Jump to content
altsxxx

Parim Valgu pulber.

Recommended Posts

Sest et ma püüan seda just langetada.

Palju sa kaalud ja mis su pikkus on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest et ma püüan seda just langetada.

sul on ligi 500 postitust ja ikka loodad kaalulangetust proteiinipakist :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sul on ligi 500 postitust ja ikka loodad kaalulangetust proteiinipakist :)

ikka? Täna esimest korda kuulsin sellest. Trennikaaslane tegeleb jõusaalis langetusega ja millegipärast tarvitab proteiini ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka? Täna esimest korda kuulsin sellest. Trennikaaslane tegeleb jõusaalis langetusega ja millegipärast tarvitab proteiini ka.

mismõttes "millegipärast"?

mis sellest siis on?

õigesti kasutatuna võib see loomulikult rasvapõletust kiirendada

aga loomulikult ei piisa ainult pulbrist

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen proovinud Mass 2 , Muscle+ ning korra proovisin Anatori ära. Mass2 Ja Muscle+ pluss olid head, aga anator oli ka hea, aga reklaami oli rohkem kui mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Natukene küll teine teema, aga mida arvate mikidemaal väga hinnatud Optimum 100% Whey protein Kui kasutanud pole, siis vähemalt kuidas ta kirjade järgi tundub?

Hea on see et sisaldab seedeensüüme.

Halb on see et sisaldab suhkrut ja fruktoosi.

Muidu tavaline keskmine vadakuvalk.

Puhastest vadakuvalkudest Fast on kindlasti parem ja valgusegude kunn on kindlasti Dorian Yates Ultimate, nende miinus on seedeensüümide puudumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK

Ostsin hera80, see kord vanilli.

30g hera80 + 40g malto6 + 20g trauben zucker + 400 ml vett = JUMALIK. Vanasti oli, et "käib kah" aga see segu on lihtsalt fantastiline. Ma võiks seda päev läbi juua, see on TÕESTI VÄGA HEA

Soovitan ükskõik kellele vanilli herat

(sorry, vana teema aga ma lihtsalt pidin )

Muudetud kasutaja Zaany poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

,Ma ei saa Eesti inimesest aru,mis te selle hinnapärast nii väga kusete .Mõttetu on ju süüa mingit odavat hera või nr one valku mis ei anna mitte midagi.Parem investeerige puhtusesse ja kvaliteeti.Natuke kallim on küll,aga vähemalt säästate oma maksa ,neere ning kasvatate ka reaalselt jõudu-lihaseid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
,Ma ei saa Eesti inimesest aru,mis te selle hinnapärast nii väga kusete .Mõttetu on ju süüa mingit odavat hera või nr one valku mis ei anna mitte midagi.Parem investeerige puhtusesse ja kvaliteeti.Natuke kallim on küll,aga vähemalt säästate oma maksa ,neere ning kasvatate ka reaalselt jõudu-lihaseid...

Hmmm... Kas tõesti odavamad valgud hakkavad maksale ja neerudele? On mingeid tõendeid, artikleid? Tundub natuke kahtlane jutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe kas või kreatiinide kohta.Mõlemad on monohüdraad ja teine on creapure monohüdraad.Vahe on suur.Üx on puhas teine sisaldab igast keemilise jäätmeid mis lihtsalt kurnavad sinu maksa ja neere rohkem.Sama käib ka valkude kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loe kas või kreatiinide kohta.Mõlemad on monohüdraad ja teine on creapure monohüdraad.Vahe on suur.Üx on puhas teine sisaldab igast keemilise jäätmeid mis lihtsalt kurnavad sinu maksa ja neere rohkem.Sama käib ka valkude kohta.

Kõik FASTi tooted on väga kvaliteetsed ja neid võib rahuliku südamega tarbida !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

parim on ikkagi ON whey gold... teise koha saaks hera80 !! endale meeldib herat rohkem kasutada . kättesaadavam, odavam, maitse on suht võrdne ON-iga + erinevaid maitseid on palju ei tüdine ära ++ MAITSETU on ka hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hera80 karamelli on loomulikult üks parimaid maitseid. Mina segan seda külma piimaga ja tulemus on super! Loomulikult kui ühte ja sama lisandit juba pool aastat järjest kasutada, siis viskab iga maitse lõpuks üle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80 karamelli on loomulikult üks parimaid maitseid. Mina segan seda külma piimaga ja tulemus on super! Loomulikult kui ühte ja sama lisandit juba pool aastat järjest kasutada, siis viskab iga maitse lõpuks üle :)

Täpselt, ise kasutan samuti Hera80, kuid maitsetu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80 karamell nii ära tüütanud juba, jube. segan igast möksi sisse, et maitset muuta :)

lemmik ja parim minu jaoks whey gold siiski.

Heh, mul on juba teine pakk ananassi oma, see viskab üle... Kõik mida kaua kasutad viskab vaikselt üle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×