Jump to content
Scrat

Elektriline lihasestimulaator

Recommended Posts

Tervist, mure on siis selline imelik ja omapärane, Kuna ise olen alakehast halvatud ja seega ei tööta kõhu ja seljalihased, ning treeninguks on vaja siiski lihasesse ka närviimpulssi on minu jaoks probleemiks muutunud pisike õllekõhuke mis hakkab vägisi ette kasvama. Siin kohal otsiksingi abi lihasestimulaatorist. Ei ole ise küll sellise asjaga kunagi puutunud ja niipalju kui tulevad telekas reklaamid tunduvad kõik sellised asjad väga tobedad. Ei osanud kelleltki targemalt ka küsida, et kuidas ja kas need asjad töötavad, siis tuli meelde fitness.ee. Küsimus on järgnev, kas need asjad ka töötavad ja missugust soovitaksite teie osta, sooviks ei ole kahe nädalaga kulturistiks saada ega modelliks vaid pekki võiks veidike kõhu pealt eemale tõrjuda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks sul pigem treenida seda, mida treenida saad ja korralikult toituda.

Parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panin kunagi ammu selle tv poes reklaamitava lihase stiulaatori nime guuglisse ja leidsin suht kiirelt mingi USA saidi, kus inimesed seda toodet kommenteerisid. Ma ei mäleta, et ükski seda kiitnud oleks küll aga oli seal paarikümnete või isegi sadade kaupa kommentaare, kuidas see asi absoluutselt ei toimi (st ei tee saledaks ega lihasesse) ning kuidas mõned vaesed inimesed ka sellest metallplärakast, mis nahale kinnitatakse, lööbed nahale said... Jättis päris petukauba mulje nende jutt... Aga nagu ma vahest ise mõtlen, et kui ära proovid, saad ise ikka päris täpselt teaa, kuidas asi on :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, mure on siis selline imelik ja omapärane, Kuna ise olen alakehast halvatud ja seega ei tööta kõhu ja seljalihased, ning treeninguks on vaja siiski lihasesse ka närviimpulssi on minu jaoks probleemiks muutunud pisike õllekõhuke mis hakkab vägisi ette kasvama. Siin kohal otsiksingi abi lihasestimulaatorist. Ei ole ise küll sellise asjaga kunagi puutunud ja niipalju kui tulevad telekas reklaamid tunduvad kõik sellised asjad väga tobedad. Ei osanud kelleltki targemalt ka küsida, et kuidas ja kas need asjad töötavad, siis tuli meelde fitness.ee. Küsimus on järgnev, kas need asjad ka töötavad ja missugust soovitaksite teie osta, sooviks ei ole kahe nädalaga kulturistiks saada ega modelliks vaid pekki võiks veidike kõhu pealt eemale tõrjuda :lol:

Millest see õllekõht on tekkinud. Soovitan muuta toitumisharjumusi. Näiteks vähenda süsivesikute osakaalu ja suurenda pisut rasvade tarbimist. Nii püsib kõht kauem täis. Teiseks toidukordade vahele ära näksi midagi. See ongi kurjajuur, millest tekib kõht. Vale toitumine ja palju süsivesikuid. Täpsemat nõu toitumise kohta soovitan küsida veebitreenerite käest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vbl need, mis patareidega töötavad ongi kehvad aga ei saa ju välistada tõesti, et need, mida taastusravis kasutatakse on nö võimsamad ja toimivad. Aga nendest ei tea ma midagi. Kes teab, las kommenteerib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Halvatu jaoks on see kindlasti asendamatu vahend, kas just rasvapõletuseks, aga lihaste atroofia vältimiseks kindlasti.

Haiglates on olemas ka mingid statsionaarsed paremad seadmed, ega need teleturu omad nii head vist pole ? Ise pole neid teleturu omi proovinud, üks haigla oma võttis küll lihased täiega läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×