Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Pigem ikkagi lõuatõmbed ja igasugused "sõudmise" harjutused. Need on baasharjutused, küünarvarte kõverdused on ikkagi isolatsioon harjutused.

Lõuatõmme küll nüüd biitsepsi baasharjutus pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem ikkagi lõuatõmbed ja igasugused "sõudmise" harjutused. Need on baasharjutused, küünarvarte kõverdused on ikkagi isolatsioon harjutused.

Hmmm...ei:)

Biitsepsi baasharjutused peaks olema nii küünarvarte kõverdused hantlite kui ka kangiga. Lõuatõmbed on seljalailihaste baasharjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem ikkagi lõuatõmbed ja igasugused "sõudmise" harjutused. Need on baasharjutused, küünarvarte kõverdused on ikkagi isolatsioon harjutused.

Jõusaali tola arvustab jõusaali tolasid :lol:

Täis komplekt !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naljad tõstepõrandal aina jätkuvad:

Mul on jõusaalis üks tüüp kes on võtnud oma kohustuseks võtta enda tiiva alla uued jõusaalikülastajad. Ta valib mõne välja ning siis hakkab temaga koos treenima, hüüdes talle pidevalt ergutavaid sõnumeid ning ise ähib ja puhib nagu metslane. Iseenesest pole selles hullu midagi, kuni tänaseni....

Järjekordne klient/ohver oli tema käe all treenimas. Tüüp oli ilmselge algaja sest treenis kaks päeva järjest oma biitsepsit. Hakkasid nad siis kangiga küünarvarte kõverdusi tegema. Minu arvates võiks algaja enamasti vaid baasharjutuste juurde jääda kuid see selleks. Kui nad hakkasid siis oma biitsepseid treenima, siis isehakanud "treener" ütles oma kaaslasele "Kasuta rohkem selga!". Niimodi nad siis kiikusid päris mõnda aega, lõpuks nägi küünarvarte kõverdus rohkem althaardega rinnalevõtu moodi välja. Võibolla oleks pidanud neid noormehi hoiatama et päris niimodi ka asjad ei käi kuid jätsin asja sinnapaika, pole minu asi teiste treenigutesse sekkuda.

Nad tegidki biitsepsitõstest baasharjutuse:D

Ja baasharjtuse all mõistetakse mitut lihasgruppi hõlmavat harjutust, sest muidu oleksid kõik harjutused ju baasharjutused!!:lol:

Lõuatõmmetest saab vägagi hea biitsepsi harjutuse, aga siis ei saa jällegi selg nii kenasti koormust.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nad tegidki biitsepsitõstest baasharjutuse:D

Ja baasharjtuse all mõistetakse mitut lihasgruppi hõlmavat harjutust, sest muidu oleksid kõik harjutused ju baasharjutused!!:lol:

Lõuatõmmetest saab vägagi hea biitsepsi harjutuse, aga siis ei saa jällegi selg nii kenasti koormust.

Lõpuks sai keegi mu pointist aru.

Teemast läheb nüüd jutt veidi kõrvale aga ühe lausega ma küll nõus ei ole: Lõuatõmmetest saab vägagi hea biitsepsi harjutuse, aga siis ei saa jällegi selg nii kenasti koormust.

Mis moodi täpsemalt biitsepsi treenimine lõuatõmbega seljakoormust vähendab? Pigem on vastupidi- mida rohkem sa saad biitsepsit kasutada küünarvarte kõverdamiseks, seda suuremat raskust sa saad kasutada ning seda suurema koormusega sa saad selga treenida. Siin on seda pikemalt kirjeldatud: http://www.tmuscle.com/free_online_article...ceptions_part_2

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulun minagi nüüd palavate suvepäevadega jõusaali tolade hulka, kuna kannan saalis olles spordijalatsi asemel plätud :P No tõesti ei kannata soki ja tossuga seal rabeleda.

PS! olen varem ka ise vihjanud, et plätu ei ole spordijalats :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulun minagi nüüd palavate suvepäevadega jõusaali tolade hulka, kuna kannan saalis olles spordijalatsi asemel plätud :P No tõesti ei kannata soki ja tossuga seal rabeleda.

PS! olen varem ka ise vihjanud, et plätu ei ole spordijalats :D

Proovi villaseid sokke. Siis ei tohiks higistada niiväga.

Ja täiesti tõsiselt kohe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Proovi villaseid sokke. Siis ei tohiks higistada niiväga.

Ja täiesti tõsiselt kohe.

Merino villaseid sel juhul...see tõmbab suure hulga higist endasse ja hoiab jala kuivana. ''Vanaema '' villastest sokkidest pole kasu. Kallid aga head sokid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätude kandjaid "toladeks" ei pea, asi on lihtsalt selles millisel tasemel ja milliste eesmärkidega keegi treeni teeb. Rinna ja biitsa võib ära treenida, aga korraliku raskusega keegi plätudega kükki ega tõmmet ei tee. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tunnen end ise tolana kui praegustel päevadel on maika peaaegu läbimärg või naba kõrgusel jookseb mõtteline piir.

Mitte, et sellel midagi halba oleks, aga endal on ebameeldiv ja tüütu loomalikul moel higistada. :D

Igasugune jäärapäine tehnikast kõrvalekaldumine on küll vahva iseenesest, kui see paistab pea prioriteet olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna oli jõusaalis huvitav vaatepilt, kus üks täismees tegi seljale ülevalt plokitõmbeid, oli vaeseke nii suure raskuse pannud et viimased kordused tuli gravitatsioonijõuga üheskoos ja "üles hüpates" teha, olles ise masina peal praktiliselt püsti. Aparaat kõikus väga ohtlikult ja inimesed eemaldusid jõusaali teise serva. :D Ja ma ei räägi endast muideks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P:D Nagu meil üks tüüp läheb jõusaali - oi oi ma teen nüüd tõmbe. Pani pulldownis maxi (no meil siin on see 100kg) ja siis rippus sealt otsas. Veidikene sai selle sealt lahti ka. Siis ütles, et no tule tee siis ise. Ma alguses ei viitsinud, tüüp nii loll, et mõõdab asja ainult füüsises. Lõpuks läksin tegin paar korda ära ja siis tüüp räägib "no tegelikult ma olen sinust tugevam, sa oled ainult siin jõusaalis minust tugevam, tegelikult ma olen sinust tugevam". Ja kui te teda teaksite, siis te saaksite aru, et ta ei tee nalja, kui ta sellist juttu ajab :P Räägib ka, et oi oi käisin jõusaalis, tegin selle kangiga vaata ikka mingi 80 korda tegin siis käed valutavad juba mitu päeva, täiesti jõhker. Rääkis, et tegi 70kg kangiga 3 korda ja siis ükskord oli ühe teisega teinud, teine ütles, et kang rippus rinnal ja mõlemad üritasid seda üles saada :D Palusin tüüpi ükskord julgestuseks endale. Ütlesin, et no ma praegu teen 3 korda. Kolmandal korral lasin alla ja siis tüüp hakkas kangi täiega üles rebima. Küsisin "mis teed?" "Sa ütlesid ju kolm korda." ... Kolm korda ikka üles surumist mitte alla laskmist :D Aga see kord ta suutis juba 75kg üles suruda, oli juba palju söönud. Ütles, et oo ta kaalub mingi 80. No võibolla praegu kaalub rohkem, et tal on kõht jube täis ja sõi täiega. Läksime kaaluma, tüüp oli 100 kilo. Ütleb, et "No mul nii kõht täis, ma oleksin muidu ikka päris mitu kilo kergem". Tahaks näha, kuidas 20 kilo praadi korraga alla aetakse :D Täis lammas on ka. Kiusamas käib mingeid viienda-kuuenda klassi poole kergemaid ja veel kergemaid tüüpe ja vahel nooremaidki :D Valusad vennikesed. Ja siis räägib, et oi oi kus tüüp teeb ikka rämedalt trenni, kui ta jõukas käib. Jaa imeb pöialt ühe pingi taga. Surusime kätt. Siis vasakuga surusin väga vabalt maha. Räägib, et "ooh see oli ebavõrdne vaata need pikkused siin, sul on pikem käsi". No tegime uue katse. Siis ta pani endale päeviku küünarnuki alla, et oo siis on meil käed peaaegu ühepikkused. Tegime kolmanda katse. Siis ütleb ta õde kõrvalt, et vaata kui valesti läheb onju. Tegime neljanda, viienda. Siis ta ütleb, et "aa mul ongi vasak nõrgem". Siis teeme paremaga. Esimese katsega jäädi vähemalt siis rahule, aga pähe sai ikka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jaa, siuke maania hukutab nii inimese enesekindluse kui ka üleolevuse :P

mul ka tuli meelde juhtum

ühesõnaga meil käis jõukas kaks venkut - kõhnakesed ja ullikesed (pubekad)

jõukas tegid seda klassikalist - rind-biits, biits-rind

ma ei tea miks, aga need kaks tüüpi jõllitasid mind pidevalt ja sosistasid üksteisele midagi kõrva

kord jõudis kätte ka minu rinnapäev

tüübid olid ka jõukas, tegid minu kõrval rinnaltsurumist

alustasin oma soojendusega ja läksin tööraskuseni välja

nende tööraskus oli sama mis mul

ühesõnaga ma surusin oma tööseeria ära ja nemad jõllitasid muudkui

siis otsustas üks nendest, et paneb natukene rohkem peale ja surus ära oma kordused

no ma vaatasin neid - tüüp oli väga rahulolev oma sooritusega ja naeris külmalt (viitega - sa oled nõrgem)

ok ma otsustasin nendega siis natuke võistelda

panin suurema raskuse ja tegin ära mõned kordused - ühesõnaga asi jätkus kuni me hakkasime juba rekordeid suruma

ja siis sai nalja - ma surusin oma raskuse ära ja kord oli venkul

venku laskis kangi alla ja üles enam ei suutnud suruda (pingutas seal oma 10 sekki, aga üles ei läinudki), aga teine venku, kes oli tema spotter ei suutnud kangi pukkidele panna

ja nii nad seal tõmblesid selle kangiga ning vene roppusõnad lendasid suust nagu kured sügisel

ma siis otsustasin vaesekesel aidata ja panin kangi pukkidele

tüüp kõndis minema ja oli kogu treeningu(see jätkus tal 5min) näost üleni punane - häbi ei lasknud tal kaua trennis olla, sest ma vaatasin neid ja muigasin omaette

järgnevad kokkusattumised lõppesid niisamuti - mind nähes läks ta kohe näost punaseks ja üritas minu silme eest kaduda :P

eriti agar oli ta kaduma siis, kui me tegime rinnaltsurumist kõrvuti :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii kõva vend, surus venkust rohkem. Muljetavaldav.

Olen täheldanud huvitavat fakti - minu kommentaare olete te kõik eriti innukad kommenteerima ja seda ebainimliku irooniaga

Aga sellegipoolest, tänud, jätkan pingutamist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen täheldanud huvitavat fakti - minu kommentaare olete te kõik eriti innukad kommenteerima ja seda ebainimliku irooniaga

Aga sellegipoolest, tänud, jätkan pingutamist

No näriks veel - ma pole aru saanud, et ükski elusolend peale inimese suudaks ironiseerida! Lihtsalt selline vahemärkus, no offence :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×