Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Kett on minu meelest ka väga normaalne.

Need on aga kanged jõusaalikalad, kes käivad nädalas mitu korda, teinekord kuidas juhtub ja millega juhtub (riideid vahetamata), ning treenivad rinda. Jõu nimel. Sama raskusega. Iga nädal.

Need mehed panevad selle saarlase muigama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaal on trennitegemise ja veavanägemise koht.

Just nimelt! Sellepärast ma ei panegi tähele, mis kellelgi trennis seljas on või milliste raskustega keegi treenib - pole ka minu asi. Ainsana ärritab mind see, mis minu trenni segab ehk kui raskuseid omale kohale tagasi ei asetata ning kui pinke lobisemise pärast kinni hoitakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arvan samuti, et tolad on need, kes räägivad, et on "õiged" jõusaalimehed, aga tegelikult käivad seal uurimas, kes, kuidas, millisena ja kui tihti käib.

Mul on ka pöidlajämedune kaelakett ja pisut väiksem ümber randme. Ja käekell on ka veerand kilo terast. Saali minekuks tavaliselt võtan ära, aga so what, kui üks kord peale ununeb? Mismoodi see teisi häirib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keti all ma mõtlesin sellist jämedat ...mis kohe jääb silma,muidu pole ja hullu...aga just need a la pöidla jämedused ketid on naljakad:D

A mis ses imelikku on? Ma tahan ka endale a la pöidla jämedust ketti osta(muidugi ma näen ise selle nimel tööga vaeva :) ) :D :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni mees teeb kolme eri harjutust ja iga vahel pausi 3 minutit, kui sa siis aru ei saa et NEED nüüd tema masinad on vaatab ka koguaeg altkulmu - muidugi las vaatab aga mõne inimese arusaamine on küll alla 0i .

Ja armani pealt toon ühe näite ka: ok on vendasid kellel kuldkett lissalt TULEB särgialt koguaeg välja aga samas mõnel ongi disainerite spordikomplektid ja see ju ok - ärme siis kõike ka kadetse.

Powwwerit :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka vahest kett tuleb särgi alt välja, aga jumala kogemata :lol: Kui peeglist seda märkan siis kohe lükkan oma kohale tagasi ja pole hullu, muidu siuke "ossilik" väljanägemine. Aga selle tolatsemise suhtes : kui ise esimest-teist korda jõukasse läksin ei osand eriti midagi teha seal ja mäletan et tegin kangiga kõverdusi biitsepsile 75 kordust järjest :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
A mis ses imelikku on? Ma tahan ka endale a la pöidla jämedust ketti osta(muidugi ma näen ise selle nimel tööga vaeva :lol: ) :(:o

Mina jätan keti koju, sest krt, kuidas ma kükke teen, kui mingi jupats on kaela peal?! Ja üleüldse, milleks see jäme kett kasulik on? Lihtsalt meeldib? Miks? Esteetika on ülimalt subjektiivne väärtus ja kui sa arvad, et see sind kaunistab, siis julge selles kahelda! Kui ketil on lisaks veel mingi sümboolne väärtus, näiteks selle kinkija näol, siis võib veel aru saada, aga et selle jaoks meeletult tööd teha ja vaeva näha, et ühel päeval omale kett ära osta... ?! Sa võid ju oma subjektiivses reaalsuses elada, aga tegelikkusega pole sellel midagi pistmist. Mina soovitan rahaga midagi kasulikumat teha - saada kasvõi Unicef-i, kui ise targemat teha ei oska.

Tundub, et paljudel ongi just jõusaal see koht, kus tuleb ennast näidata. Ahjaa, need poksiliigutuste tegijad ajavad ka mind naerma, sest tavaliselt nad teevad lihtsalt 2-3 löögitaolist liigutust, mis käib seeriatevahelise "härjaks" olemise juurde - see pole ju mingi treening, et neid poksijateks saaks pidada, vaid labane show-off ja ajab ODAVALT muigama. Ma ei mõtle siin lõdvestamisliigutusi, mis on ikka veidi teistsugused.

Üldiselt on nii, et mida ülbema olekuga keegi saalis ringi käib, seda rohkem naerma ajab. Sellised inimesed on lihtsalt naljakad ja naer on niikuinii terviseks, nii ma siis naerangi ja aeg-ajalt lasen mõnel mehel ventiilivahelt õhku välja. Tule trenni, ole sõbralik ja teistega arvestav, mitte õhku täis jobu, keda mitte keegi niikuinii ei karda ja kõvaks meheks ei pea ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina jätan keti koju, sest krt, kuidas ma kükke teen, kui mingi jupats on kaela peal?! Ja üleüldse, milleks see jäme kett kasulik on? Lihtsalt meeldib? Miks? Esteetika on ülimalt subjektiivne väärtus ja kui sa arvad, et see sind kaunistab, siis julge selles kahelda! Kui ketil on lisaks veel mingi sümboolne väärtus, näiteks selle kinkija näol, siis võib veel aru saada, aga et selle jaoks meeletult tööd teha ja vaeva näha, et ühel päeval omale kett ära osta... ?! Sa võid ju oma subjektiivses reaalsuses elada, aga tegelikkusega pole sellel midagi pistmist. Mina soovitan rahaga midagi kasulikumat teha - saada kasvõi Unicef-i, kui ise targemat teha ei oska.

Tundub, et paljudel ongi just jõusaal see koht, kus tuleb ennast näidata. Ahjaa, need poksiliigutuste tegijad ajavad ka mind naerma, sest tavaliselt nad teevad lihtsalt 2-3 löögitaolist liigutust, mis käib seeriatevahelise "härjaks" olemise juurde - see pole ju mingi treening, et neid poksijateks saaks pidada, vaid labane show-off ja ajab ODAVALT muigama. Ma ei mõtle siin lõdvestamisliigutusi, mis on ikka veidi teistsugused.

Üldiselt on nii, et mida ülbema olekuga keegi saalis ringi käib, seda rohkem naerma ajab. Sellised inimesed on lihtsalt naljakad ja naer on niikuinii terviseks, nii ma siis naerangi ja aeg-ajalt lasen mõnel mehel ventiilivahelt õhku välja. Tule trenni, ole sõbralik ja teistega arvestav, mitte õhku täis jobu, keda mitte keegi niikuinii ei karda ja kõvaks meheks ei pea :(

Jutt muidugi tõsi, aga nh...tõsi ta on kui asjal on moraalne väärtus jne...aga eks teen endale väikse sünnipäevakingituse :lol:

Tänud arvamuse eest...hindan inimeste otsekohesust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samad sõnad. Mul on oma ketil isiklikult tõesti suur tähendus.

Koju ma teda ei jäta, ainult paar korda olen unustanud riietusruumis eemaldada, kuid saalist tagasi minemiseks see piisavalt põhjust mulle ei anna. Kui juba üle lävepaku astun ja Enter Sandmani peale panen (esimesest korrast alates, kui saali läksin, on see olnud minu avalugu :lol: ), siis saalist ma enne ei lahku, kui olen lahingu maha pidanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka kett 24/7 kaelas, mis ses imelikku??? Armani särki endal pole aga nh...trennis on mingi kalts seljas mida higistada võib... :lol:

Kui ma nüüd ei eksi ja see on sinu pilt profiilis, siis ma ei näe ketti??? :(

TEEMASSE:Lisaks endal on lahe kogemus, kus üks jõuka tola lasi nalja tegemiseks seeria ajal või vahepeal peeru ja siis ise naeris kõvasti ja noh teised tolad midagi eriti ei öelnud, siis ei olnud kasu midagi keelamisest ja pmst pidin nii oma 2a. selliste toladega trenni tegema(oleks mujal võimalus käia, oleks läinud). Neil olid kõik tola põhiomadused: treenisid käsi, biitsa, kõhtu; mitte midagi ei söönud; trennis ei pingutanud; pool trenni ainult jutustasid ja siis kähku koju; pidevalt imestasid miks nad ei arene; IRW üks tegi isegi poksi liigutusi; plätud; mitu liitrit energia jooke(IRWWWW); mobiiliga mängimine; Raskuste, hantlite laiali jätmine; IRW nad ei higistanud ükski kord jõusaalis; jõuka kava 2a. : rinnalt s., istesse tõusud, küünarvarte kõverdused kangiga; huh, kindlasti jäi midagi mainimata :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa, üks näide ehtsast tolast ka biggrin.gif Läksin keset päeva ükskord trenni, no et hea rahuli, rahvast ka ei ole. Mingi nolk tegi peegli ees istudes biitsa kaldpingil, endal rets hunnik juba erinevaid hantleid pingi ümber maas. Muudkui tassis juurde. Hakkasin seal kõrval sooja tegema, seljapäev oli. Vaatan silmanurgast, kutt vehkis oma harjutuse lõpuni ja kõndis minema. No ikka juhtub. Tegin sooja ära, tükk aega möödas juba, hakkasin sobivaid hantleid otsima soojendusseeriaks. Krt ei saa, peegli ees võimatu liikuda, peab üle hantlihunniku hüppama. Vaatan saalis ringi, seesama kutt teies saali otsas juba, blokil teeb tissi. Lähen ligi, küsin, kas ta lõpetanud peegli juures. Esialgu ei tehta üldse välja. Astun veel ligemale, ju see juba häiris teda sest vastsueks tuli "MÖHHHH???" Kutil kõrvaklapid peas, tümm lõugab. No muidugi. Küsin uuesti. Kuulen ainul pobinat "TSEVOOOO???" Nägu endal selline peas, nagu ma oleks käskinud tal palja peega kuumale pliidile istuda vms. Ühesõnaga ta ei saa millestki mõhkugi vist aru.

Lähen teen ära esimese soojendusseeria. Tüüp ei tee väljagi. Mul oleks vaja nüüd otsida sellest kuhja tagant kobedamaid raskusi, aga mida ei saa, on liikuda. Lähen uuesti tagasi teise saali otsa tüübi juurde, kes küll enne korra vaatas mu märkuse peale oma tekitatud segaduse poole, kuid ei liigutanud selle peale lillegi. Ütlen uuesti, nüüd juba päris kurjalt (no minu trenniaeg ka jookseb ju!) et kle korja oma hunnik ära eksole. Kõlab jälle "TSEVOOO????" Olen tige juba. Ok, ütlen terve jutu algusest peale vene keeles siis. Juhtub. Tüüp ei saa IKKA aru. Fuck, kus planeedil me elame???

Lähen teen ära oma esimese seeria. Tüüp lappab edasi oma tissi teha. Lõpetan seeria, ootan veidike, kannatus katkeb lõpuks ja karjun talle kõva häälega üle saali, et tule ubirai oma tagant ära ka kui treniroval, ja ne mama tvoja. Tüüp ehmatab, jätab isegi oma tissiseeria pooleli, aga aru ei saa IKKA! Mõistab äkki mingit teatud murrakut ainult, mõtlen juba... Ega jäänudki muud üle kui tekitasin siis ise seal veidike korda, et saaks ka inimese kombel treenida. Tüüp vaatab eemalt nõutult pealt ja kurdab hetk hiljem oma saali sisenenud sõbrannale, et slõsh, sto ana mne skazala...

Ma ükspäev läksin jõuxi, mõtlesin, et teen täna biitsa ja peale seda rinda, panin siis klapid pähe ja muusika valjult mängima ning suundusin biitsepsipingi peale.Hakkasin siis biitsepsile püramiidi tegema, tegin üsna pikalt, hantleid kulus ka palju.Pärast olid käed nii läbi, et ei suutnud enam hantleid ära viia, läksin siis rinda tegema.Varsti tuleb aga üks naisterahvas ja seletab mulle midagi.Võtan siis klapid peast ja küsin alguses venekeeles, et tsjevoo?Naisterahvas seletab seal edasi, aga midagi ei kuule, olin vist tümmi liiga valjuks pannud, kuulmekiled ära rikkunud.Teen siis rinda edasi, masina peal, minimaalse raskusega.Mõne aja pärast siis see naisterahvas hõikab mulle üle saali vihase näoga, lähen siis kohale, küsin jälle tsjevoo, aga ikka midagi ei kuule.Lähen nõutult ära ja kurdan oma mure äsja jõusaali sisenenud vene rahvusest sõbrannale.Mõned inimesed on ikka nii mõistmatud.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ükspäev läksin jõuxi, mõtlesin, et teen täna biitsa ja peale seda rinda, panin siis klapid pähe ja muusika valjult mängima ning suundusin biitsepsipingi peale.Hakkasin siis biitsepsile püramiidi tegema, tegin üsna pikalt, hantleid kulus ka palju.Pärast olid käed nii läbi, et ei suutnud enam hantleid ära viia, läksin siis rinda tegema.Varsti tuleb aga üks naisterahvas ja seletab mulle midagi.Võtan siis klapid peast ja küsin alguses venekeeles, et tsjevoo?Naisterahvas seletab seal edasi, aga midagi ei kuule, olin vist tümmi liiga valjuks pannud, kuulmekiled ära rikkunud.Teen siis rinda edasi, masina peal, minimaalse raskusega.Mõne aja pärast siis see naisterahvas hõikab mulle üle saali vihase näoga, lähen siis kohale, küsin jälle tsjevoo, aga ikka midagi ei kuule.Lähen nõutult ära ja kurdan oma mure äsja jõusaali sisenenud vene rahvusest sõbrannale.Mõned inimesed on ikka nii mõistmatud.

IRW, päris hea, sina olidki see, kes aktivistilt sai :( Njah inimesed olge ikka mõistvamad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
IRW, päris hea, sina olidki see, kes aktivistilt sai :( Njah inimesed olge ikka mõistvamad :lol:

LOL @maximuse post ja LMAO @ Hellboy kommentaar

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma nüüd ei eksi ja see on sinu pilt profiilis, siis ma ei näe ketti??? :lol:

TEEMASSE:Lisaks endal on lahe kogemus, kus üks jõuka tola lasi nalja tegemiseks seeria ajal või vahepeal peeru ja siis ise naeris kõvasti ja noh teised tolad midagi eriti ei öelnud, siis ei olnud kasu midagi keelamisest ja pmst pidin nii oma 2a. selliste toladega trenni tegema(oleks mujal võimalus käia, oleks läinud). Neil olid kõik tola põhiomadused: treenisid käsi, biitsa, kõhtu; mitte midagi ei söönud; trennis ei pingutanud; pool trenni ainult jutustasid ja siis kähku koju; pidevalt imestasid miks nad ei arene; IRW üks tegi isegi poksi liigutusi; plätud; mitu liitrit energia jooke(IRWWWW); mobiiliga mängimine; Raskuste, hantlite laiali jätmine; IRW nad ei higistanud ükski kord jõusaalis; jõuka kava 2a. : rinnalt s., istesse tõusud, küünarvarte kõverdused kangiga; huh, kindlasti jäi midagi mainimata :(

Seal polegi näha ta on väiksem kett natuke :o aga olemas ta on seal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ükspäev läksin jõuxi, mõtlesin, et teen täna biitsa ja peale seda rinda, panin siis klapid pähe ja muusika valjult mängima ning suundusin biitsepsipingi peale.Hakkasin siis biitsepsile püramiidi tegema, tegin üsna pikalt, hantleid kulus ka palju.Pärast olid käed nii läbi, et ei suutnud enam hantleid ära viia, läksin siis rinda tegema.Varsti tuleb aga üks naisterahvas ja seletab mulle midagi.Võtan siis klapid peast ja küsin alguses venekeeles, et tsjevoo?Naisterahvas seletab seal edasi, aga midagi ei kuule, olin vist tümmi liiga valjuks pannud, kuulmekiled ära rikkunud.Teen siis rinda edasi, masina peal, minimaalse raskusega.Mõne aja pärast siis see naisterahvas hõikab mulle üle saali vihase näoga, lähen siis kohale, küsin jälle tsjevoo, aga ikka midagi ei kuule.Lähen nõutult ära ja kurdan oma mure äsja jõusaali sisenenud vene rahvusest sõbrannale.Mõned inimesed on ikka nii mõistmatud.

Aga kas sa ei pannud siis tähele, et see jutt käis sinu kohta?? Irw :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ükskõik mis harjutusi keegi teeb ja mis järjekorras jne...igaühele mõjub mõni harjutus paremini mõni kehvemini...

Aga tolad mu jaoks on need kes käivad ja käivad aastaid ja aastaid jõusaalis, teevad oma harjutusi, istuvad, teevad jälle, joovad istostari pudelist midagi - ja ei muutu ei suuremaks, ei väiksemaks, ei tugevamaks, ei nõrgemaks. Võiks juba siis metsa all võimelda või kodus kätekõverdusi teha, miks raha ja aega raisata..:lol:

Ma olen isegi selline olnud, aga peale asja käsilevõtmist (oma tahtejõukava) ja toidu ja trennikava kasutamahakkamist olen 5 kuuga arenenud rohkem kui 3 aastaga, muidugi käisin vahelduva eduga, aga ikkagi.

Ja väiksemat sorti tolad on need "poksijad" kes teevad vahest mõne harjutse vahele mõne jõhkra seeria ja siis ennast peeglist vaatavad sellise näoga, et peegel tahab puruks minna - demolition männid.

Aga olen võibolla ka ise samasugune tola olnud kunagi:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga tolad mu jaoks on need kes käivad ja käivad aastaid ja aastaid jõusaalis, teevad oma harjutusi, istuvad, teevad jälle, joovad istostari pudelist midagi - ja ei muutu ei suuremaks, ei väiksemaks, ei tugevamaks, ei nõrgemaks. Võiks juba siis metsa all võimelda või kodus kätekõverdusi teha, miks raha ja aega raisata..:(

Aga kas Sa selle peale pole tulnud :lol: , et paljud inimesed käivad jõusaalis ka selleks, et lihtsalt tervisespordi mõttes end liigutada, toonust hoida ja enesetunnet parandada, ning üldsegi mitte mingit meeletut arengut taga ajamas ja lihasmassi kasvatamas?...

Ja eks igaüks teab ikka ise, mida täpselt oma teenitud rahaga peale hakata :o .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nimetaks siiski toladeks, kui suht igal seinal on suurelt kiri, et pane raskused oma kohtadele tagasi.

kusjuures olen ma arcticus näinud et joker jätab samamoodi hantleid ja muid raskusi vedelema??(mitte kogu aeg aga aeg ajalt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

On tal siis arengut ka näha?:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×