Jump to content
JanK

Lõuatõmbekava

Recommended Posts

Milliste harjutustega on parim treenida lõuatõmmet?

No ma tõmban, tõmban, aga kui (ilma nõksuta) käed 90 kraadise nurga alla jõuavad, kaob jõud ja ei jõua enam edasi tõmmata.

Nii vihane olen enda peale. Pole mitte kunagi mitte ühtegi lõuatõmmet teinud ja kogu aeg jääb sealt samast kohast jõust puudu. Kõik teised teevad nt. koolis ilusti ja ikka vähemalt 4-5 tükki. Ise ei saa ka aru, millest mul kõige rohkem puudu jääb.

Muidu olen treeninud seda umbes nii, et olen teinud lõuatõmbemasina peal (30 kg antiraskus) 3x10 või 4x10, siis plokitõmbed kõhu vastu 3x10 või 4x10, jõutõmme 3x10 või 4x10, õlapress 3x10 või 4x10. Kätekõverdusi pole teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmme? Proovi seni kuni teed ühe ära ja siis varsti tuleb juba teine, kolmas, neljas jne. Võid iga trenn proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovi negatiivi, see tähendab , et alusta ülevalt poolt allalaskmist ja sinna ülesse roni kuidagi vms :P

jeap. mina pole kunagi muidugi nii teinud, aga räägitakse et pidi aitama. ma teeks lihtsalt plokitõmbeid ja erinevaid seljaharjutusi kuni jõuad lõuga tõmmata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina teeks juba nõkusga siis !

Ise ma ka algul ei teinud ühtegi lõuatõmmet ja nõksutamist ei osanud. Läksin sügisel korvpalli trenni ja suvel kossu laagris pidin tõmbama ja kuidagi viisi upitasin 4 tükki ära. Ja siis järgmine aasta juba kossulaagris polnud 10 tükki probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nõksuga tegemine on rohkem nagu xiitimine. jõudu väga juurde ei tule. ma ennem teeks 5 tükki aeglaselt ja puhtalt jõuga kui 15 nõksuga

alguses ehk tasubki natukene petta , küll ta tulema hakkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lõuatõmbes loeb vägapalju kehamassi raskus.. kui sa kaalud kuskil 90 kg on palju raskem lõuga tõmmata kui mingil 70 kgsel tüübil kes ka spordiga tegeleb ( ujumisega ntx)

soovitan sul jõutõmmet teha(juhul,kui sa pole sellele harjutusele eriti tähelepanu pannud). nii et iga nädalaga 5-10 kg paned juurde ja kui jõuad tee pigem 5x(3-4kordust, hea kui 5 jõuad) suurtemate raskustega jõutõmmet- jõudu tuleb ja mitte vähe

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×