Jump to content
Laura Reisalu

Gerbeli kana - kodujuustukotletid

Recommended Posts

Gerbeli kana - kodujuustukotletid

500 g kanahakkliha

200 g kodujuustu

1 sibul

2 küüsauguküünt

1 muna

Soola, pipart

paneerimiseks riivleiba

Sega hakkliha kodujuustu, peenestatud sibula ja küüslauguga. Lisa sool ja pipar. Vormi hakkmassist kotletid, veereta riivleivas ja prae pannil kuldpruuniks.

Mina praadimise asemel panen valmis voolitud kotletid ahju küpsetuspaberi peale ja pruunistan neid seda viisi.

vaat veel retsepte - www.gerbelmikk.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen neid korduvalt teinud, kuid asendan kanahakkliha hoopis saumikseris purustatud kanafileega ja riivleiva asemel kasutan riivsaia ning teen samuti ahjus küpsetuspaberi peal <_<

Super head ja mahlased tulevad :D

Gerbeli kana - kodujuustukotletid

500 g kanahakkliha

200 g kodujuustu

1 sibul

2 küüsauguküünt

1 muna

Soola, pipart

paneerimiseks riivleiba

Sega hakkliha kodujuustu, peenestatud sibula ja küüslauguga. Lisa sool ja pipar. Vormi hakkmassist kotletid, veereta riivleivas ja prae pannil kuldpruuniks.

Mina praadimise asemel panen valmis voolitud kotletid ahju küpsetuspaberi peale ja pruunistan neid seda viisi.

vaat veel retsepte - www.gerbelmikk.com

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah .. kui kotlette ahjus teen, siis riivleiba muide ma ka kasuta, st ei veereta neid leivaga kokku :D

..süsikaid vähem! :D Proteiin ju ikka tähtsam :) irw

Päikest kõigile lugejatele,

Gerbel ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin eile neid kotlette, väga head olid ning kuna neid jäi ülegi, siis täna tegin soojax ja olid veel paremad :)

Muudetud kasutaja Nana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

400g Talleggi kanahakkliha, 250g ricottat, suur sibul, 3 küüslauguküünt, suur muna, sool-pipar. Just said valmis ja tulemus on väga hea ja mahlane:

kotlet.jpg

Head isu mulle :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
400g Talleggi kanahakkliha, 250g ricottat, suur sibul, 3 küüslauguküünt, suur muna, sool-pipar. Just said valmis ja tulemus on väga hea ja mahlane:

kotlet.jpg

Head isu mulle :)

No vot see on üks ilus vaatepilt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
400g Talleggi kanahakkliha, 250g ricottat, suur sibul, 3 küüslauguküünt, suur muna, sool-pipar. Just said valmis ja tulemus on väga hea ja mahlane:

kotlet.jpg

Head isu mulle :)

Palun räägi mulle , kui just mitte väga osavale kokale , kuidas sa teed. Lihtsalt segad massiks ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) tükelda sibul-küüslauk ära (abiks nt köögikombain vms asi, millega läheb ruttu)

2) võta suurem kauss, pane hakkliha, ricotta/kodujuust, muna, sibul ja küüslauk sinna sisse ja sega käega (või lusikaga, kui käsi määrida ei taha, või siis kummikindas käega, mis on popp teema) kõik ühtlaseks massiks kokku, lisa maitse järgi pipart-soola (või muid maitseaineid)

3) vala mingi osa riivsaia/leiba suurele praetaldrikule

4) võta peotäis või pool peotäit (oleneb, kui suuri kotlete tahad) massi kausist, pane riivsaiale ja keeruta seda seal, et kogu plönn riivsaia/leivaga kaetud saaks ja paned seejärel pannile, mis on eelnevalt soe juba ikka :)

Umbes nii see käibki ja võtab ainult max 5 minutit kogu see ettevalmistus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis temperatuuri juures neid ahjus teha ja kui kaua?

Oleneb kui õhukeseks Sa oled oma kotletid teinud, aga 10-15min peaks valmis olema.

Temeratuuri panen tavaliselt 200C.

Kui kotletid on pealt pruunid, siis on ka seest valmis <_<

Kena küpsetamist! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisan ka enda kiitva kommentaari :angry: - suured tänud Gerbelile tõesti megahea retsepti eest :( !

Kotletid jäävad jube maitsvad ja tõesti mahlased, kuigi minu retseptist jäävad välja muna, sool ja riivleib.

Edit : Minu muidu õhust ja armastusest elav pisike tütar käib mul juba paar tundi järel ja nõuab muudkui "veel letti" (so "veel kotletti" :() - selge märk, et tegu väärt kraamiga :( .

Muudetud kasutaja FG poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niii head kotletid tulid. Lõunast söögikorda ootasin hirmsasti, sest need kotletid olid ikka taevalikud!. Ja mis peamine, ülejäänd perele ei pea eraldi süüa vaaritama, ka mehel läksid kotletid limpsti alla, tervislik ja maitsev :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
400g Talleggi kanahakkliha, 250g ricottat, suur sibul, 3 küüslauguküünt, suur muna, sool-pipar. Just said valmis ja tulemus on väga hea ja mahlane:

kotlet.jpg

Head isu mulle :)

Pilti vaadates tuleb kohe selline tahtmine et hakkaks otsast närima :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×