Jump to content
reich

Kang turjal ettekallutused

Recommended Posts

Harjutustepangas on see harjutus nime all Good Morning (alaselg).

Mure siis selles, et teen harjutust juba pikka aega ja praegu 58 kiloga, aga kardan, et asi võib ohtlikuks muutuda.

Nimelt ette kummardamine pole probleem, aga kangi turjale saamine on.

Kõige raskem hetk on kangi rinnale saamine, kogu kehaga aitan kätel selle sinna tõmmata ja asi võib suht ebastabiilseks muutuda.

Soovitused oleks äärmiselt teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutustepangas on see harjutus nime all Good Morning (alaselg).

Mure siis selles, et teen harjutust juba pikka aega ja praegu 58 kiloga, aga kardan, et asi võib ohtlikuks muutuda.

Nimelt ette kummardamine pole probleem, aga kangi turjale saamine on.

Kõige raskem hetk on kangi rinnale saamine, kogu kehaga aitan kätel selle sinna tõmmata ja asi võib suht ebastabiilseks muutuda.

Soovitused oleks äärmiselt teretulnud.

Ma sain su jutust aru et sa nagu rebid maast langi turjale?Kui oigesti aru sain siis selleks kasutatakse kükipukki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu öeldi, siis kükipuur lahendab jah selle probleemi.

Selle harjutusega muidu suuri raskusi ei soovitatagi, nagu paljude teiste harjutuste juurde.

Kunagi, kui ma ilma kükipuurita seda harjutust tegin, siis algul tegin 15kg-ste ketastega, seda kangi jõudis kenasti tõsta ja see oligi kõige õigem raskus mulle, hiljem 20kg-te ketaste puhul oli aga sama probleem, et oli raskusi kangi tõstmisega turjale, veelgi raskem oli aga kangi maha panemine põrandale. Ma tegin nii, et kui kang oli jõutõmbega reite ülaosani tõmmatud, seisin sirgetel jalgadel, ja siis tõstsin nõksuga kangi kaelani, astudes parema jalaga samal ajal sammu taha, kui sooritus ebaõnnestub, siis lased lihtsalt käsivarred poole tee peal tagasi sirgeks. Seeria lõpus on kangi alla-laskmine minu arvates veel raskem ,kuna siis on lihased väsinud, ja vabalt võib kang alla lastes lihtsalt vastu põrandat kukkuda.

Ja kukla tagant kangi rinnale tõstmine ka raske muidugi.

Aga jah ,et kükipuuris seda teha, ja üleüldse pigem jõutõmmet teha.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et tasuks õppida selgeks korralik rinnalevõtutehnika. Võtad kangi rinnale. Surud üles. Lased kuklale. Pärast lased taha kukkuda kui põrand lubab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ai ai suured MEHED ,ei j6ua nyyd 58kg kangi turjalt maha tõsta:D.Olen 16 ja teen kodus 66kg 4x15 täiskükke ja ka ei kasuta mingit pukki ning ilusti saan hakkama:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ai ai suured MEHED ,ei j6ua nyyd 58kg kangi turjalt maha tõsta:D.Olen 16 ja teen kodus 66kg 4x15 täiskükke ja ka ei kasuta mingit pukki ning ilusti saan hakkama:D

Suured mehed ei saa aru,milleks on vaja midagi kusagile upitada,kui on olemas mugavam viis, :P

btw,oled sa ikka kindel,et kükk 66kg on midagi sellist,millest peaks foorumis nii hoolega kilkama - isegi 16-aastaselt, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et ta tahtis vihjata sellele, et ta saab ka 66kg kangi omale kuklataha sätitud ilma pukkideta. Samas, olgem ausad, tegu on ju tõepoolest meistersaavutusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekib küsimus,kui pole kükkipukki,milleks on siis vaja üldse teha kükke kang TURJAL? ;)

Märksa loogilisem antud juhul on teha kükke kang RINNAL, toime jalalihastele ple teps mitte halvem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekib küsimus,kui pole kükkipukki,milleks on siis vaja üldse teha kükke kang TURJAL? ;)

Märksa loogilisem antud juhul on teha kükke kang RINNAL, toime jalalihastele ple teps mitte halvem :P

No tegelikult on ikka vahe sees.

Kang rinnal langeb koormus peaaegu täielikult reie nelipealihasele.

Aga pole hullu - seljal täisküki asenduseks sobib minu arvates väga hästi see, kui teha üks kord nädalas jõutõmmet heavy ja siis vähemalt 2 päeva pausi vahele ja siis kang rinnal kükki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teed ettekallutusi, jälgi sooritust!!!

Minul polnud üks trenn kedagi kes jälgiks kuidas teen, siis keerasin enda selja pe*se :P Jõutõmmet tahaks hullu pööra teha, aga isegi kükiga ja jalapressiga selg tuikab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutustepangas on see harjutus nime all Good Morning (alaselg).

Mure siis selles, et teen harjutust juba pikka aega ja praegu 58 kiloga, aga kardan, et asi võib ohtlikuks muutuda.

Nimelt ette kummardamine pole probleem, aga kangi turjale saamine on.

Kõige raskem hetk on kangi rinnale saamine, kogu kehaga aitan kätel selle sinna tõmmata ja asi võib suht ebastabiilseks muutuda.

Soovitused oleks äärmiselt teretulnud.

Tere, mis eesmargiga Te seda harjutust yldse teete?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutustepangas on see harjutus nime all Good Morning (alaselg).

Mure siis selles, et teen harjutust juba pikka aega ja praegu 58 kiloga, aga kardan, et asi võib ohtlikuks muutuda.

Nimelt ette kummardamine pole probleem, aga kangi turjale saamine on.

Kõige raskem hetk on kangi rinnale saamine, kogu kehaga aitan kätel selle sinna tõmmata ja asi võib suht ebastabiilseks muutuda.

Soovitused oleks äärmiselt teretulnud.

Tekib küsimus, et milleks sellise raskusega oma alaselge üldse nu........a :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah selles suhtes on asi tõesti kahtlane, et good morningu jaoks peaks ikka üsna väikest raskust kasutama... Kui seda raskust hea tehnikaga lupsti seljale ei saa, siis järelikult peaks väiksem raskus olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Harjutustepangas on see harjutus nime all Good Morning (alaselg).

Mure siis selles, et teen harjutust juba pikka aega ja praegu 58 kiloga, aga kardan, et asi võib ohtlikuks muutuda.

Nimelt ette kummardamine pole probleem, aga kangi turjale saamine on.

Kõige raskem hetk on kangi rinnale saamine, kogu kehaga aitan kätel selle sinna tõmmata ja asi võib suht ebastabiilseks muutuda.

Soovitused oleks äärmiselt teretulnud.

Jõutõmme, lisaks jõusaalis ka masinal tere hommikust harjutus ja ka plokil saab antud harjutust teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh vastuste eest.

Alaselja pärast teen seda ikka. Alustasin viie kilogrammiga seda harjutust. Mul selg oli ikka väga nõrk ja tudises isegi selle all, ei saanud tänu seljale jooksmas käia. Iga nädala või kahe tagant hakkasin 2.5kg - 5kg juurde lisama kuni jõudsin 57,5 kiloni. Joosta saan nüüd ilusti ja selg on ikka palju parem.

Kangi rinnale tõstmine on see kõige raskem punkt minujaoks, ülejäänud osa (turjale tõstmine, maha tõstmine) läheb juba libedalt, kuigi jah mitte just käte jõul, rinnaga surun veidi teda kaasa ja turjalt mahasaamiseks surun natuke trapetsiga kaasa.

Oleksin tänulik, kui keegi leiaks mõne näite mulle kuidas teised seda teevad, võibolla teengi midagi valesti. Ise arvan, et olen selle harjutusega lihtsalt natuke üle oma käte jõu läinud või midagi sellesarnast.

Harjutust teen kodus, põhimõtteliselt iga päev. 4x15 teen seda konkreetset harjutust.

Pole seda harjutuse kohta kusagilt palju uurinud, lihtsalt ükspäev tundsin, et see on mida mu selg ihkab ja oligi.

Mind hakkas nüüd huvitama. Enamik siin usub siis, et ei tasu seda harjutust sellise raskusega teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×