Jump to content
Volley

Ülakeha!!

Recommended Posts

Tahaks saada vormi ylakeha,eriti rinda ja tahaks sixpäkki. Käed on teise järgulised.

On see tõsi et sixpack tuleb palju paremini lihtsalt trenniga nagu jooksmine ja mõni pallimäng,kui näiteks lihtsalt kõhulihastega mis lihtsalt kasvatavad massi.

Endale meeldib väga mängiga võrku ja mängin päris intensiivselt.

Aga selle kõrvale tahaks tuua ka intensiivse jõu treeningu.

Tähtis on kindlasti ka toitumine aga kas see omab tähtsust kui palju ma söön kui ma söön õiget toitu ja kui tihti nagu liha,muna jne.? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähtis on kindlasti ka toitumine aga kas see omab tähtsust kui palju ma söön kui ma söön õiget toitu ja kui tihti nagu liha,muna jne.? :lol:

See just ongi kõige tähtsam. Kui sööd nö. õiget toitu ja õigete ajavahemike tagant ja teed ka õigesti trenni jne, aga sööd kokkuvõttes liiga palju kaloreid sisse, siis ei meelita kohe kuidagi kõhulihast peki alt välja. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks saada vormi ylakeha,eriti rinda ja tahaks sixpäkki. Käed on teise järgulised.

treenida tuleb kõiki lihaseid, muidu kaob lihastasakaal ja tekkivad igatsugu kummalised indiviidid, kui teed ainult rinda ja kõhtu, on oht muutuda küürakaks ja kõhukaks nagu gorilla ntx

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See just ongi kõige tähtsam. Kui sööd nö. õiget toitu ja õigete ajavahemike tagant ja teed ka õigesti trenni jne, aga sööd kokkuvõttes liiga palju kaloreid sisse, siis ei meelita kohe kuidagi kõhulihast peki alt välja. :lol:

Kas hommikul on halb süüa näiteks mingit jogurtit,kui pole võimalik putru saada.

Olen kuulnud ka et eriti kasulikud pidid olema vutimunad eriti kui toorelt juua,nendega probleemi poleks mul vanematel nende kasvatus aga kas liigne muna ei tekita kolesterooli?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a) Ühe lihasgrupi arenematus takistab ka teiste gruppide arengut - st kui sul on nõrgad jalad, siis ega sa käsi ülejäänud kehast väga ebaproportsionaalsemaks ajada ei saa.

:lol: Tahad sixpacki ? Nälgi! Kõigil on kõhulihased - varem või hiljem peavad välja ka tulema.

:D Hommik täis jaburust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks saada vormi ylakeha,eriti rinda ja tahaks sixpäkki. Käed on teise järgulised.

Tähtis on kindlasti ka toitumine aga kas see omab tähtsust kui palju ma söön kui ma söön õiget toitu ja kui tihti nagu liha,muna jne.? :lol:

e-ee ...

ja kuidas treenida ülakeha treenimata käsi?Mismoodi treenida rinda,kui käed on nõrgad?

Allpool küll väidad,tahad ikka suurt ja võimsat biitsepsit kah ... :)

Kle,kuidas sul lood loogilise mõtlemise ja fantaasiaga lood on?

Puuduvad mõlemad täielikult või siiski veidike leidub?

Kasuta nüüd loogilist mõtlemist ja fantaasiat,et aru saada,mis juhtub,kui su rinna-sixpack'i-biitsepsi trenn on edukas.

Võimas rind,võimas biitseps,võimas sixpack ...

Kuidas saab mõjuda,kui lihased paiknevad vaid skeleti ühel poolel;suudab su fantaasia taolist pilti su silme ette tuua?

Kui sul on kõhu ja rinnalihased,selg-trapets aga välja arendamata - milline sa välja näed?

Pakun,et küürakas ...

Milline näeb välja su käsi,kui treenid vaid biitsepsit,kuid mitte triitsepsit ja õlga?Lihasmügar käe ühes osas,ülejäänud käelihased arendamata,õlg arendamata,samas võimas rind ..., :D

Oma profiili ikka suudad ette kujutada?

Ja eemalt vaadates ....

Võimas torso kurejalgadel ...

kle,sa ikka annad endale aru,kui JÄLE sa hakkad välja nägema,kui oma treeningplaani ellu viid?

Või ongi värdjaks saamine su eesmärgiks?

Mingi tulutööv töötsa freak-show's?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ühel kolleegil kodus surumispink ja kang, rääkis et teeb rinnalt surumist ja biitsepsi trenni kangiga.

Biits on küll näha tal ja rind paistab ka suur olevat, aga keha hoiak on jama. Noor mees, aga õlad ettepoole längus,

selg ei ole ka sirge.

Peale selle, et kehahoiak läheb kehvaks, põhjustab see ka ilmselt probleeme tulevikus, kuna keha raskus ei jaotu normaalselt,

vaid ettepoole, siis on suurem koormus ka põlvedel...

Muudetud kasutaja rtf poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, mul ka õlad kogu aeg natuke eespool olnud. Selga treenin samapalju kui rinda. 3-eks jaotatud kava siit saidilt, vahepeal teinud ka 4 jaotatud kava. Saalis käinud 13 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

ja kuidas treenida ülakeha treenimata käsi?Mismoodi treenida rinda,kui käed on nõrgad?

Allpool küll väidad,tahad ikka suurt ja võimsat biitsepsit kah ... :angry:

Kle,kuidas sul lood loogilise mõtlemise ja fantaasiaga lood on?

Puuduvad mõlemad täielikult või siiski veidike leidub?

Kasuta nüüd loogilist mõtlemist ja fantaasiat,et aru saada,mis juhtub,kui su rinna-sixpack'i-biitsepsi trenn on edukas.

Võimas rind,võimas biitseps,võimas sixpack ...

Kuidas saab mõjuda,kui lihased paiknevad vaid skeleti ühel poolel;suudab su fantaasia taolist pilti su silme ette tuua?

Kui sul on kõhu ja rinnalihased,selg-trapets aga välja arendamata - milline sa välja näed?

Pakun,et küürakas ...

Milline näeb välja su käsi,kui treenid vaid biitsepsit,kuid mitte triitsepsit ja õlga?Lihasmügar käe ühes osas,ülejäänud käelihased arendamata,õlg arendamata,samas võimas rind ..., :rolleyes:

Oma profiili ikka suudad ette kujutada?

Ja eemalt vaadates ....

Võimas torso kurejalgadel ...

kle,sa ikka annad endale aru,kui JÄLE sa hakkad välja nägema,kui oma treeningplaani ellu viid?

Või ongi värdjaks saamine su eesmärgiks?

Mingi tulutööv töötsa freak-show's?

Jalad ja käed saaavad mul koguaeg treenitust trennis,sest mainisin et mängin võrkpalli ja nende jaoks on tugev trenn toimumas pidevalt nii mänguväljakul kui saadetakse ka eraldi jõusaali seda tegema,aga seal ei anta eriti aega. Ja muust arengust ongi nagu kõht ja rind kõige enam maha jäänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jalad ja käed saaavad mul koguaeg treenitust trennis,sest mainisin et mängin võrkpalli ja nende jaoks on tugev trenn toimumas pidevalt nii mänguväljakul kui saadetakse ka eraldi jõusaali seda tegema,aga seal ei anta eriti aega. Ja muust arengust ongi nagu kõht ja rind kõige enam maha jäänud.

Jajah.Aeg-ajalt sattub siia seltsimehi,kes tões ja usus kinnitavad,et korv(jalg-;võrk-)pall on nende jalad juba NII kolehirmusvõimsaks treeninud,et rohkem pole vajagi ...

No mitte ei usu.

Küll nähtud neid korv-võrpalluritest imevägilasi, :rolleyes:

80kg kang turjal,värisevad treenitud jalad nagu jotal peale nädalast tsüklit;60kg kang surub nood treenitud kätega vägilased vastu surumispinki nagu oleks nad sinna kinni kleebitud ...

Loomulikult kõik ju ei ole siukesed,aga ...

Pealegi,selga-trapetsit-õlga-triitsepsit - neid treenib kah võrkpall või?

Kui juba jõusaali lähed,siis mine treeneri juurde,kes sulle normaalse kava teeb.Kui jõusaalitreenerit ei ole, võta siit näidiskava või telli asjatundjalt .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: Tahad sixpacki ? Nälgi! Kõigil on kõhulihased - varem või hiljem peavad välja ka tulema.

:angry: Hommik täis jaburust.

Ära sellist sarkastilist nalja tee, teine mees väriseb ja vaatab kartulite poole.

Treeni, Jookse ja Söö korraliku toitu küll välja hakkab tulema nii - Rind, kui ka kõhulihased.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti jabur põhjendus jalgade mittetreenimiseks, et mängin võrku/kossu/jalkat või sõidan ratast!!! Sõber on ratast teind mitu head aastat ning kas oli see 60kg kang või 70-ne, millega tal jalad all värisesid! Ja see pole kindlasti ainuke siuke näide!

KÜKI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise leian et jalgu ei pea absoluutselt saalis tegema.ise tegelen sprindiga,parkouriga nii et jalad saavad piisavalt vatti.aegajalt käin saalis ülakeha ka tegemaks.

No täitsa tubli poiss oled siis ju!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise leian et jalgu ei pea absoluutselt saalis tegema.ise tegelen sprindiga,parkouriga nii et jalad saavad piisavalt vatti.aegajalt käin saalis ülakeha ka tegemaks.

No ongi selge,miks Eesti sprinterite tase on selline nagu on ..., :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ongi selge,miks Eesti sprinterite tase on selline nagu on ..., :rolleyes:

Eesti sprinterite tase on geenides. :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ise leian et jalgu ei pea absoluutselt saalis tegema.ise tegelen sprindiga,parkouriga nii et jalad saavad piisavalt vatti.aegajalt käin saalis ülakeha ka tegemaks.

parkour küll sul jalgu võimsaks ei aja! olin tegelenud ise parkouriga u. 1a (jäi kooli pärast katki kahjuks) ja parkour arendab jalgu ainult natuke. pigem saab seal koormust just ülakeha rohkem.(oleneb muidugi kuidas/kus treenid). jõusaali see ei asenda kohe mitte kuidagi.

sprindi kohta ei oska küll midagi kosta kahjuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ongi selge,miks Eesti sprinterite tase on selline nagu on ..., :rolleyes:

Ära üle ka pinguta!! Miks sa võrdled teda kui eesti tippsprinterit kui sa isegi ei tea teda...

Ma teen temaga koos trenni ning me alles alustasime. Mis tase sul endal õige on? Kui kiiresti 60m ja 100m oma härjajalgadega jooksed siis? Ma vaatan, et paljud siin arvavad endast liiga palju.. Ma pole näiteks jõusaalis jalgadele erilist trenni teinudki aga nii mõneski"rambost" surun rohkem..

Palju sa kaugust üldse kohapealt hüppad?? :angry:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parkour küll sul jalgu võimsaks ei aja! olin tegelenud ise parkouriga u. 1a (jäi kooli pärast katki kahjuks) ja parkour arendab jalgu ainult natuke. pigem saab seal koormust just ülakeha rohkem.(oleneb muidugi kuidas/kus treenid). jõusaali see ei asenda kohe mitte kuidagi.

sprindi kohta ei oska küll midagi kosta kahjuks.

Ära aja jama :rolleyes: Ma tean küll teie trenni.. Olen mitmetel parkouri koosviibimistel/ treeningutel käinud ja ma ei imesta miks te ei arene..

Iga spordiala vajab pühendumist ning kui see puudub siis võib tõesti tegemine "katki jääda"...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära aja jama :angry: Ma tean küll teie trenni.. Olen mitmetel parkouri koosviibimistel/ treeningutel käinud ja ma ei imesta miks te ei arene..

Iga spordiala vajab pühendumist ning kui see puudub siis võib tõesti tegemine "katki jääda"...

üldistada küll pole mõtet :rolleyes: . tegu oli 9 klassi lõpuga(eksamid+sisseastumiskatsed) ja see oli siiski kõvasti olulisem, kui parkour. ennem sai 2-3h päevas tehtud seda trenni, aga ega massi sealt küll oodata pole. jõudu vb natuke. nüüd käin niimoodi tööl, et vaevu jõuan saaligi.

eks need koosviibimised ole ka sellised lihtsalt passimised :(. trenni tehakse siiski üksina või väikestes gruppides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üldistada küll pole mõtet :rolleyes: . tegu oli 9 klassi lõpuga(eksamid+sisseastumiskatsed) ja see oli siiski kõvasti olulisem, kui parkour. ennem sai 2-3h päevas tehtud seda trenni, aga ega massi sealt küll oodata pole. jõudu vb natuke. nüüd käin niimoodi tööl, et vaevu jõuan saaligi.

eks need koosviibimised ole ka sellised lihtsalt passimised :angry:. trenni tehakse siiski üksina või väikestes gruppides.

Millist massi sa silmas pead?? Kui palju sa ise üldse kaalud/kaalusid?

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millist massi sa silmas pead?? Kui palju sa ise üldse kaalud/kaalusid?

lihasmassi pole sealt loota ja see poleks alale ka kasulik. liikuvus peab võimalikult hea olema.

kaalusin VÄGA vähe, praegu kaalun ka veel vähe, aga kaal kasvab õnneks ilusti.

kaalusin see aeg u. 55kg ja seega mul polnudki mingit lootust lihasmassi kasvatada veel seeaeg, aga vanemad ja kõvemad tegijad kinnitasid seda, et massi sealt ei saa.

muidugi polnud kellegi minu teada toitumine paigas jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×