Jump to content
Skarabeus

Väike küsimus :)

Recommended Posts

No vot aga siis jäta teinekord väiksem paus, nii 15-30 sek, ja kasuta väiksemaid raskusi vahelduseks.

Ega seal erisoove jah ei täideta, lisavalk tasub aga ikka kaasa võtta. Jõusaal oli minu mäletamist mööda suht ok, eks ise pead end sinna vedama, kui päevastest trennidest jaksu üle jääb. Meil võtsid kõik kolinal aga alla, kuna aeroobset-anaeroobset oli nii palju, ja lõuna ajal eriti süüa ei saanud (ega ei söö ju kui tead et 10 km rivijooksu tuleb kohe peale sööki :P)

Hmmm, eks ma proovin seda puhkepauside asja, järgmine kord kui jõusaali satun ;)

No lisavalguna kasutan ma Mass2te, ennem võtsin RECO2'te.. Sõber käib ka Paikuses, ütles, et jõusaal pidi nüüd uus ja väga heas korras olema ning suure inventuuriga. Samas, ma olen 100% kindel, et jõusaal on parem kui see, kus ma hetkel käinud ;) seega lootused on juba päris suured :o

Ei nüüd on see poole kergem, lõunajooksu enam ei ole ning õhtul on muud trennid kui tahad. Jooksmine on kohustuslik hommikuti kell 7 ainult :P

Aga hirm on koolikatsetel (mitte sisseastumis omadel ) rinnalt surumisest 0 punkti saada, siis on kööga ka selle kooliga :D

Muudetud kasutaja Skarabeus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm, eks ma proovin seda puhkepauside asja, järgmine kord kui jõusaali satun :P

No lisavalguna kasutan ma Mass2te, ennem võtsin RECO2'te.. Sõber käib ka Paikuses, ütles, et jõusaal pidi nüüd uus ja väga heas korras olema ning suure inventuuriga. Samas, ma olen 100% kindel, et jõusaal on parem kui see, kus ma hetkel käinud ;) seega lootused on juba päris suured ;)

Ei nüüd on see poole kergem, lõunajooksu enam ei ole ning õhtul on muud trennid kui tahad. Jooksmine on kohustuslik hommikuti kell 7 ainult :o

Aga hirm on koolikatsetel (mitte sisseastumis omadel ) rinnalt surumisest 0 punkti saada, siis on kööga ka selle kooliga :P

Ega meil ka lõunajooksu kui sellist polnud, oli stabiilselt terve päev jooks, enesekaitse, märuliõpe, laskmine, riviõpe, üldfüüsiline jne jne jne. Hommikujooks on seal olnud läbi aegade ja ega see kuskile ei kao- distsiplineerib ja äratab üles. Pärast kooli hakkad iseseisvalt ka käima- nii kujuneb harjumuseks. Ma enam muidugi ei käi, ei viitsi :D Õhtul 5ni olid tunnid, va reede, siis olime varem vabad, et koju minna. Enamus oli selleks ajaks juba koomas ja vahtis toas tühja pilguga lakke :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega meil ka lõunajooksu kui sellist polnud, oli stabiilselt terve päev jooks, enesekaitse, märuliõpe, laskmine, riviõpe, üldfüüsiline jne jne jne. Hommikujooks on seal olnud läbi aegade ja ega see kuskile ei kao- distsiplineerib ja äratab üles. Pärast kooli hakkad iseseisvalt ka käima- nii kujuneb harjumuseks. Ma enam muidugi ei käi, ei viitsi :o Õhtul 5ni olid tunnid, va reede, siis olime varem vabad, et koju minna. Enamus oli selleks ajaks juba koomas ja vahtis toas tühja pilguga lakke :P

Haha :D

päris head koolielamused sul siis olnud ma vaatan :P

Ei jah, ma ise mõtlen ka, et õhtuti hakkan käima enesekaitses või võrku/jalkat mängimas või jooksmas/kiirkõndi tegema, sest hommikuti peab ju jooksma kõige aeglasema rühmaliikme järgi, seega ei tea, kas saan oma jooksukoormuse kätte ;)

eks jah, nüüd lastakse mõned juba neljapäeval koju vms, ei tea mis värk sellega on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Haha :o

päris head koolielamused sul siis olnud ma vaatan :P

Ei jah, ma ise mõtlen ka, et õhtuti hakkan käima enesekaitses või võrku/jalkat mängimas või jooksmas/kiirkõndi tegema, sest hommikuti peab ju jooksma kõige aeglasema rühmaliikme järgi, seega ei tea, kas saan oma jooksukoormuse kätte ;)

eks jah, nüüd lastakse mõned juba neljapäeval koju vms, ei tea mis värk sellega on ;)

Meil tegi ikka kõige kiirem ees tempot ja teised surid taga :P Ego ei lubanud ka maha jääda ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meil tegi ikka kõige kiirem ees tempot ja teised surid taga ;) Ego ei lubanud ka maha jääda ju...

haha ;)

Seda küll jah :o

Aga mõtle, kui üks on kergejõustiklane ja teine on algaja tugitoolisportlane :P

Ma usun, et ta sureb seal lõpus päris maha, olgu tal ego kui suur tahes :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haha ;)

Seda küll jah :o

Aga mõtle, kui üks on kergejõustiklane ja teine on algaja tugitoolisportlane :P

Ma usun, et ta sureb seal lõpus päris maha, olgu tal ego kui suur tahes ;)

Selleks kuluski paar nädalat, ja tugitooli-inimesest sai tippsportlane...oh olid ajad.... :P Juhtus muidugi ka vastupidist- üks tippsortlane lahkus peale paari nädalat, kuna tal läksid kõik rezhiimid (toit ja trenn) sassi, teine oli pidevalt mingi hädaga kehalisest vabastatud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks kuluski paar nädalat, ja tugitooli-inimesest sai tippsportlane...oh olid ajad.... :P Juhtus muidugi ka vastupidist- üks tippsortlane lahkus peale paari nädalat, kuna tal läksid kõik rezhiimid (toit ja trenn) sassi, teine oli pidevalt mingi hädaga kehalisest vabastatud...

Mnjaa, mul endal ka selg hetkel natukene valutab, ei oskagi sellega midagi ette võtta, peab end kellelgil mudima laskma, siis peaks üle minema ;)

Hetkel ei tee üldse seljasirutajat, õigemini hoidun selle tegemisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa tahad ennast igakülgselt arendada, siis hakka kasutama seda süsteemi:

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=4305

Tundub päris tark jutt olevat, samas on suhteliselt segane :P

Peab veel paar korda läbi lugema, sest esimesest korrast küll midagi aru eriti ei saanud ;)

Ning usun, et oleks parem, kui treener oleks kõrval, muidu võib tervise päris metsa keerata ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjaa, mul endal ka selg hetkel natukene valutab, ei oskagi sellega midagi ette võtta, peab end kellelgil mudima laskma, siis peaks üle minema :P

Hetkel ei tee üldse seljasirutajat, õigemini hoidun selle tegemisest.

Ma ka ei tee, juba viimased paar aastat ;) See saab koormust ju niigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjaa, mul endal ka selg hetkel natukene valutab, ei oskagi sellega midagi ette võtta, peab end kellelgil mudima laskma, siis peaks üle minema :P

Hetkel ei tee üldse seljasirutajat, õigemini hoidun selle tegemisest.

www.tiitilves.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on selg saanud üheks tugevamaks kehaosaks, kui nii võib öelda, nii et pole probleemi ;)

Hmmm, ma teen hetkel selga ainult plokkidel ning kõrvale tõmbed hantliga ettekallutatult

Küsimus, on vahet ka, kas ma teen tõmbed vastu kõhtu kitsa või laia haardega? :P

Ning tõmbed kukla taha ning rinnale on erinevad lihasgrupid, nagu mõlemad on ülaselg, aga üks teeb ikkagi rohkem külge kui teine?(täpsustamiseks küsin lihtsalt, läks sõbraga üks kord vaidluseks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmmm, ma teen hetkel selga ainult plokkidel ning kõrvale tõmbed hantliga ettekallutatult

Küsimus, on vahet ka, kas ma teen tõmbed vastu kõhtu kitsa või laia haardega? :P

Ning tõmbed kukla taha ning rinnale on erinevad lihasgrupid, nagu mõlemad on ülaselg, aga üks teeb ikkagi rohkem külge kui teine?(täpsustamiseks küsin lihtsalt, läks sõbraga üks kord vaidluseks)

Kangi tõmbel plokil kukla taha ei tööta deltalihased ja trapetslihase ülemine osa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käisin sisekaitses kaalumas ja värki ja nüüd tean siis täpseid andmeid.

Pikkus: 186

Kaal: 69.5

Rasva%: 8.8

Veehulk organismis: 63.8%

Lihasmass: 60,8 (tundub väga kahtlane, kuna siis kaaluks mu skelett ca 3kg x) )

Aste: 8

Eks asjapulgad saavad pilti, kui kondine ma olen tegelikult

lihtsalt mõtlesin, et jagan informatsiooni :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×