Jump to content
peenike

käsivarred jämedamaks

Recommended Posts

tere, olen 18 aastane poiss ning kaalun ca 58-60 kilo, 177 cm pikk. Suurimaks probleemiks on see, et mu randme ümbermõõt on häbiväärne, kõigest 16 cm ning biitsepsilihase juurest on 27 cm. Kodus mul omal tõstepink olemas ning praktiliselt igapäev teen trenni, umbes pool aaastat juba, kuid tulemusi pole. Olen ka hea isuga ning söön palju, rämpstoitu(limonaadid, friikad, krõpsud, burgerid) ei söö. Olen kuulnud et probleemiks võib olla ainevahetus, kas see vastab tööle ning mis sellega ette võtta, tahaks saada endale normaalseid käsi, et julgeks suvel ujuma ka minna:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peenike kont on põhjus, endal sama viga. Rannet suuremaks ei saagi treenida, treenida võid käsivart erinevate harjutustega.

Muudetud kasutaja Aken poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võlusõna paksude käte saamiseks on jõutõmme ja kükk :lol:

bless me for my ignorance. Kükk?

Randme konti sa iseenesest suuremaks ajada saa, pead leppima sellega, mis on. Aga käsivarsi on võimalik väga edukalt treenida. Grippers, kangiga treeningud randmetele jne.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

randme ümberõõt suureneb koos biitsepsi ja käevarre ümbermõõduga.. nii et hakka käsi treenima :lol: jõutõmme aitab ka kindlasti kae ümbermõõdule + triitsepsit ei tohi ära unustada. ise olen ka väikese randmega- ja ma tean mida sa mõtled :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust ma need hand grippers 35 eeguga saada võin ?:lol:

fitness poes olemas?seal telliskivis?:(

Muudetud kasutaja rms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mida kujutab endast jõutõmme?pole kunagi jõusaalis käinud, ei tea neid termineid ja asju. Muidu teen triitsepsit ja biitsepsit. Aga kus poes neid Hand Gripse müüakse?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei saa suuri käsi mui sa ei tee kükki ja jõutõmmet!!!Ainult biitsepsi treenimine ei anna suuri käsi ,kuna arvatavasti tegu ektomorfiga siis vaja kindlasti baas harjutusi ,et tõsta massi!

Muretse korralik trenni kava ja osta Serios mass(minu puhul töötab kõige paremini), serios mass mõjub arvatavasti hästi sulle kuna toitumine niikui nii jääb sul jänni :lol:

Aga jah, kui tahad kasvada siis baasharjutused!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noorele ühekülgselt treenivale mehele visata kohe valgupulbrid käiku?.. ei ole ju kõige parem mõte.

Muudetud kasutaja ras- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
noorele ühekülgselt treenivale mehele visata kohe valgupulbrid käiku?.. ei ole ju kõige parem mõte.

Miks mitte süüa massilisajat, arvatavasti on ka kõhnuse üks tegureid, et ta sööb vähe. Serious massist saaks ta hea laksu lisakaloreid mida oma kontidele koguda. Põhjenda ära mida halba ta teeb, siis aga palun.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
valgupulbrist ma ei kavatsegi lahendust otsima hakata, vähemalt alguses:)

Kui poole aastaga pole midagi tulnud hakka valku panema, ilma ei hakkagi tulema.

Mitu kordust sa muidu seerias teed?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida kujutab endast jõutõmme?pole kunagi jõusaalis käinud, ei tea neid termineid ja asju siis tuleb selgeks teha endale mis on jõutõmme http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/selg/050.html

See on kangi tõmbed vastu kõhtu, jõutõmme on sarnane aga sooritatakse sirge seljaga(keha) ehk siis sirgelt seistes

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on kangi tõmbed vastu kõhtu, jõutõmme on sarnane aga sooritatakse sirge seljaga(keha) ehk siis sirgelt seistes

Mis seal sarnast on? Jõutõmbes tõmbavad jalad ja alaselg, siin käed ja ülaselg. Ikka väga erinevad harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jälgid mõnda aega oma treening-kava, kus käsivartele spetsiaalselt on vaid 1 harjutus tõenäoliselt ( näiteks pealthaardega kangi tõsted ), siis muude harjutuste käigus käsivars teeb niikuinii tööd ja ajapikku arenebki. Näiteks seljaharjutuste ajal, kus on kätega tõmbed keha suunas, siis neis niikuinii käsivars töötab. Lihtsalt vaja harjutada aastakese ja võiks juba tulemust tunda/näha.

Käsivarres on lihas "Brachioradialis", see algab õlavarre seest ja jookseb käsivarde, nagu lingi alt näed. Seda võiksid treenida, see töötab siis, kui käsivars tõstetakse nö neutraalse haardega (st, mitte pealt ega ka mitte althaardega) õlani, nagu siin:

http://www.exrx.net/WeightExercises/Brachi...HammerCurl.html

Aga mingeid väikeste raskustega spetsiaalseid erilisi käsivarre harjutusi teha pole suurt mõtet minumeelest.

Vt ka siit Brachioradialis-e lihast::

http://www.forearmstrength.com/forearm_bar_ef-ps_008.htm

Nagu näed, on see pakseim lihas käsivarres.

Ja kui vaadata seda minu avatar'i pilti siit, siis mõneti on seda lihast ka näha käsivarrel kui ma nüüd lihasega ei eksi, et siis lihtsalt ilmsestamiseks, et seda siis tuleks treenida.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suuremaks saamise võti on ikka üldkehaline treening ja seda toetav toitumine. Üksi käeharjutustest ei piisa, kuigi ka need on vajalik osa treeningust.

Lase endale teha või otsi kusagilt massikava, söö rohkem kui kere kulutab ja pööra käte treenimisele erilist tähelepanu, küll siis ka jämedad käsivarred tulevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus teist siin kommenteerijatest on piisavalt suure postituste arvuga, et peaks teadma, kui palju läbimõeldud toitumine peale trenni pulbri söömisest parem on...

mitte et pulber halb oleks, aga prioriteedid on teil paigast ära

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×