Jump to content
Kreks

Poksimine

Recommended Posts

Sai siis endale poksikott soetatud ja parima tulemuse garanteerimiseks palun veits abi -

Kui kaua järjest?

Mis harjutusi puhkeajal teha?

Mis venitused lõpetuseks?

Mis vahe on kinnastega ja ilma?

Ja kõike muud lisaks mida soovitate.

Muudetud kasutaja Kreks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai siis endale poksikott soetatud ja parima tulemuse garanteerimiseks palun veits abi -

Kui kaua järjest?

Mis harjutusi puhkeajal teha?

Mis venitused lõpetuseks?

Mis vahe on kinnastega ja ilma?

Ja kõike muud lisaks mida soovitate.

Kas kavas on ainult poks vöi on plaanis ka jalalööke treenida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Oleneb intensiivsusest. Võid maha pidada amatöörpoksimatši või lausa 10-raundise profipoksimatši. Võid töötada minutiste intervallidega jne

2. Puhkeajal puhka. Või kui teed intervalle, siis vahepeal töötad näiteks kiirete ja lühikeste löökidega, vähem intensiivsemal hetkel lööd pikemaid lööke ja harvemini.

3. Tavalised venitused.

4. Kui kõvasti treenid, siis lõhud oma käed ilma kinnasteta ära. Mõnikord võid vaikselt teha ka ilma kinnasteta, et paremini käe asend paika saada ja lööki paremini tunnetada, aga muidu siiski kindad hoiavad kätt ja ma ilma ei soovita.

Kui poks huvitab, siis ma soovitan poksitrenni minna. Kui võimalus puudub, siis vaata netist videosid, et mis kotiga tehakse. Kui varasem kogemus puudub, siis peaks kindlasti elementaarse löögitehnika/dünaamika selgeks tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2. Ma lugesin siit foorumist et mõni rääkis vaheajal teha kõhulihaseid, kätekõverdusi jms.

3. Just seda ma tahtsingi teada, et mis lihastele venitused.

Ise mõtlesin et poksi asemel võiks minna MMA'sse kuid see pidi vist alles septembris 3DTreeningus peale hakkama. Aga kui seal poksitrenn toimub kas siis võib sinna niisama pealtvaatama minna?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuhugi mujale teemasse ei osanud küsimust postitada, et küsin siis siin. Mida targemad soovitavad poksikoti valimisel - kindel on, et peaks olema võimalikult pikk(madalad jalalöögid) ja raske, aga, et nt Falco vs Ervin-Sport(mõlemad Budopunkt, lihtsalt huvi pärast, kellel kogemusi), PVC vs nahk vs kunstnahk, vatiin vs riidejäägid jne.

Ette tänades. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa just öelda, et ma oleksin meeletult kotte kokku ostnud...aga nahast kott on loomulikult vastupidav. Nagu paljude teiste asjadega - ENAMASTI on hind ka kvaliteeti kajastav. Enamasti, aga mitte alati. Kuhu on lihtsalt riidejääke topitud, siis neil kottidel kipub sisu alla vajuma - hiljem on kott alt nagu betoon ja ülevalt tühi. Heal kotil on ikka mingi spets sisu, mitte lihtsalt suvaline pahn sisse topitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga falco kotid, mida nt. müüakse rademaris- kas need ka kuhugi kõlbavad, või on neil see betooni-efekt (mul on õrnad nukid,olen 15 ja ei tahaks liiga ära lõhkuda luude kasvuosasi) Samuti, millised poksikindad oleksid kotilöömiseks head, kui nt. 4-5 korda nädalas kotti taguda? Ette tänades, L.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sinna 3D majja näiteks Balti Jaamast saaks?

Troll nr 4 vist läheb sealt. Sellega sõidad Sõpruse pst'le Siili peatusesse, lähed üle tee ja seal kusagil on Kristiine Spordimaja (Sõpruse pst 161). Sõpruse pst poolt on sissepääs. Vaata aadressi järgi täpsemalt: http://kaart.otsing.delfi.ee/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×