Jump to content
Volley

Ülakeha!!

Recommended Posts

See väike poiss Buggati on tunduvalt suurem kui enam fitnessis kompleksides vaevlevatest ektomorfidest.ei saa vist päris olematu lihasega ikka olla kui ühe käega jaksatakse lõuga tõmmata,hoota kaugust üle 3m hüppata jne.

teiseks mis kuradi lihasekasvatamise jama se koguaeg on.lihtsalt selleks saalis käia et suur olla viitab pigem kompleksidele.Mõni suur poiss ütles et ma olen väike ja nõrk...umbes nii.

sa võid ju oma lihast treenida kuid kui sa oma suure massiga nagu puuhobune liigud ja mitte vastavat jõudu ei oma siis jääb üle vaid naerda.

Mina olen lõplikult sellega oma arvamuse ka öelnud nii,et kui seedi öeldut siis tõesti teie probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hoota kauguse hüppamine ja liikumine nagu puuhobune on kaks eri asja...

nagu enne juba öeldi siis see on kulturismi suunitlusega foorum mitte mingi akrobaatika või kergejõustiku foorum.

lihase kasvatamine ei pruugi olla lihtsalt selleks, et rannas särada vaid see on ka eraldi spordiala nimega kulturism...

Muudetud kasutaja Scippy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hoota kauguse hüppamine ja liikumine nagu puuhobune on kaks eri asja...

nagu enne juba öeldi siis see on kulturismi suunitlusega foorum mitte mingi akrobaatika või kergejõustiku foorum.

lihase kasvatamine ei pruugi olla lihtsalt selleks, et rannas särada vaid see on ka eraldi spordiala nimega kulturism...

kulturismi SUUNITLUSEGA foorum, mitte kulturismi foorum. Sellest päevast, mil see muutuks kulturismi foorumiks mina enam oma jalga siia ei tõstaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa võid ju oma lihast treenida kuid kui sa oma suure massiga nagu puuhobune liigud ja mitte vastavat jõudu ei oma siis jääb üle vaid naerda.

Järjekordne tüüp , kes vihjab et lihastes mehed on pumbatud ja nõrgad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll nõrgad oma SUURUSE kohta.muus osas ei vaidle.

Tee enda jaoks selgeks sellised mõisted nagu "absoluutne jõud" ja "suhteline jõud", siis saame edasi rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll nõrgad oma SUURUSE kohta.muus osas ei vaidle.

Kuidas sa seda "suuruse kohta" hindad? Et näiteks kui kulturistil on mingi lihas 2x suurem kui sul, siis peaks selles lihases olema ka 2 x rohkem jõudu, muidu on oma suuruse kohta nõrk, vms?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loen, naeran, loen, naeran, naeran, loen aga aru ei saa, kust tuleb selline postitajate raev keset mõnusat sooja suve.

Jõusaalis käijaid ei saa liigitada "lihasmägedeks". Igaüks teeb seal trenni vastavalt oma eesmärkidele. Fakt on see, et jõusaalis käies saab kõvasti arendada Parkouri tulemusi. Lihtsalt tuleb teha õigeid harjutusi. Jõusaali abil on oluliselt lihtsam arendada oma liikuvust, kui oma keha raskustega tehtavate jõuharjutuste abil, sest seal saab arendada ennast paindlikumalt ning nõrkade kohta likivdeerimiseks on rohkem alternatiivseid harjutusi.

Parkour ja võrkpall on alad, mis arendavad paljude erinevate lihaste koostööd, jõusaal pigem keskendub lihaste individuaalsele arendamisele (mõnedes harjutustes on lihaste dünaamiline koostöö oluline, kuid see on kindlasti vähemal määral kui teisel kahel spordialal). Seetõttu nende ühele puule panemine on suhteliselt võimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida ma üritan selgitada on see,et ükski treening varjant ei tohiks domineerida teise üle.nii jõusaalis kui ka omakeha raskusega on võimalik SUUREKS saada.võib tuua näiteid küll ja küll.Lihtsalt igale algajale kohe saali soovitada ei tundu minujaoks õige.spordi alus on siiski aktiivne liikumine näiteks jooksmine,OMAENDA keha tundma õppimine ning alles siis paljude aastate pärast ehk jõusaal kui areng aeglustub.

Ning just nimelt kuna omakeha raskusega trenn arendab hästi lihasgruppide samaaegset kordineeritud tööd siis see on juba minuarvates suur eelis.

Muudetud kasutaja matroxx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõnes mõttes õigus. Jõusaal kaasatakse muudes spordialades alles suhteliselt hilja, kuna põhitreeningu kõrvalt lihtsalt ei jää aeg enamasti. Jõusaali pöördutakse alles siis kui on märgata, et ilma on edasine areng liiga aeglane.

Mina soovitaks jõusaali võimalikult varakult teise spordiala kõrvalt. Põhjused on selleks väga palju. Kindlasti on üks olulisemaid asjaolu, et jõusaalis korraliku treeneri käe all treenides jäävad ära tüüpilised vigastused, mis mõnele spordifännile võivad saada peamiseks põhjuseks oma spordialaga lõpetamisel (põlveliigeste, puusaliigeste, selgroo, õlaliigeste, randmeliigeste vigastused).

Oma keha tundmaõppimise koha pealt ma ei nõustu: jõusaal on üks paremaid alasid oma keha tundmaõppimiseks. Lihaste individuaalne arendamine arendab nende juhtimiseks vajalike närvide tundlikust väga-väga tugevalt.

Sel teemal nõustun, et aktiivne liikumine on oluline. Eelmises postituses mainisin, et jõusaal ei arenda lihastevahelist koostööd, vaid selle jaoks on ikkagist vajalik tegeleda oma põhialaga edasi. Näitena võin tuua ennast: ma pole küll tõsiseltvõetav sportlane, kuid kasutan ka jõusaali kui abivahendit oma põhialade toena (n.o tänavakorvpall, purjelaud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×