Jump to content
John

Pekivolt

Recommended Posts

Tervist!

Mul mure, et tahaks oma kõhulihaseid näha aga rasvavolt on peal ja lihased ei pasita selle alt välja lihtsalt.

Et mis ma tegema peaksin täpselt et rasvast lahti saada.Olen vaikselt jooksmas/rattaga sõitmas käinud, muidu käin korvpallitrennis, aga suvi ja trenne pole.

Kui tarvis siis andmed:

Vanus:17

Pikkus:177

Kaal:75

Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, miks inimesed just ajavad taga kõhtu, rinda ja biitsepsit :o kui soov on pekivoldist lahti saada, siis uuri artikleid ja foorumi sarnaseid teemasid :lol: seal palju peki lahtisaamise viise :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru, miks inimesed just ajavad taga kõhtu, rinda ja biitsepsit ;) kui soov on pekivoldist lahti saada, siis uuri artikleid ja foorumi sarnaseid teemasid :( seal palju peki lahtisaamise viise :o

see on siiski põhiline;):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks jätkata aeroobset treeningut u 3 korda nädalas , aga suurem on kasu ka siis kui teha jõutreeningut kõrvale.Kuidas su toitumine on? St , et ega enne magamaminekut Mägidoonalds ja paar pudelit õltsi alla ei lähe?:lol:

Sa mainisid, et teed aeroobset, aga tee kõhulihaste trenni kah ikkagi (mitte rohkem kui 3 korda nädalas) Kaks harjutust , kumbagi 3 seeriat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toitumine paika ja korras

jah. seda ma olen lugenud igalt poolt ,aga äkki oskate aidata ja öelda mulle milline oleks õige toitumine.

loomulikult mitte rämpstoit seda ma tean ja ei tarbi aga mida ma süüa tohin ja pean?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

epic :lol:

toitumine on siin foorumis põhiasi , ära loodagi ,et keegi sulle toitumiskava valmis tasuta* teeb , loe ise :(

alusta siit .

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

*või kui ei viitsi , siis alati on võimalik toitumiskava tellida fitness.ee'st ja saad kindlasti soovitud tulemused .

Muudetud kasutaja nextbestsuperstar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehe toit on puder ja liha :lol:

Lõuna ja hommikusöök söö tugevasti. U 2 tunniste vahedega midagi süüa ikka võiks, sest siis keha näeb, et sa ei koonerda toiduga ja lubab sul ka rohkem rasva põletada. hommiku , lõuna ja õhtu vahepeale haara palju valgurikast toitu, kohupiimad , kodujuustud,muna jms (ise söön rasvata esimest kahte) Noh hommikuks siis miks mitte kah sisse kas puder või leiba, just kiudainete pärast ja viska mõni puuvili kah hulka.Kui võimalik prae muna vms.Lõuna võta ikka praadi. Aga kui nüüd jah nii palju/tihti (5-6 korda päevas) süüa siis eeldab se ka seda et sa lisaksid jõutrenni oma kavasse.

See küll minu soovitus, aga eks mõni teine veel pakub kah oma lahendusi.See tundub vb jabur, et sööd rohkem ja rasv peaks kaduma, aga nii see on .Muidugi on see ka tasakaalu moment, et kui hakata juba liiga palju süsivesikuid võtma siis hakkad kaalu juurde saama (seda siis koos nii rasv kui lihasmass)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õiget toitumist sulle siin keegi paika panna ei suuda, et sa tõepoolest 100% ka alla võtma hakkad. Telli toitumiskava, siis tulevad ka tulemused.

Mis see naise toit siis on, huvitav? Malts ja muu roheline? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
U 2 tunniste vahedega midagi süüa ikka võiks, sest siis keha näeb, et sa ei koonerda toiduga ja lubab sul ka rohkem rasva põletada.

Müüt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mehe toit on puder ja liha :(

Lõuna ja hommikusöök söö tugevasti. U 2 tunniste vahedega midagi süüa ikka võiks, sest siis keha näeb, et sa ei koonerda toiduga ja lubab sul ka rohkem rasva põletada. hommiku , lõuna ja õhtu vahepeale haara palju valgurikast toitu, kohupiimad , kodujuustud,muna jms (ise söön rasvata esimest kahte) Noh hommikuks siis miks mitte kah sisse kas puder või leiba, just kiudainete pärast ja viska mõni puuvili kah hulka.Kui võimalik prae muna vms.Lõuna võta ikka praadi. Aga kui nüüd jah nii palju/tihti (5-6 korda päevas) süüa siis eeldab se ka seda et sa lisaksid jõutrenni oma kavasse.

See küll minu soovitus, aga eks mõni teine veel pakub kah oma lahendusi.See tundub vb jabur, et sööd rohkem ja rasv peaks kaduma, aga nii see on .Muidugi on see ka tasakaalu moment, et kui hakata juba liiga palju süsivesikuid võtma siis hakkad kaalu juurde saama (seda siis koos nii rasv kui lihasmass)

Kui sa just tipptegija ei ole,siis on 5-6 korda päevas söömine liialdus,algajale jaoks seda enam.

Ja miskipärast tundub mulle,et teema-algataja ei ole mitte tipptegija ..., :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Mul mure, et tahaks oma kõhulihaseid näha aga rasvavolt on peal ja lihased ei pasita selle alt välja lihtsalt.

Et mis ma tegema peaksin täpselt et rasvast lahti saada.Olen vaikselt jooksmas/rattaga sõitmas käinud, muidu käin korvpallitrennis, aga suvi ja trenne pole.

Kui tarvis siis andmed:

Vanus:17

Pikkus:177

Kaal:75

Ette tänades!

No kaua võib. See peaks vist tuhandes kord vähemalt olema sellist küsimust siin foorumis lugeda. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kaua võib. See peaks vist tuhandes kord vähemalt olema sellist küsimust siin foorumis lugeda. :lol:

no eks igaüks soovib oma probleemi kohta täpset infot:D

teistel võivad samalaadsed probleemid olla aga mitte täpselt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
epic :lol:

toitumine on siin foorumis põhiasi , ära loodagi ,et keegi sulle toitumiskava valmis tasuta* teeb , loe ise :(

alusta siit .

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

*või kui ei viitsi , siis alati on võimalik toitumiskava tellida fitness.ee'st ja saad kindlasti soovitud tulemused .

äkki ütleksite, et mida süüa hommikul, mida lõunal ja mida õhtul. Üldiselt:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
äkki ütleksite, et mida süüa hommikul, mida lõunal ja mida õhtul. Üldiselt:D

Võta ühendust online treeneriga-telli kava ja võta end käsile või lõpeta söömine :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no eks igaüks soovib oma probleemi kohta täpset infot:D

teistel võivad samalaadsed probleemid olla aga mitte täpselt

Aga keegi ei tea ju su probleeme, :lol:

Sellepärast pöördugi ilusti veebitreeneri poole,selgitad talle põhjalikult olukorda ja saad vastava tasu eest ka kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki keegi oskaks öelda kus toiduainetes (jookides) leidub ainet "Karnitiin" rohkelt?:lol:

kofeiini saan ju läbi kohvi ja energiajookide:D

Muudetud kasutaja John poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millistel andmetel ?
Fat Burner Club andmetel .. vähemalt osad väitsid seda .. oot ma proovin leida midagi ..

''selles rohelise sildiga fatburneris on karnitiini nii palju sees (3g) ,et joogi võib rahulikult jagada kolme päeva peale (iga päev 1g karnitiini mis on ka väga normaalne kogus kui sooviks kaalu langetus ) sest organism ei suudagi yhe päevaga nii palju karnitiini omastada yhe päevaga kui selles pudelis sees on . Nii et terve pudeli korraga ära joomine oleks raiskamine. ''

keegi seda ümber ei soovinud lükata igatahes, pigem nõustuti .. isegi jackie paistis nagu pigem nõus olevat . :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee on kujunendud leheks, kus kõiki probleeme soovitatakse lahendada tasulise treening- ja toitumiskavaga. Keegi ükskõik mida ka ei küsiks, alati lahandus, et telli treening ja toitumiskava :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee on kujunendud leheks, kus kõiki probleeme soovitatakse lahendada tasulise treening- ja toitumiskavaga. Keegi ükskõik mida ka ei küsiks, alati lahandus, et telli treening ja toitumiskava :lol:
no võibolla ,aga mina olen nüüd aktiivsemalt viimased kuud fitness.ee'd uurinud ja toitumise põhitõed enamvähem omandanud . niiet kel janu sel jalad, või nii . Aga no lihtsalt inimeste lahkuse peale ,et nad kõik tasuta ja põhjalikult ära teeks , ei saa ka lootma jääda ju ? Ikkagi päris suur töö on see . Ja tegelikult , selliseid küsimusi ja selliseid teemasid on siin mustmiljon juba , võiks lihtsalt otsingut kasutada :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no võibolla ,aga mina olen nüüd aktiivsemalt viimased kuud fitness.ee'd uurinud ja toitumise põhitõed enamvähem omandanud . niiet kel janu sel jalad, või nii . Aga no lihtsalt inimeste lahkuse peale ,et nad kõik tasuta ja põhjalikult ära teeks , ei saa ka lootma jääda ju ? Ikkagi päris suur töö on see . Ja tegelikult , selliseid küsimusi ja selliseid teemasid on siin mustmiljon juba , võiks lihtsalt otsingut kasutada :(

osades ka toitumise kohta suht täpseid juhiseid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan ka tellida toitumiskava. Mul kadus vöökohast 3 püksivöö vahet ca 3-e kuuga, muidugi oli seal abiks ka 4x nädalas trenn. Mul oli ikka paras õllekas ees, mis veel siiamaani, aga tunduvalt väiksem :lol: Soovitan soojalt tellida toitumiskava, see on parim , mis sa 500 eest saada võid. Samas kui sa oled vanemate rahakoti peal, siis soovitan enne üle küsida, et kas nad toetavad, sest toitumine läheb natuke kallimaks, kui enne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan ka tellida toitumiskava. Mul kadus vöökohast 3 püksivöö vahet ca 3-e kuuga, muidugi oli seal abiks ka 4x nädalas trenn. Mul oli ikka paras õllekas ees, mis veel siiamaani, aga tunduvalt väiksem :lol: Soovitan soojalt tellida toitumiskava, see on parim , mis sa 500 eest saada võid. Samas kui sa oled vanemate rahakoti peal, siis soovitan enne üle küsida, et kas nad toetavad, sest toitumine läheb natuke kallimaks, kui enne.
samas ei osta jälle üleliigseid asju... :( näiteks fanta asemel kohupiim jne :o Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×