Jump to content
poissmees

Kysimus

Recommended Posts

Oleneb sellest kuidas vaadata. Kui pead ennast jõutõstjaks siis vaevalt. Kui oled aga "kontoriinimene" siis pole vigagi. Ja loomulikult vanus tähendab ka midagi. Kui elasin veel Elvas käis meil trennis üks alla kolmekümne mees, kes kaalus sinna 65kg. kanti. Rinnalt surus ta 125kg. 8x jõudis teha 110kg.-ga. Kükkis 140kg. ja 8x tegi 120kg. On seda vähe või palju otsustage ise mulle jättis mees tookord v.hea mulje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavalise inimese kohta(kes jõusaaliga praktiliselt elus kokku puutunud pole) on enda kaalu ülessurumine juba hea tulemus. Muidu mul üks tuttav on 18-aastane, kaalub ~60kg ja surub rinnalt 95kg. Tema kaalu ja vanust arvestades on see (vähemalt Eestis) hea tulemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen 16, kaalun 77kg ja rinnalt surun 90kg. Peaks normaalne olema kuna olen jõusaalis käinud natuke üle 3 kuu.

Minu arust on sinu tulemus normaalne, aga oleneb kui kaua oled asjaga tegelenud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu meelest pooled teist ajavad jama.Ma olen 13a pidevalt spordiga tegelenud,tipp-tasemel.Nüüd elan päevast päeva ainult jõusaalis.Aga sellised tulemused ei ole normaalsed,millest te räägite.On erandeid,kuid siiski pooled teist valetavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma teen jöutömmet 120-ga..unustasin eelpool öelda, et kaks korda on ka kreatiini manustatud, aga seda siis kui oli poolteist aastat korralikult trenni tehtud, nüüdsex trenni tehtud 2,5 aastat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to poissmees: tulemus iseenesest on normaalne, aga kui sa oled selle saavutanud ainult rinda tehes (jättes muud lihased tegemata), siis on asi poolik või kui oled endale liiga teinud, siis on ka asi halb. Ise olen ka 16a. kaalun 60 kg. ja surun 90 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult ei tee kükki ja tõmmet üldse. Kardan enda selja ja põlvede pärast(kasv võib ka kinni jääda) ning jõusaalis on nende alade treenimisvõimalused ka suhteliselt kidurad. Rinnaltsurumist olen aga kõvasti teinud.

Üks näide väga heast surumistulemusest: 14-aastane, ~60kg ja surub rinnalt 90kg. Palju ta trenni teinud on, seda ma kahjuks ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×