Jump to content
Brooklyn

Õlas valu

Recommended Posts

Et kui ma teen neid harjutusi:seda ja seda

siis lööb õlga valu sisse. Et kas on mõttet arsti külastada või mis te arvate asjast ?

Arvan et oleks aeg masinatega harjutamisest loobuda ja su probleemil on nimi ka, meul see meelest maas, aga yritan targast raamatust selle ylesse leida! :P Kas sa muidu smithmacine ka kasutad rinna/6la treeningutel, yhes6naga harjutustel kus lykkad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan et oleks aeg masinatega harjutamisest loobuda ja su probleemil on nimi ka, meul see meelest maas, aga yritan targast raamatust selle ylesse leida! :P Kas sa muidu smithmacine ka kasutad rinna/6la treeningutel, yhes6naga harjutustel kus lykkad?

Jah kasutan seda smith masinat ja samuti lamades kangi surumist rinnal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah kasutan seda smith masinat ja samuti lamades kangi surumist rinnal.

Loobu simithist kohseslt, sest iga kordusega syvendad probleemi, kohe kui mul info olemas panen selle siia ylesse! Laheb veits aega, kui keegi ette ei j6ua :P

Muudetud kasutaja PT London poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis harjutusega ma võiksin asendada siis selle smithi ja selle teise trenažööri harjutused ? Kas smithil ei tohiks ka enam teha kuklatagant surumist ?

Sul on arvatavasti selline probleem nagu "pattern overload syndrome", pm see on tingitud masinate liigsest kasutustest! Kuna masinatel on fikseeritud liikumis trajektoor, siis saavad koormust ainult yhed-samd liigesed/lihased ja need hakkavadki sulle l6puks hada valmistama.

Hakka smithi asemel kangi/hantleid kasutama ja kindlasti tee ka 6la rotator lihaseid tugevdavaid harjutusi! Sirvi mu postitusi, sealt peaksid leidma rohkem infot!

Head Paranemist :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul on arvatavasti selline probleem nagu "pattern overload syndrome", pm see on tingitud masinate liigsest kasutustest! Kuna masinatel on fikseeritud liikumis trajektoor, siis saavad koormust ainult yhed-samd liigesed/lihased ja need hakkavadki sulle l6puks hada valmistama.

Hakka smithi asemel kangi/hantleid kasutama ja kindlasti tee ka 6la rotator lihaseid tugevdavaid harjutusi! Sirvi mu postitusi, sealt peaksid leidma rohkem infot!

Head Paranemist :P

Ehk oskad öelda ka miks käies hüppeliiges raksub ? Aga aitäh selle informatsiooni eest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See harjutus koormabki päris palju ka õlgu, mulle see ka ei meeldi just seepärast. Kui teen, siis väikse amplituudiga, nii et töötab vaid rinna keskosa, käsi nö taha ei lasegi üldse.

Kui on veel veidike vale tehnika, on vigastus kerge tulema. Vaheta harjutus välja, ning kui õlaga on ka muul ajal probleeme, võid lisada menüüsse glükosamiini

Vaata:

Glükosamiin

Võtan ise juba pikka aega, kuna kunagi oli põlvedega probleeme ja nüüdki vahel suure koormusega annavad nii õlad kui põlved veidike tunda.

Raksun ma ka igalt poolt, isegi kael on raksuma hakanud. Raksutan lahti ja pärast hea olla :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See harjutus koormabki päris palju ka õlgu, mulle see ka ei meeldi just seepärast. Kui teen, siis väikse amplituudiga, nii et töötab vaid rinna keskosa, käsi nö taha ei lasegi üldse.

Kui on veel veidike vale tehnika, on vigastus kerge tulema. Vaheta harjutus välja, ning kui õlaga on ka muul ajal probleeme, võid lisada menüüsse glükosamiini

Vaata:

Glükosamiin

Võtan ise juba pikka aega, kuna kunagi oli põlvedega probleeme ja nüüdki vahel suure koormusega annavad nii õlad kui põlved veidike tunda.

Raksun ma ka igalt poolt, isegi kael on raksuma hakanud. Raksutan lahti ja pärast hea olla :P

Ma raksutan ka kaela, on jah hea olla hiljem. Maadlejate seas ongi levinud see, et parem raksutada kaela omavoliliselt, kui nii, et matši ajal tulevad. Siis on vähe kehvem.

Kui kiiresti glükosamiin mõjub ka? Nädala ajaga tunneb vahet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi, ma olen vahelduva eduga võtnud ikka oma 4-5 aastat vist juba. Mitte koguaeg, aga nö kuuridena. Ei ole kindlat aega, kui kaua korraga võtan, tunde järgi. Hakkab pingelisem trenniperiood, siis lükkan menüüsse sisse, ennetamaks probleeme. Peale kodarluu murdu 2006 a kevadel võtan tihedamini ja regulaarselt, kuna murrukoht valutab siiani päris tihti.

Nädala-paariga ei tunne kindlasti midagi, sest see ei ole ravim. Tunned muutusi siis, kui vahetad harjutusi või isegi annad endale mõnda aega puhkust.

Pikaajaliselt tasub glükosamiin end aga kuhjaga ära, eriti kui ollakse suurem spordisõber ja koormus on suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka õlad probleemne koht... ei saa neid lihtsalt korda. Spordiarsti olen külastanud (sain hormoon süsti vms. õlga) ja MRT isegi tehtud. Arstilt sain kummilindi millega harjutusi teha (vahest isegi teen, a siis hakkavad valutama). Kõhuli pole juba ammu magada saand ;)

Hetkel tarvitan:

Arthryl

Kaltsium

Kalaõli kapslid (D vitamiin ja omega 3)

Salicam (see mingi loomadele mõeldud põletikuvastane kreem)

Jõusaalis pole üle aasta juba käind... ootan paranemist :P

Muudetud kasutaja Karx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×