Jump to content
joker

BONSUNA: Halastamatu & Kompromissitu - kommentaarid&kriitika

Recommended Posts

Ma küsiks vastu, et kui uudis oleks sisult sama aga riigiks oleks USA või Gruusia või veel keegi peale Venemaa, kas siis ka siia foorumisse küsimus kerkiks!?

Ilmselt mitte.

Rahunege juba maha ükskord, poliitikud on poliitikud ja rahvas on rahvas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma küsiks vastu, et kui uudis oleks sisult sama aga riigiks oleks USA või Gruusia või veel keegi peale Venemaa, kas siis ka siia foorumisse küsimus kerkiks!?

Ilmselt mitte.

Rahunege juba maha ükskord, poliitikud on poliitikud ja rahvas on rahvas.

Ei , loomulikult, teemat algatades pidasin silmas siiski midagi muud. Filmi võib ja peakski tegema, vahet pole mis riigid ja presidendid seal on. Oleksin pidanud teema panema juba olemasoleva FILMTRAILER teema alla. Naljaga pooleks pidasin silmas, tõmbasin paraleele just sellega. ;) Samas oleks meil nüüd põhjus oma filmile korralik järg teha. Joker kindlasti juba kirjutab stsenaariumit. Ma lähen sponsoreid otsima, sest nüüd enam null eelarvega hakkama ei saaks.

Ehk mõni mode saab asja ära korrigeerida?

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, kui kirjeldust uskuda, siis meie toodanguga üsna samaväärne film.

Kas teie film sai valmis enne seda "vastulööki"? Selles mõttes, et kumb nüüd vastulöök on?

Vaevalt jah , et see nüüd vastulöök on lihtsalt juhuste kokkulangemine. VASTULÖÖGI "au" jääb nüüd meile pigem, seda enam veel kui õnnestuks oma filmile tõsisem järg teha. ;)

Miski pole võimatu. Tuleb julgeda mõelda suurelt ja vahel ka valjusti siis võib igasugu huvitavaid asju juhtuda. Võib aga ei pruugi. Kui me ei julge unistada-fantaseerida siis ei juhtu kindlasti midagi.

Kehtib igas elu valdkonnas. Eriti ma ütleks spordis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on kahtlane tunne, et see meie film pakub huvi ainult nendele, kes kulturismi teemaga kuidagi seotud on - ehk siis ilmselt kõige rohkem selle portaali külalistele. Eriti nendele, kes võtsid ise osa või tunnevad inimesi, kes filmis mängivad. Ülejäänud inimestele see minu arvates huvi ei pakuks. Aga noh, eks paistab. Huvitav oleks teada küll, mida teised sellest filmist arvavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on kahtlane tunne, et see meie film pakub huvi ainult nendele, kes kulturismi teemaga kuidagi seotud on - ehk siis ilmselt kõige rohkem selle portaali külalistele. Eriti nendele, kes võtsid ise osa või tunnevad inimesi, kes filmis mängivad. Ülejäänud inimestele see minu arvates huvi ei pakuks. Aga noh, eks paistab. Huvitav oleks teada küll, mida teised sellest filmist arvavad.

Mul on küll hoopis teistsugune tunne ;) aga ma saan ka sinust aru, sest sa ei tea mida filmist oodata. Nagu sa kirjutad, et "ülejäänud inimestele see huvi ei pakuks"... Sellist filmi polegi tehtud ja vaevalt kunagi ka tehakse mis kõigile huvi pakuks. Njah aga MEIE film ;) , no pakub huvi ka mittekulturistidele, teisiti ei saakski olla. Justnimelt ÜKS põhjusi miks filmi tegema sai hakatud oligi see, et just TEISTELE see silma ja kõrva hakkaks. Pisut veel kannatust. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on kahtlane tunne, et see meie film pakub huvi ainult nendele, kes kulturismi teemaga kuidagi seotud on - ehk siis ilmselt kõige rohkem selle portaali külalistele. Eriti nendele, kes võtsid ise osa või tunnevad inimesi, kes filmis mängivad. Ülejäänud inimestele see minu arvates huvi ei pakuks. Aga noh, eks paistab. Huvitav oleks teada küll, mida teised sellest filmist arvavad.

Noh ilmselt on see kõigi asjadega nii, et ühed leiavad asjadest rohkem kui teised. Ma ise näiteks ka ilmselt ei huvituks eriti kui eesti jalgpallurid hakkavad väntama seriaali - jalgpallurite naised eesti moodi vms.

Ükskord arutasime just, et äkki on liiga inside film vms, aga leidsime, et eriti tegelikult pole. Võib-olla osad asjad pakuvad rohkem pinget või on nali paremini arusaadavam kui oled ise nö ala juures.

Näitasin ühele neutraalsele tuttavale mustandit (ta pole pugeja :) ), siis arvas ta küll, et on huvitavam kui nt vanad ja kobedad.

Ja seda ütles ka, et oma lastele ta seda filmi ei näitaks. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

post-2073-1221429343_thumb.jpg

Link siin, mida nüüd niipalju kui võimalik võite spammida, et meie väikest üritust ja Eesti kulturismi promoda :rolleyes:

Alla toodud siis erinevates keeltes eraldi välja.

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...est/player.html

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes...eng/player.html

http://www.fitness.ee/lehed/huvitav/fitnes..._ru/player.html

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge tuleb ka juba midagi we. Ma olin juba vahepeal unustanud, et mingit filmi pidi tulema :lol:

nägid ju filmi, treiler oligi, helistasin täna jokkerile, materjaal köik hävines, läpakas oli põlema läinud, kui aktivist valas õlle klaviatuurile ja kaamera varastati nädala eest koplis ära, kui jokker jalutas enda uue armukesega :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nägid ju filmi, treiler oligi, helistasin täna jokkerile, materjaal köik hävines, läpakas oli põlema läinud, kui aktivist valas õlle klaviatuurile ja kaamera varastati nädala eest koplis ära, kui jokker jalutas enda uue armukesega :lol:

No midagi sellist oligi arvata, et Jokerist ikka asja saa :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×