Jump to content
seemnerakk

Kangi tõstmine

Recommended Posts

olen teinud noorena sama vea - rind ja rind - pärast hakkad selga järgi treenima ja muud jama võib ka olla!

treenige ühtlaselt enda keha ja mehel ei pea ainult tugevad tissid olema!

edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaeva tuleb näha.

Enne, kui hakkasin kasutama kreatiini ja proteiini (süsivesikutega koos ikka), tuli rinnalt max 75 kg. See oli suve keskel umbes. Siis ma vahepeal trenni ei teinud. Nüüd umbes 5 nädalat tagasi hakkasin trenni uuesti tegema, järjepidavalt kava järgi. Pulbreid olen kasutanud 17 päeva. Ning eile, 10.sept lükkasin rinnalt 97 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav, miks kangi tõstmine tähendab paljudele surumist? Või mõtlete püsti surumist, mitte lamades pingil surumist? Siis saan veel aru.

Ma oleks ka õnnelik, kui rekordile tuleks iga nädal 5kg juurde. Aastas teeb see siis 260kg, kuid kahjuks see lõputult ei kesta.

Vaadake noored (0-18a) kiire arenguga ette, kuna luud ja liigesed peavad ka järgi jõudma!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen 15 aastane ja käinud umbes 2kuud.Surun oma keha raskuse ülesse ,see on 62,5.

see on täiesti erinev ju, mina olen 14 ja surun 67.5...sedasi ei saa võtta et palju on normaalne vms, kui foorumis rohkem ringi vaadata siis mõni kirjutab siiin isegi et on 14 ja rinnalt surub 140kg, see on võimatu ju:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina näiteks surusin 55kg (ise kaalusin 55-e 60 vahel) Enne seda ku hakkasin üldse trenni tegema. Läksin lihtsalt ükskord sõbraga jõukasse kaasa ja proovisin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×