Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Hiljuti kui juhtusin saalis olema , marssis uksest sisse umbes 5-6 liikmeline kamp mehi(noorukeid). Ilma mingi soojenduseta otsustasid nad muidugi kohe suruma hakata:D Kõik ilusi järjest.... Nad viibisid saalis ...umbes 5-10 minutit, seejärel otsustasid lihtsalt koos pesema minna:D Oli päris koomiline seda jälgida:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hiljuti kui juhtusin saalis olema , marssis uksest sisse umbes 5-6 liikmeline kamp mehi(noorukeid). Ilma mingi soojenduseta otsustasid nad muidugi kohe suruma hakata:D Kõik ilusi järjest.... Nad viibisid saalis ...umbes 5-10 minutit, seejärel otsustasid lihtsalt koos pesema minna:D Oli päris koomiline seda jälgida:D

Selle kohta ütleks niimoodi, et ka ise olen mõnikord selliselt teinud. S.t et olen juba mingit muud trenni teinud ning peale seda lähen jõusaali ning teen mõne harjutuse veerand tunni jooksul. Ilmselgelt olen ma soe ning pole vaja sellele enne mõnd harjutust keskenduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KES MEIST EI OLEKS OLNUD ,,JÕUSAALITOLAD´´???

KES EI OLE TEINUD JÄRGNEVAT:

Käinud saalis plätudega, teinud rind-biits kava, jätnud pinki higiseks jne....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohta ütleks niimoodi, et ka ise olen mõnikord selliselt teinud. S.t et olen juba mingit muud trenni teinud ning peale seda lähen jõusaali ning teen mõne harjutuse veerand tunni jooksul. Ilmselgelt olen ma soe ning pole vaja sellele enne mõnd harjutust keskenduda.

Nojah.See selleks. Need poisid aga ei tulnud kuskilt mujalt trennist. Vähemalt see ei kajastunud nende jutus jne. Ja kohe hakata 80-90% raskusi maxist punnima pole ka just eriti tervislik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljud üldse võtavad rätiku kaasa, et pinki higist puhtaks tõmmata- mina igatahes mitte ning siiani pole ka erandeid kohanud:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KES MEIST EI OLEKS OLNUD ,,JÕUSAALITOLAD´´???

KES EI OLE TEINUD JÄRGNEVAT:

Käinud saalis plätudega, teinud rind-biits kava, jätnud pinki higiseks jne....

Mina ei ole näiteks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud üldse võtavad rätiku kaasa, et pinki higist puhtaks tõmmata- mina igatahes mitte ning siiani pole ka erandeid kohanud:P

Elementaarne oleks rätiku omamine ja kasutamine saalis. Kahjuks aga näeb seda siiski liiga harva ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täna just juhtusin nägema väga valesi treening meetoteid.Nimelt lamades surumises,kükis ja jõutõmbes,küll oli kükis vale tehnika,jõutõmbes selg kõver.Lamades surumist tegi 1x1 iga 10 minuti tagant.Krt küll tehke endale tehnika selgeks,kui suurte raskuste lähete..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
täna just juhtusin nägema väga valesi treening meetoteid.Nimelt lamades surumises,kükis ja jõutõmbes,küll oli kükis vale tehnika,jõutõmbes selg kõver.Lamades surumist tegi 1x1 iga 10 minuti tagant.Krt küll tehke endale tehnika selgeks,kui suurte raskuste lähete..

Ja sa ei raatsinud isegi nii palju ennast liigutada, et neile teada anda, et nende tehnika on saast ja peaksid veits uurima seda....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ei raatsinud isegi nii palju ennast liigutada, et neile teada anda, et nende tehnika on saast ja peaksid veits uurima seda....

ongi, hea oleks teisele ikkagi nõu anda, pole vaja karta. heategu ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa ei raatsinud isegi nii palju ennast liigutada, et neile teada anda, et nende tehnika on saast ja peaksid veits uurima seda....

jõutõmbes ütlesin talle,et võtku väiksem raskusja lihvigu tehnika paika ennem kui suurte raskuste juurde lähed..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah, jagan kah oma arvamust siis..

Mul pole üldiselt midagi sellevastu kui plätudega käiakse - ju siis ei ole inimene raskusi oma varbale kukutanud või ei tea kui hea on korraliku jalatsiga trenni teha(Või siis ei tehta lihtsalt jõutõmmet või kükki..) - mis aga häirib on see et inimesed ei suuda raskusi õigesti ära panna - Mul vist mingi "mild case of OCD" kah aga ikkagi - kui hantlid on reastatud raskuste järgi siis võiks nad nii ka tagasi panna - ja 5kg'ste ketaste rajale ei ole eriti ilus panna 15kg'seid kettaid..

Ahjaa, teine asi mis õrnalt hinge kraabib on seeriate ajal küsimuste esitamine - treenin Kimberis ja viimase kuu jooksul on 2 korda tuldud raske jõutõmbe või kangiga sõudmise ajal küsima igasuguseid asju - mõlemad korrad ütlesin kah peale vastamist et nii pole ilus teha kuid vaevalt sellest suurt abi oli..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mnjah, jagan kah oma arvamust siis..

Mul pole üldiselt midagi sellevastu kui plätudega käiakse - ju siis ei ole inimene raskusi oma varbale kukutanud või ei tea kui hea on korraliku jalatsiga trenni teha(Või siis ei tehta lihtsalt jõutõmmet või kükki..) - mis aga häirib on see et inimesed ei suuda raskusi õigesti ära panna - Mul vist mingi "mild case of OCD" kah aga ikkagi - kui hantlid on reastatud raskuste järgi siis võiks nad nii ka tagasi panna - ja 5kg'ste ketaste rajale ei ole eriti ilus panna 15kg'seid kettaid..

Olen nõus sinuga. Mina üritan ennast mitte häirida lasta enamustest põnevatest tegevustest, mis jõusaalis tehakse, kuid raskuste ärapanemise probleem häirib mindki. Eriti, kui oled just lõpetanud jõutõmbe ja pead hakkama 5 kilost ketast mingi hunniku alt välja kaevama. See ei ole meeldiv :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on tõesti mille üle võiks ja tuleks nuriseda. Eriti mugav ei ole kui komistad hantli otsa...plätudega:D

Üldiselt tuleks pukkidel kangil raskused kah ära võtta.

Ja need küsijad, nendele ma lihtsalt ei vasta seeria ajal- las passivad seni.

Aga plätudega saab täiesti kenasti kükki ja tõmmet teha;) Mida aga teha ei saa, on hüppeharjutused.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
võiks ju palgata selleks (nagu on bussides reisisaatjad näiteks) mingi inimese kes jälgiks et raskused on alati omal kohal.

Ja kes talle palka maksab? Klubi? Kamoon, klubi loodab siiski inimeste teadlikkusele ja sisekorraeeskirjadele, mis enamasti klubides ütlevad, et raskused ja muu staff tuleb tagasi panna sinna, kust need võeti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on tõesti mille üle võiks ja tuleks nuriseda. Eriti mugav ei ole kui komistad hantli otsa...plätudega:D

Üldiselt tuleks pukkidel kangil raskused kah ära võtta.

Ja need küsijad, nendele ma lihtsalt ei vasta seeria ajal- las passivad seni.

Aga plätudega saab täiesti kenasti kükki ja tõmmet teha;) Mida aga teha ei saa, on hüppeharjutused.

Mis hüppeharjutusi sa jõusaalis teed? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trollidest kõik reisisaatjad jõusaalidesse raskuseid sorteerima.Teeks midagi kasuliku vähemalt :D

Elementaarne on inimesel siiski endal asjad tagasi panna (antud juhul raskused) kust ta need võttis. Nii mugavaks ka minna ei saa, et kõik meile ette taha ära tehakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×