Jump to content
seemnerakk

Kangi tõstmine

Recommended Posts

u 185kg olex suht hea tulemus...irwe..tglt poiss on see täiesti individuaalne (köigil isemoodi), oleneb kaalust suuresti, kui tõstad ära oma keharaskuse, siis on suht hästi vist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte et ma mingi nõrk oleks, aga see mis siin foorumites kirjas, on müstika ju. iga 14-16-aastane poisike siin räägib, et on 2-3 kuud trenni teinud ja surub oma kehakaalu üles. kui mina kunagi trenni hakkasin tegema, siis sain kehakaalu umbes 6 kuuga üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen 16-aastane umbes 10 kuud kokku käinud jõusaalis, vahepeal oli 3-kuune vahe, kuigi tegin kätekõverdusi ja rohkelt aeroobset trenni. Jõululaupäeval loodan umbes 130% kehakaalust ära suruda. Powerman ma arvan, et see ei ole sugugi müstika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu marxx arvan ,et sa oled ikka rohkem käinud kui 2 kuud... aga nagu parem on see küsimus ,et palju sa surusid 2 kuud tagasi? siis saab juba võrrelda kas areng on olnud suur või mitte...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõsi ta on..see oleneb ka sellest, millised on olnud kokkupuuted spordiga enne jõusaali minekut, kui ikka 4 aastat kergejõustikku vms tehtud siis pole see kuigi müstiline 2 kuuga keharaskus ära suruda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

62,5 surusin eile.Alustasin 45kg ja ennem jõusaali ple ma mingis trennis käinud.Ainult suveti sõpradega jalkut mängimas.Kinnitus sellest ,et ma olen käinud 2kuud on see, et eile sai mul kaart ka otsa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi imelikku selles tõesti pole. Ma ise olen 18-aastane, kaalun 80kg.Parandasin lamades surumise tulemust 5 kuuga 40kg võrra(75kg-lt 115kg-le).

Muidu tean, et üks 14-aastane poiss, kes kaalub 60kg surub rinnalt 90kg. See peaks tema vanust ja kaalu arvestades väga hea tulemus olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see pole tõesti mingi müstika-olen 17, alustasin jõukas käimisega oktoobri lõpus ja siis surusin juba oma kehakaalu üles(70 kg). Mõne nädala pärast tuli enneolematult +10kg juurde!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul vend 13aastane jõusaalis käinud 2 kuud, rinnaltsurumise (kui käima hakkas oli rekord 40kg)rekord nüüd 55 kg. Kehakaal umbes 55 kg.

Mul endal samuti 3,5 kuuga rekord paranenud 25 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

14 aastaselt surusin mina 65 kg, kaal oli alla 60-ne. 7 aastaselt alustasin d?uudo trenni ja 14. eluaastaks käis kangi tõstmine juba kõva. Lõuga tõmbasin sel ajal ligi 50x ja olin ka mitmekordne Eesti noortemeister. Meie trennis käis muidugi kõvemaid kutte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned näited enda "kutsika" ajast. Kui olin 10aastane, tõmbasin rippes lõuga 27x, jalgu tõstsin rippes vastu kangi 34x. 13 aastaselt surusin rinnalt 20kg. kangi 175x. Kui olin 16-st, tõukasin parema käega 55kg. Vasakuga 45kg. Vasak käsi oli kaua pärast 13 aastaselt läbielatud liiklusõnnetust tunduvalt nõrgem. Juba aasta hiljem 17-selt tõukasin paremaga 68kg. Seda pika tõste kangiga. Eks see ole küll suuresti tehnika küsimus, aga mingi näitaja siiski. ega ma spetsiaalselt seda ei harjutanud aga kuna käisin ratta trennis siis iga aasta talvel paar kuud sai igasuguseid harjutusi tehtud. 17-st aastaselt kaalusin 77-78kg. ja olin 187cm pikk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

päris karm. kuna ennist käis möla nurgas ilkumine, et juuniorid ja noored on kondikubud, siis äkki oleks võimalik kuskilt näit. mareki ja oti juunioriaastatest pilte näha. eriti huvitaks jaanus mumm. ta olevat juunioride klassi võitjana ka meeste absoluudi kinni pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühe käega tõukamine, sama mis klassikalise tõstmise tõukaminegi. Kang on maas vastavalt siis kas paremal või vasakul sinust. Võtad kangist KESKELT alt haardega kinni, rebid ta sealt õlale ja siis tõukad koos suurema või väiksema hüppega sergele käele, astud jalad kokku ja ongi kogu tõste. Nagu ennist ütlesin on suuresti asi tehnikas ja plahvatuslikus jõus. Ka Lurich kasutas seda tõsteviisi oma demostratsioon esinemistel. Kahjuks hetkel ei mäleta palju oli tema rekord selles tõsteviisis. Aga rinnalt kõhupõrkega kangi surumises, nagu tema raamatus kirjutab, oli ta rekord 201kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teid huvitab siis 1,5 aastat tagasi võistlustel surusin 210kg. Kui surun nii, et puus võib tõusta siis olen teinud 230kg. Nagu näete mitte midagi erilist, Aga samas jälle ütlen , et tean kui spetsiaalselt valmistuks.... Usun, et 250kg korraliku särgiga peaks tulema küll. Aga seni kui ei ole seda teinud on see vaid ilus jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka parematel aegadel 5kg nädalas juurde tulnud. Üks nädal tuli isegi 10kg, aga seda siianii ainult korra juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×