Jump to content
Volley

Ülakeha!!

Recommended Posts

lihasmassi pole sealt loota ja see poleks alale ka kasulik. liikuvus peab võimalikult hea olema.

kaalusin VÄGA vähe, praegu kaalun ka veel vähe, aga kaal kasvab õnneks ilusti.

kaalusin see aeg u. 55kg ja seega mul polnudki mingit lootust lihasmassi kasvatada veel seeaeg, aga vanemad ja kõvemad tegijad kinnitasid seda, et massi sealt ei saa.

muidugi polnud kellegi minu teada toitumine paigas jne.

Sellise kaaluga pole tõesti erilist massi loota

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eesti sprinterite tase on geenides. :(

e-ee ....

... Eesti sprinterid ei treeni siis jalgu geneetilise eripära tõttu, :rolleyes:

Ära üle ka pinguta!! Miks sa võrdled teda kui eesti tippsprinterit kui sa isegi ei tea teda...

Ma teen temaga koos trenni ning me alles alustasime. Mis tase sul endal õige on? Kui kiiresti 60m ja 100m oma härjajalgadega jooksed siis? Ma vaatan, et paljud siin arvavad endast liiga palju.. Ma pole näiteks jõusaalis jalgadele erilist trenni teinudki aga nii mõneski"rambost" surun rohkem..

Palju sa kaugust üldse kohapealt hüppad?? :angry:

Mis puutuvad siia minu sprinditulemused,hoota kaugus, ;)

Mina rääkisin jalatrenni vajalikkusest.

Nii et sinu seisukoht on,et tippsprinter ei vaja jalatrenni?

Oled sa ikka kindel selles?

----

btw,kuidas arendab jalatrenn surumistulemusi?

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ....

... Eesti sprinterid ei treeni siis jalgu geneetilise eripära tõttu, :rolleyes:

Mis puutuvad siia minu sprinditulemused,hoota kaugus, :(

Mina rääkisin jalatrenni vajalikkusest.

Nii et sinu seisukoht on,et tippsprinter ei vaja jalatrenni?

Oled sa ikka kindel selles?

----

btw,kuidas arendab jalatrenn surumistulemusi?

Ma pole väitnud et tippsprinter ei vaja jalatrenni :angry: ja jõusaal pole ainuke koht kus saab jalgu treenida...

Küsisin sinu tulemusi, sest sinu jaoks saab ainult jõusaalis lihaseid treenida ning ma tahan teada kui head tulemused sul endal on siis!?..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ....

... Eesti sprinterid ei treeni siis jalgu geneetilise eripära tõttu, :rolleyes:

... mitte, et ma midagi valesti ütlesin, vaid, et mind valesti mõisteti. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole väitnud et tippsprinter ei vaja jalatrenni :rolleyes: ja jõusaal pole ainuke koht kus saab jalgu treenida...

Küsisin sinu tulemusi, sest sinu jaoks saab ainult jõusaalis lihaseid treenida ning ma tahan teada kui head tulemused sul endal on siis!?..

Sa bugati juba demagoogitsed - esiteks nõuab suvalise spordiala trenn ka spetsiifilist ehk erialast trenni, seega kui daemonium pole just 10-võistleja, siis vaevalt ta on proovinud viimasel ajal kaugust ja sprinti. Teiseks pole keegi ka väitnud, et lihastreeningut ehk jõudu saab teha vaid jõusaalis, võib ka kodus, metsas või mujal, kui on vastavaid vahendeid. Kahtlemata on aga jõusaal selleks parim koht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole väitnud et tippsprinter ei vaja jalatrenni :rolleyes: ja jõusaal pole ainuke koht kus saab jalgu treenida...

Küsisin sinu tulemusi, sest sinu jaoks saab ainult jõusaalis lihaseid treenida ning ma tahan teada kui head tulemused sul endal on siis!?..

Ahsoo.Sa siis väidad,et tippsprinterile ei ole jõusaal jalatrenniks vajalik.

Ja miks sind huvitavad minu tulemused sprindis ja hoota kaugusese?Miks mitte maratonijooksus,10-võistluses,deltaplanerismis,allveeujumises ..., :angry:

Mina rääkisin baasettevalmistusest,sina valid spetsiifilised alad ja küsid nende kohta.Palju sa tead 43-aastaseid ja 105kg kaaluvaid sprintereid?

Mis su point on?

Et jõusaalitrenn jalgadelea ei ole vajalik;seda üritad siin selgeks teha?Väidad,et ala tipptegijad on idioodid?

Ega sul endal kükiga probleeme ole,siit ka nii agressiivne reageering, :(

btw,sa ikkagi ei seletanud,mismoodi on jalatrenn jõusaalis - õigemini,selle puudumine - seotud su surumistulemusega,kus sa "rambodele" ära teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsoo.Sa siis väidad,et tippsprinterile ei ole jõusaal jalatrenniks vajalik.

Ja miks sind huvitavad minu tulemused sprindis ja hoota kaugusese?Miks mitte maratonijooksus,10-võistluses,deltaplanerismis,allveeujumises ..., :rolleyes:

Mina rääkisin baasettevalmistusest,sina valid spetsiifilised alad ja küsid nende kohta.Palju sa tead 43-aastaseid ja 105kg kaaluvaid sprintereid?

Mis su point on?

Et jõusaalitrenn jalgadelea ei ole vajalik;seda üritad siin selgeks teha?Väidad,et ala tipptegijad on idioodid?

Ega sul endal kükiga probleeme ole,siit ka nii agressiivne reageering, :(

btw,sa ikkagi ei seletanud,mismoodi on jalatrenn jõusaalis - õigemini,selle puudumine - seotud su surumistulemusega,kus sa "rambodele" ära teed.

Kle, otsime veel omasuguseid jurakaid ja paneme 4x100 seeniorite teatejooksutiimi kokku :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsoo.Sa siis väidad,et tippsprinterile ei ole jõusaal jalatrenniks vajalik.

Ja miks sind huvitavad minu tulemused sprindis ja hoota kaugusese?Miks mitte maratonijooksus,10-võistluses,deltaplanerismis,allveeujumises ..., :rolleyes:

Mina rääkisin baasettevalmistusest,sina valid spetsiifilised alad ja küsid nende kohta.Palju sa tead 43-aastaseid ja 105kg kaaluvaid sprintereid?

Mis su point on?

Et jõusaalitrenn jalgadelea ei ole vajalik;seda üritad siin selgeks teha?Väidad,et ala tipptegijad on idioodid?

Ega sul endal kükiga probleeme ole,siit ka nii agressiivne reageering, :angry:

btw,sa ikkagi ei seletanud,mismoodi on jalatrenn jõusaalis - õigemini,selle puudumine - seotud su surumistulemusega,kus sa "rambodele" ära teed.

Miks sa üldse tippsprinteritest räägid? Jutt sai alguse sellest, et matroxxi arvates ei pea jalgu saalis treenima ning sellepeale oli vastuseid teada ..kohe tuli juttu tasemest ja igasugustest kurejalgsetest väristajatest ..

Küsin ka huvi pärast kui pikk sa oled ja mis rasva % on? Jalapressi näide oli lihtsalt selleks et alati ei pea ilmtingimata jõusaalis treenima, et olla tugev ja jõuline!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa üldse tippsprinteritest räägid? Jutt sai alguse sellest, et matroxxi arvates ei pea jalgu saalis treenima ning sellepeale oli vastuseid teada ..kohe tuli juttu tasemest ja igasugustest kurejalgsetest väristajatest ..

Küsin ka huvi pärast kui pikk sa oled ja mis rasva % on? Jalapressi näide oli lihtsalt selleks et alati ei pea ilmtingimata jõusaalis treenima, et olla tugev ja jõuline!

Pikkus 180cm.

Rasvaprotsenti hoian 15-18 vahel.Et miks nii palju?

Lihtsalt nii näen parem välja, :rolleyes:

Sai ikkagi päris palju mõned aastad tagasi maha võetud ja paistab,et naha kokkutõmbumisvõimel on piirid.

Proovisin rasvaprotsendi 12 peale viia - no ei lähe nii kohe mitte.

----

Nüüd teemast.Algajatel ei tohi isegi mõtet tekkida lasta,et "treenin paari lihasgruppi" -rind-sixpack-biits - ja ongi 'irmuskole kewl.

Ei ole nii.Jõusaal,eriti kükk,on PARIM viis jalatrenniks,kõik muu on tore ... abivahendina.

btw,omast kogemusest võin siiski tuua näite,kuidas saab teha jalatrenni ilma mingeid harjutusi tegemata, :(

Kui olin piisavalt kaalust maha võtnud,et olin üleüldse võimeline kükke tegema(enne käis taoline tegevus käte abil ...),siis ei teadnud ju,kui suure raskusega alustada.No proovisin siis 80;100kg ...

ei saa arugi,et kang turjal.Või täpsemalt,küki jaoks ei mingit vahet,turja soonis küll.Trenni lõpetasingi 120kg.Enne seda ei olnud aastaid teinud kükke üldse mitu aastat.3 kuu pärast tegin trenni 180kg;6 kuu pärast 255kg ...

Kuni seljavigastuseni ...

Nii et - sööge end ülijämedaks,tallake koduplaneedi pinda nii paarkümmend aastat;võtke siis kaalust uuesti maha - ja kükk tuleb mühinal!

Ei mingeid jõusaale,ei mingit trenni eelnevalt, :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlemata on jõusaal sinujaoks parim koht,mitte aga üldiselt kõikidele .väljas treenida ning abivahendeid kasutamata on meeltult raskem ja vaeva nõudvam kui kuskil kinnises ruumis ETTEANTUD raskustega vehkida.proovi näiteks väheke aega ühe jalga vaheldumisi objektile üleshüppeid teha ning siis näed mis asi raske on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlemata on jõusaal sinujaoks parim koht,mitte aga üldiselt kõikidele .väljas treenida ning abivahendeid kasutamata on meeltult raskem ja vaeva nõudvam kui kuskil kinnises ruumis ETTEANTUD raskustega vehkida.proovi näiteks väheke aega ühe jalga vaheldumisi objektile üleshüppeid teha ning siis näed mis asi raske on.

Sry, et ot, kuid kas treening peab olema meeletult raske, või tõhus, eesmärgipärane ja samas ka organismi säästev?

Meeletult raskeid treeninguid harrastati NLiidu spordisüsteemis, kus paraku 30 aastane sportlane oli üldjuhul läbi tervisega sant.

Tänapäeval on paljude alade tegijate parim iga 30-35.

Enne oli juttu ratturitest - jõusaalitreeningud kuuluvad enamiku ratturite ÜKE perioodi ettevalmistusse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väljas treenida ning abivahendeid kasutamata on meeltult raskem ja vaeva nõudvam kui kuskil kinnises ruumis ETTEANTUD raskustega vehkida.

Rasket jõusaalitrenni nüüd kohe mitte ei saa kutsuda etteantud raskustega vehkimiseks. Ma nõustun, et ka saaliväline trenn on raske, kuid ära tule seletama, et saali minnakse lihtsalt poseerima/pumpama/vehkima, mis iganes see levinum on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiesti olen nõus,et saali ei minda vedelema ning et seal on võimalik korraliku treeningut teha.tegelikult tahtsin ma öelda,et edukalt saab jalgu treenida ka omakeha raskust kasutades.eks se oleneb siis tõesti isiklikust eelistusest kus ja millistes oludes seda tehakse. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasket jõusaalitrenni nüüd kohe mitte ei saa kutsuda etteantud raskustega vehkimiseks.

Selle kohta võib öelda, et on inimesi, kellel on toit ninaees ning tal tuleb seda ainult süüa ning on ka selliseid kes peavad toidu saamiseks vaeva nägema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:rolleyes::angry::(

Loe ja naera ;):lol: Maailma lõpp on vist kätte jõudmas,sest vaieldakse küki vajalikkuse üle. See on sarnane vaildlusele,kus vaieldakse kas elekter on tänapäeval vajalik või mitte :D

Kükki PEAB tegema,kui tahad vähegi jõusaalis saavutada. See pole jõumees,kes kükki ei tee. Hüppevõime kartuses kükist loobumine on aga üldse suur rumalus,kükk annab tegelikult väga palju juurde sellele. ;)

Lõpetuseks küsimus laiemale ringile: mis te arvate ,kellel on paremad tulemused paigalt hüpetes,kas hüppajatel või heitjatel-tõukajatel? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see oli küll praegu väga mööda väide (bugati)

pigem annab seda võrrelda sellega

üks mees läheb ostab lähimast poest süüa omale, aga teine mees sõidab 300km kaugusele teise linna ja ostab sealt omale sama toitu

Muudetud kasutaja Scippy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlemata on jõusaal sinujaoks parim koht,mitte aga üldiselt kõikidele .väljas treenida ning abivahendeid kasutamata on meeltult raskem ja vaeva nõudvam kui kuskil kinnises ruumis ETTEANTUD raskustega vehkida.proovi näiteks väheke aega ühe jalga vaheldumisi objektile üleshüppeid teha ning siis näed mis asi raske on.

Proovi näiteks 3x3 kava , siis näed mis on TÕELISELT raske...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindl on see et rasked on mõlemad :rolleyes:

Nii 3*3 kava kui ka need nii üelda kodukootud harjutused kus on tegelikult head keha valitsemist vaja tõenäoliselt kuulub ka se üheljalal mingi asja peale hüppamine nende hulka,kuigi pole ise veel proovinud.Endal on just nende kummaliste harjutustega probleeme,närviajab,sest näed et kangi trenni ja neid trenazööre mida sa harjutanud oled suudad teha küll,kuid need nö. ühel jalal peaalaspidi kätekõverdusi ei suuda vapsjee,kuid samas inimesed teevad ja jõusaaliga ei tegele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindl on see et rasked on mõlemad :rolleyes:

Nii 3*3 kava kui ka need nii üelda kodukootud harjutused kus on tegelikult head keha valitsemist vaja tõenäoliselt kuulub ka se üheljalal mingi asja peale hüppamine nende hulka,kuigi pole ise veel proovinud.Endal on just nende kummaliste harjutustega probleeme,närviajab,sest näed et kangi trenni ja neid trenazööre mida sa harjutanud oled suudad teha küll,kuid need nö. ühel jalal peaalaspidi kätekõverdusi ei suuda vapsjee,kuid samas inimesed teevad ja jõusaaliga ei tegele.

Kui sa suuda suruda seistes oma kehakaalu kangiga, siis suudada ka peaalaspidi kätekõverdusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omakeha trenni põhieelis ongi see,et jaksatakse iseenda keha tõsta mida ei saa aga enamus jõusaalis treenivate inimeste kohta öelda.näiteks võtame planchi.kui sa suudad rinnalt omaenda keha raskuse suruda siis vähetõenäoline on see et sa suudad sooritada planchi kuigi sa peaksid samuti ainult iseenda keharaskust tõstma.

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see oli küll praegu väga mööda väide (bugati)

pigem annab seda võrrelda sellega

üks mees läheb ostab lähimast poest süüa omale, aga teine mees sõidab 300km kaugusele teise linna ja ostab sealt omale sama toitu

Pole siin midagi mööda :rolleyes: Ma olen jõusaalis küllalt trenni teinud ning ma tean mida see nö "etteantud raskustega vehkimine" tähendab! Kõik treeningvahendid

on ninaall ning on vaja ainult õige raskus peale panna ja hakkab pihta. Olen teinud rasket jõusaali trenni ning samuti omakehaga ning vaieldamatult piinarikkam on olnud igasugune intervall ehk HIIT treening. Tean, et paljud inimesed kardavad seda kui tuld ning on nõus igasugust trenni tegema, peaasi et ei peaks end liigutama..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole siin midagi mööda :( Ma olen jõusaalis küllalt trenni teinud ning ma tean mida see nö "etteantud raskustega vehkimine" tähendab! Kõik treeningvahendid

on ninaall ning on vaja ainult õige raskus peale panna ja hakkab pihta. Olen teinud rasket jõusaali trenni ning samuti omakehaga ning vaieldamatult piinarikkam on olnud igasugune intervall ehk HIIT treening. Tean, et paljud inimesed kardavad seda kui tuld ning on nõus igasugust trenni tegema, peaasi et ei peaks end liigutama..

Viimases lauses on sees ilmne vastuolu :rolleyes: Kuidas on võimalik trenni teha ilma end liigutamata? ;):angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viimases lauses on sees ilmne vastuolu :rolleyes: Kuidas on võimalik trenni teha ilma end liigutamata? ;):(

Selles lauses peabki vastuolu olema :angry:

No mis teha, ei ole kõiki õnnistatud selle meelega, et keerukaid keelelisi nüansse tabada... Samuti on omajagu neid, kelle jaoks sarkasm on lihtsalt keeruline S-tähega sõna ja iroonia on see mari, mis süües keele lillaks värvib...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et väike poiss nagu bugati on ei peaks küll tulema "omad kogemused näitavad, et nii on parem" juttu ajama, sest nagu näha elav näide (bugati) tõestab, et see pole just kõige parem ja targem viis trenni teha ja lihast kasvatada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×