Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Nojah seal keskel oli vist Kirp2 stseen vms :D

Eks ta selline lihtne-mõnus vaatamine pidigi tulema.

:P

Milline noa selga löömine Jokeri poolt!

Ma ei tahtnud seda küll enne öelda, aga minu oskuslik näitlejatöö ja Shakespearelikud sisemonoloogid üldse päästsidki selle muidu nii haleda katse teha komöödiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P

Milline noa selga löömine Jokeri poolt!

Ma ei tahtnud seda küll enne öelda, aga minu oskuslik näitlejatöö ja Shakespearelikud sisemonoloogid üldse päästsidki selle muidu nii haleda katse teha komöödiat.

:D Ja-jah.

Ei tegelt prokssõduri kohad on väga head ja ajukad. Igal õigel tiblal peab alati oma Ljoša kaasas olema. Rääkimata kirbu viimseni lihvitud proffesionaalsusest. Väike näide: Siis kui hull mr.mesi valas lõkke bensuga üle ja niikui tsäksi näitas käis tulepilv tal üle pea. Mees möiratas ja pani jooksu ummisjalu. Aga mis tegi kirp - nagu eht pronksõdur, silm ka ei pilkunud. Mees oli oma rolli niivõrd süvenenud :) Lisan ka sellest väikse pildi, mis õnnestus aktivistil jäädvustada. Kahju, et kaamerat ei jõudnud sisse panna, sest aimasin, et plahvatus tuleb. Ütlesin küll mesile, et oota, aga ei ...

Teine koht kus Männikul ollakse. Alguses tuli ju mingi tädike meid noomima ja ära ajama - siin ei tohi filmida. Algul ta vist Viskat ja kirpu-ljošat tema õlal tähele ei pannudki. Kui need kivi tagant välja ilmusid, seff poseerimispükstega õlal - tädi kadus tuldud teed. Krt teab mis hullud koos - parem varakult varjuda :P

Aga noh annan ka aru, et ega niimoodi mälestusmärke ja sambaid ja kujusid pole ilus pilada - aga mis teha - kulturist bljääad :D

post-2073-1228489124_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui vähegi võimalik, siis tellige/ostke/laenake endale DVD, sest siin, netis, ei anna vaatamine efekti. Suurel ekraanil ja korraliku heliga on asi hoopis teine.

Minu huumorisoonega ühtis see teos küll....piisavalt haige huumor on. Peale esilinastust olin meeldivalt üllatunud. Tänud tegijatele kes meeldivalt sisustasid mu 45 minutit, surma poole! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ütleks, et Bonsuna seekord liiale läks. Ühtegi roppu sõna nagu ei kasutanud ja ega temale iseloomulikku stiili midagi parata saa. Mõned taluvad debiilikuid, teised mitte nii hästi.

Suhtlusstiili, mis koosneb fraasidest nagu "Hei Hiiumaa kalevipoja lõuaga naljamees kes sa klistiiri abiga rinnalt 80kg suruda jaksad" mina küll viisakaks ei nimeta :D Iseenesest ei ole minu asi, mil viisil Bonsuna teistega suhtleb, kuid kui sellised asjad ilmuvad avalikus foorumis, kus käib ka muud rahvast peale nn. siseringi, siis on naiivne loota, et üldine arvamus kulturistidest ja kulturismist paraneb. Kui mina alast kaugel oleks ja esimest korda siia lehele antud stiilis postitusi lugema satuks, ühineksin suure tõenäosusega rahva poolt pandud diagnoosiga suurtest musklitest ja väikesest ajust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suhtlusstiili, mis koosneb fraasidest nagu "Hei Hiiumaa kalevipoja lõuaga naljamees kes sa klistiiri abiga rinnalt 80kg suruda jaksad" mina küll viisakaks ei nimeta :D Iseenesest ei ole minu asi, mil viisil Bonsuna teistega suhtleb, kuid kui sellised asjad ilmuvad avalikus foorumis, kus käib ka muud rahvast peale nn. siseringi, siis on naiivne loota, et üldine arvamus kulturistidest ja kulturismist paraneb. Kui mina alast kaugel oleks ja esimest korda siia lehele antud stiilis postitusi lugema satuks, ühineksin suure tõenäosusega rahva poolt pandud diagnoosiga suurtest musklitest ja väikesest ajust.

See oled sina, mis teha. Ela oma väikeste musklite ja suure ajuga. Tunne röömu , et oled üks paljudest. Mina olen mina, suhtlen nagu suhtlen. Vahel tõesti ka pisut ebaviisakalt /usun, et ka sinul sellist asja ette tulnud/ kuid kindlasti on siis selleks ka pisike põhjus. Enamasti aga ei suuda teised hoobilt pihta saada kuna ma tõsiselt räägin ja kuna mitte. /taotuslik/ Eriti veel kui ei räägi silm silma vastu. Hiiumaa mehele /sulle tõlkeks/ ei olnud küll plaanis midagi halvasti öelda, aga noh, kui nii tundus /sulle/ siis vabandan. /võid ka sellest vabandusest osakese endale arvestada/

Mis aga puutub üldsuse arvamust kultiristidesse ja kulturismi, siis see jääb alatiseks selliseks nagu on, kuna lihtsalt üldsust /sõna ise juba ütleb seda/ on rohkem kui neid ebanormaalseid, ebastandatrtseid inimesele sarnaseid olendeid. Vahel siiski mõni neanderdaallase välimusega kahel tagajäsemel liikuv, primaatide sugukonda kuuluv..... olend suudab üldsust ka meeldivalt üllatada aga see ei muuda siiski enamuse arvamust neist. /Hetkel on sellise neandrdaali nimi Argo / Jah, nii lihtsalt on.

Teatud ringkonnas ei peeta sportlasi üldse, inimesteks, või siis paremal juhul teisejärgulisteks. Aga ega seepärast spordimees oma tegemisi tegamata jäta.

Ähh täitsa poogen, seleta siin mingile x soodale oma algeslises keelekasutuses mida ma mõtlen ja kuidas maailma asju näen. Selline eliitklassi kuuluv suuraju ei mõista ikka minusugust madalalaubalist. :P

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne kui terve film nähtud, väga põhjalikku arvamusavaldust ei hakkaks kirjutama, aga esialgse mulje põhjal (fitness TV-s nähtu põhjal) ütleksin, et praegu just DVD-d ostma ei torma. ;)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BONSUNA Halastamatu & Kompromissitu. VAATA II osa ja HÄÄLETA ühe osalise, tantsutäht ARGO ADERI poollt!!! 9007906

NB! Filmi esimene ja teine osa on kokku pandud!

post-2073-1228680596_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On kaks erinevat asja: filmikriitika ja kommentaarid.

Filmi kritiseerides tuleks esmalt mõelda sellele, et kuidas SINA oleksid selle filmi teinud, kui SUL on käsikaamera ja 0 EEK eelarve.

Eks kindlasti teeksid SINA midagi teistmoodi aga ka Joker & tiim andsid endast parima.

Kui arvestada, et tegemist on esimese "suure" filmiga, siis võib ju rahule jääda?

Kui soovid, et järgmine film tuleks veelgi parem, siis paku välja millest see võiks olla ja kuidas SINA võiksid kasulik olla.

Kommenteerijatel soovitan esmalt film otsast lõpuni ära vaadata. Kui film vaadatud, siis loe minu teist lauset.

Minu soovitus järgmiseks filmiks oleks teha film nagu "Pumping Iron". Sisse võiks tuua ka toitumise.

Raha mul pole aga kui kuidagi teistmoodi saan aidata, siis andke teada. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Turul mutid sosistasid just /tulin hapukapsast ostmast/, et film olevat müügikohtades otsa lõppemas, et ei tea kas nemad enam saavadki. Lohutasin neid, et olge mureta, kui juhtub , et ilma jääte siis toon teile ise aga vastutasuks teete hapukapsastele hea hinna. Mutikesed olid ülirõõmasd ja lubasid mulle kevadeni tasuta kapsast anda kui nad filmi ikka ära näevad.

Öelge siis veel, et prohvet omal maal kuulus pole. :o

Seda ka , et homses KROONIKAS peaks olema seltskonna reportaaz esilinastuselt CC-Plazas. PEAKS! ;)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust seda Tartus osta saaks? Tahaks ka lõpuks ära vaadata, nii palju kui siin fitness.ee lehel näha on klippe, tundub küll lahe ;)

Tutu tn 8 spordihoone andmistraatori juures on, mine ja küsi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänane KROONIKA omamoodi "kulturistide-eri" :)

Juttu Inna Uidist ja tema tselluliidist, Ott Kiivikast kui animakangelasest, Argo Aderist kui tantsutähest ja Marek Kalmusest ja kulturistide jabura komöödia Bonsuna H&K esilinastusest.

Selline imelik juhuste kokkulangevus :D ...kulturistid kapist välja ... aga tegelt ... mehed tehke trenni ka vahepeal onja :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kätte on jõudnud päev, kus kõigil on võimalus kaasa elada täiesti jaburale komöödiale, mis on kokku pandud võistlevate amatöörkulturistide poolt. Filmil nimeks: BONSUNA Halastamatu & Kompromissitu.

Peaosas ei keegi muu kui Marek Kalmus isiklikult.

Kaasa löövad veel Argo Ader, Monster.Muscle.Man.Mr.Mesi, Gerbel Mikk, Indrek Otsus, Erich Krieger, Lukas Osladil, Katrin Bidoli jpt.

Filmi klopsis kokku Joker.

Leebe pereisa (Marek Kalmus) valmistub koos perega reisile minema kui ootamatult röövitakse tema naine ja laps. Lunaraha asemel nõuab Venemaa kulturismiliit kinnitust selle kohta, et Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit lõpetaks dopingukontrollide tõhustamise rahvusvahelisel tasandil.

Nii algabki leebe pereisa dramaatiline heitlus selle nimel, et oma naist ja last päästa...

post-2073-1229277549_thumb.jpg

NB! ÄRA UNUSTA OSTA ENDALE ISIKLIK DVD FITNESS.EE POEST !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kriiitikast: See on amatööride tase, seega on selle taseme kohta väga hästi välja kukkunud lint + sõnum mis sellega välja öeldakse on ka hästi välja mängitud. Vägagi andeks peaks mainima, sest tean, kui raske on teha 5min korraliku filmi. Tublid tööd olete teinud!!! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×