänud? Kui ma käin seal, siis on tavaliselt saalis alla 10 inimese (kogu alumise osa)

hetkel v-o mitte aga kohe, kohe hakkab jälle see uus hooaeg kus hakkavd tundmatud saalis vingerdamas ja huvi tundma spordi vastu :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära reval Sporti küll mine. Täna käisin ja olles nõus 200 krooni proovikülastuse eest maksma kuid ei soovitud minu autole parkimist sealses hoovis võimaldada. Patrkla oli pooltühi. Kas ma peaksin 50 krontsi tund vanalinnas parkima? Mingisugust võimalust mulle ei pakutud. Öeldi et püsikliendi kaart avab parkla. Ju see valvelaua mutt ei olnud siis püsiklient. Läksin Zelluloosi. 70 kronsi ja tule või viie autoga. Mõnusalt asjalik koht samuti.

Käisin varem ka Myfitnessissis kuid see rohkem naistele. Nadi varustus kangi ja hantlimeestele. Aga muidu väga puhas.

Ühel päeval käisin ka Laagri jõujaamas treenimas mis liiga kallis 130 krontsi ja liiga väike.

Olen Eestis kaks nädalat ja soovitan kõigile Zelluloosi.

Jutt oli muidugi üksikkülastustest kuid eks saab nende kaudu ka ülevaate teenusest ja suhtumisest klientidesse erinevates jõukades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×