Jump to content
Mcprophet

Jooks ~100kg kutile?

Recommended Posts

Olen kuulnud, et ega see jooks vist eriti suurematele tegelastele head ei tee? Ma pean silmas mitte vormis isiksust. Räägin iseendast:D Alustasin siis täna(14.07.08) konkreetse trenniga: keha soojaks 2km ennem jõusaali joostes + ca 1h saalis + joostes koju tagasi. Tegin esimese satsi ära ja jalad ikka räigelt valutavad:D

Ootangi selle kohta inffi, et kas tõesti hakkab jooksmine liigestele ja nö luudele(ma ei mõtle loomuliku lihase valu)? Krt joosta oli tegelt päris hea:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üleliigne kehakaal võib regulaarsel jooksutreeningul tekitada labajala, hüppeliigese, sääre, põlveliigese, selja nimmepiirkonna või puusaliigese vaevusi.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üleliigne kehakaal võib regulaarsel jooksutreeningul tekitada labajala, hüppeliigese, sääre, põlveliigese, selja nimmepiirkonna või puusaliigese vaevusi.

no kunagi peab see kaal allapoole ka minema ja siis peaks ju koormus langema nimetatud keha-osadelt? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et kaalu alla võtta, peab jälgima mida ja kui palju sööd. On ka võimalik, et jooksed ennast iga päev poolsurnuks, aga ikka kaal ei lange. Kui ikka tunned, et liigestele mõjub, siis suure kaalu korral võiks algul ehk rohkem rattaga sõita.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et ega see jooks vist eriti suurematele tegelastele head ei tee? Ma pean silmas mitte vormis isiksust. Räägin iseendast:D Alustasin siis täna(14.07.08) konkreetse trenniga: keha soojaks 2km ennem jõusaali joostes + ca 1h saalis + joostes koju tagasi. Tegin esimese satsi ära ja jalad ikka räigelt valutavad:D

Ootangi selle kohta inffi, et kas tõesti hakkab jooksmine liigestele ja nö luudele(ma ei mõtle loomuliku lihase valu)? Krt joosta oli tegelt päris hea:D

ma tean, mida sa tunned :lol:

endal ka sama jama, et jalad hakkavad metsikult valutama

seepärast teengi umbes 48h vahe, enne kui uuesti jooksma hakkan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen kuulnud, et ega see jooks vist eriti suurematele tegelastele head ei tee? Ma pean silmas mitte vormis isiksust. Räägin iseendast:D Alustasin siis täna(14.07.08) konkreetse trenniga: keha soojaks 2km ennem jõusaali joostes + ca 1h saalis + joostes koju tagasi. Tegin esimese satsi ära ja jalad ikka räigelt valutavad:D

Ootangi selle kohta inffi, et kas tõesti hakkab jooksmine liigestele ja nö luudele(ma ei mõtle loomuliku lihase valu)? Krt joosta oli tegelt päris hea:D

Mina arvan et kui tunned et valus on , siis ikka ei tasu ennast piinata. Sõida rattaga tee kiirkõndi voi mida iganes ,peaasi et endale liiga ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ratast sõidan sammuti, aga sellega jälle omad hädad, küll te mehed teate:D ja söömisega on nii ja naa, olen teadlik, et see ennem magama minekut söömine head ei tee, aga see jutt on nagu ,,hane selga vesi,,:rolleyes: krt kohe mitte ei taha seda 900.- nende kavade eest välja käia ja sellepärast proovingi ise endaga mäele jõuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ratast sõidan sammuti, aga sellega jälle omad hädad, küll te mehed teate:D

Ei tea, mis hädad need siis olema peaks? Ei kasuta ratturipükse? Sadul odav ja ebakvaliteetne?

Midagi enamat küll pakkuda ei oska!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti ära jookse kõva pinnasega teel. Kui kehakaal niigi mõjub liigestele, siis kindlasti kasuta metsaradasid (suusarajad) või jookse mööda muru. See natukenegi pehmendab põrutust. Oluline on ka, mis sul jalas on. Kui on liiga kitsa liistuga jooksujalanud, siis hakkavad väga lihtsalt jala võlvi peale. Olen ise seda kogenud. Jooksujalats peab hea olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
misassja? enne magamaminekut peab just sööma, oleneb mida!(magusaid)süsivesikuid küll vaja pole-energiat magamiseks. valku on ikka vaja, kulturistid ka öösel söövad/joovad valku.

aga kust teil need jalad joostes valutama hakkavad siis?liigesed,lihased või luud? mul omal suure kaaluga sääre luud hakkavad valutama (eestpoolt)

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=6966

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti ära jookse kõva pinnasega teel. Kui kehakaal niigi mõjub liigestele, siis kindlasti kasuta metsaradasid (suusarajad) või jookse mööda muru. See natukenegi pehmendab põrutust. Oluline on ka, mis sul jalas on. Kui on liiga kitsa liistuga jooksujalanud, siis hakkavad väga lihtsalt jala võlvi peale. Olen ise seda kogenud. Jooksujalats peab hea olema

üks parimaid jooksuradasi, mida mina olen kasutanud on põllu peal jooks. väga super tegevus ja pehme pinnase tõttu väsitab meeletult (in a good way)

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ratas hakkab jah räigelt hargivahele. ma ei ole siiani aru saanud kas sellel nö peenikesel sadulal on ka mingi effekt-või ei?

kas keegi on ostnud selle toitumiskava, on temast kindlasti kasu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ratas hakkab jah räigelt hargivahele. ma ei ole siiani aru saanud kas sellel nö peenikesel sadulal on ka mingi effekt-või ei?

kas keegi on ostnud selle toitumiskava, on temast kindlasti kasu?

paljud on ostnud seda toitumiskava, anna ise ostes võimalikult palju informatsiooni ja ta hakkab toimima, kui sellest kavast kinni pidada :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niisis möödunud peaaegu 2 nädalat ja jõudu tuleb juurde nagu küll:D jooksmine ei teegi tegelt enam nii palju haiget kui siin eelmise nädala algul. Aga negramm pole maha võtnud:D ikkagi kõigub see kaal 96-98 vahel. Toitumiskava ei ole veel raatsinud osta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ratas hakkab jah räigelt hargivahele. ma ei ole siiani aru saanud kas sellel nö peenikesel sadulal on ka mingi effekt-või ei?

Osta keskmise laiusega keskmise kõvadusega keskelt süvendiga sadul ja kui see ei aita siis kalluta ta ettepoole ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noo ei ole sa asi nii hull midagi, ise 125 kg klubi mees ja teen sörkjooksu umbes 2-3xnädalas

ja korraga 3,5 km(oleneb jõusaali päevadest-siis jooksu ei tee)

, käsi püüan hoida üleval ning nende küljes veel täiendavad raskused.

Luustiku ja lihaste tugevus on ikkagi individuaalne, kui liigesed valutavad siis ei ole neid mõtet

koormata.....aga ma ei näe põhjust jooksmisest loobumiseks kui see vaevusi ei põhjusta.....

isegi sellise kaaluga võib jooksmisest fun ajaviide saada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olin ülikooliajal aktiivne jõusaalifänn ja kehakaalu kogunes nii lihaste kui ka ilmselt rasva arvelt mingil hetkel üle 100 kg (pikkus 180 cm). Kuna tundus, et liigne kaal hakkab keha koormama, hakkasin hommikuti enne tööd kella 6.00 paiku jooksmas käima, ringi pikkus oli täpselt 4,4 km. Tasapisi treenitus tõusis, kaal langes ning jooksuringid pikenesid. Praegu alla 10 km distantsi ei viitsiks tossegi jalga panna, sageli käin jooksmas nii lõuna ajal kui ka õhtul peale tööd, kokku 15-20 km.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nonii, et siin mõned kuud tagasi alustasin selle teemaga ja võiks öelda et üle 10kg on julgelt maha kõrvetatud. Jooks on ikka üks kuldaväärt spordiala! Algul on raske sellele koormusele vastu panna, aga see kaob suht kiirelt ja distantsid pikenevad. Soovitan soojalt kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nonii, et siin mõned kuud tagasi alustasin selle teemaga ja võiks öelda et üle 10kg on julgelt maha kõrvetatud. Jooks on ikka üks kuldaväärt spordiala! Algul on raske sellele koormusele vastu panna, aga see kaob suht kiirelt ja distantsid pikenevad. Soovitan soojalt kõigile!

Sa tegid aint jooksu või jõusaali ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×