Jump to content
nep-300

Poksikott

Recommended Posts

On plaanis ise valmistada poksikott aga ei tea täpselt kuidas poksikoti ehitus välja näeb(materjal sees ja väljas)

Ise mõtlesin et panen välja kuntstnaha, selle alla mingi paksema riide (nt. kotiriie) ja sisse peenikest ja jämedat saepuru. Aga üks probleem sõib-olla see ,et saepuru vajub ära ja siis jääb osa kotist tühjaks ning sellest pole siis mingit kasu.

Kas keegi oskab nõu ja näpunäiteid anda poksikoti ehituse kohta?

Ootan kõigi arvamusi.

Tänades! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On plaanis ise valmistada poksikott aga ei tea täpselt kuidas poksikoti ehitus välja näeb(materjal sees ja väljas)

Ise mõtlesin et panen välja kuntstnaha, selle alla mingi paksema riide (nt. kotiriie) ja sisse peenikest ja jämedat saepuru. Aga üks probleem sõib-olla see ,et saepuru vajub ära ja siis jääb osa kotist tühjaks ning sellest pole siis mingit kasu.

Kas keegi oskab nõu ja näpunäiteid anda poksikoti ehituse kohta?

Ootan kõigi arvamusi.

Tänades! :lol:

Saepuru on üks variant. Parem on võibolla panna vanu riidekaltse sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle soovitati kunagi teha nii: võta palk, keri sinna ümber mingi vana madrats mitte väga paks, siis riie peale ja valmis.

Aga seda ma järgi ei proovind :lol:

Mingi aeg tagusin ühte presendi rulli, aga see lõhkus käsi jubedalt. Parim variant ilmselt on osta kott.

Aga hinnast pole õrna aimugi, mingi 1000 ringis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle soovitati kunagi teha nii: võta palk, keri sinna ümber mingi vana madrats mitte väga paks, siis riie peale ja valmis.

Aga seda ma järgi ei proovind :lol:

Mingi aeg tagusin ühte presendi rulli, aga see lõhkus käsi jubedalt. Parim variant ilmselt on osta kott.

Aga hinnast pole õrna aimugi, mingi 1000 ringis?

Oleneb koti täite tihedusest ja koti pikkusest. BULL's teeb häid kotte, hinnad algavad sealt 890.- juurest, niipalju kui mäletan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On ka poes müüdavad kotid kohati sellised, mille sisemine mudru vajub alla ja kott muutub alt kivikõvaks ja ülevalt tühjaks. Koti sisse võib näiteks riiderulli vms panna, siis kaob see allavajumise probleem ära.

Kõige lihtsam kodune kott on selline: nahk- või presentruut, mille peale asetad kaltsu ja siis tõmbad ta neljast nurgast lakke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb koti täite tihedusest ja koti pikkusest. BULL's teeb häid kotte, hinnad algavad sealt 890.- juurest, niipalju kui mäletan.

Mul on endal täpselt see sama Bull´si poksikott, ise ostsin 890-ga nüüd vist on 990.- Vajub kah mingil määral ära aga selle vastu aitab see et võtad poksikoti alla ja keerad teist pidi, ning saputad seda pisut. Selle poksikoti ostsin Kristiine Prismast. Tean et paar päeva tagasi oli seal veel 1 selline alles. Teiste poodide kohta ei oska öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

soovitan selle tühja osa sees jagada erinevateks korrusteks ning järjest korruste kaupa täis toppida, siis kaob ära võimalus, et kõik kraam vajub koti põhja. lisaks võib teha ühe koti, kus on sees mingi natuke kangem kraam ja siis natuke suurema koti, mille sisse paned eelmise väiksema ja vahe topid täis mingit pehmemat kraami. selliselt kott-koti-see teeb vist laertes ka poksikotte. korrustesüsteemi tean, et kasutatakse mõnes kohas maadlusnukkudes, kus ka tihti põrutatakse kogu kraam koti "jalgadesse".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma panin ise ka kunagi vanu kaltese kartulikotti kuid sellest ei tulnud midagi välja kuna mõni koht oli ikka tugevam ja mõni pehmem. Aga siis ma ostsin Falco poksikotti milles on mingi riide ja vatti segu moodi lõigud. Väga hea poksikott 3 aastat vastupidant ja pole mingi allavajumise varjugi ja maksis kaa kuskil 1000 eeku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×