Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

:D seda minagi, jõusaali tola on ta siis kui kannab plätusid ning ei pese jalgu :D

üldiselt ei tea kuidas kellegil mugavam on. Ise eelistan plätusid kinnistele tossudele.

Kogemus olemas kõigega. :D

Tennised on odavad ja üldiselt väga tõhusad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätudega tõmbab mul talla alt higistama küll, siis väga ebamugav kui jalg plätus libiseb ja häälitseb, seepärast plätudes trenni ei teegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub, et siin teemas postitajate hulgas on neid tolasid piisavalt.. :D Ise pean toladeks ennekõike neid, kes ei pea kinni saali kodukorrast ja on teiste vastu lugupidamatud. Selline "mul savi, teen, mis tahan" suhtumine on ikka paras ülbitsemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No eks ta natuke jah tõmbab higistama talla aga nii hullult vaevalt, et segab teisi jõusaalis.

Oleneb inimesest ka ikka, igaüks higistab erinevalt. Ja kui näiteks keegi on terve päeva kinniseid paari aasta vanuseid kingi kandnud ja pärast saalis plätud otsa lükkab...:D

Ja isegi kui inimene kannab ainult plätusid igalpool, natuke ikka higi koguneb talla ja plätu vahele. Kui seda piisavalt koguda ja soojendada siis võib ju lõhna kätte saada küll :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1. Staažikad treenijad, kes pihku itsitavad, aga ei aita inimesel harjutust korrektselt sooritada. Keegi juba varem mainis seda siin. See on äärmiselt ebameeldiv. Viimasel ajal olen siiski mitme meeldiva kogemuse osaliseks saanud. Äkki see on Arctic spordiklubi iseärasus ? Ei tea. Mõelge sellele. Praktikast tulenevad tarkuseterad maksavad minu silmi rohkem kui 100lk teoreetilist teksti M&F`ist või siitsamast foorumist.

Kõik muu on vaieldav ja subjektiivne. Higi - iga inimese spetsiifika. Mõnel haiseb tõepoolest nigu nuuskpiiritus, seda peaks oskama ka ise tajuda. Plätud - subjektiivne. Minu jalahügieeniga on kõik OK ja kuni eelmise sügiseni käisin isegi plähkaritega. Arcticu sisekorra eeskirjad nägid vist ette spordijalatist ja ka see pold minu jaoks probleem. Igatsen küll vabalt hingavat jalga, aga arvestan teistega. PS! JALGU ANNAB KA ENNE JA PEALE JALANÕUDE KANDMIST PESTA! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali tolad on need kes ei arvesta teistega:

1. Jätavad raskused peale

2. Haisevad

3. Kui rahvast palju üritavad ikka mitmel pingil korraga treenida

On ka neid kes üle poole aja mula ajavd jne aga see juba nende enda probleem.

Ja kui mu treeningkava näeb ette kahe harjutuse superseeriat, siis jätan tegemata, kuna palju rahvast?

Plätud lähevad haisema, kui kannad neid palja jala peal. Ise kasutan sokke ning pärast lähen plätudega dušši alla pesema ja saab plätud kah üle lastud!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige lihtsam on eirata kõike ebameeldivat ja teha trenni !

Alati on igal pool kellelgi nina viltu peas ja sada erinevat häda.

Enne teiste arvustamist viskame pilgu ikka kõigepealt endale !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige lihtsam on eirata kõike ebameeldivat ja teha trenni !

Alati on igal pool kellelgi nina viltu peas ja sada erinevat häda.

Enne teiste arvustamist viskame pilgu ikka kõigepealt endale !

Word :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuigi peaks alati keskenduma just oma trennile, leidub vahest jõusaalis selliseid inimesi kelle tegevus lihtsalt kutsub naeru esile:

-Tüüp läheb kükipuuri kükke tegema ning paneb oma iPhone'i puuri kaitsmete peale- ainus koht tema läheduses kus sel asjal võimalik kokku puutuda suure allakukkuva teraskangiga

-Väikesed kõhnad mehed (tavaliselt ikkagi poisid) kes tund aega järjest kehva tehnikaga oma biitsepsit treenivad.

-Naised kelle ainsaks jõutreeninguks on ülikergete raskustega ning väga suurte korduste arvuga biitsepsi treenimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-Naised kelle ainsaks jõutreeninguks on ülikergete raskustega ning väga suurte korduste arvuga biitsepsi treenimine.

Noh see juba selline aeroobne, et isegi mingit kasu äkki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi meist pole täiuslik eks kõigi trenni annab lihvida aga tõesti ei saa aru klounidest kes ainult käsi ja rinda treenivad. Ise käin Spartas ning on silma hakanud üks prillidega kõrend peaaegu iga kord kui ma jõusaalis käin siis tüüp seisab alati plokil alla surumis aparaadi ees ning teeb biitsepsit ja triitsepsit pole ühtegi korda näinud, et tüüp oleks mingit muud lihasgruppi treeninud :D Samas on naljakas vaadata, et tüübil ikka käed nagu naisterahval :D peenikesed sellised...

Aga noh eks ta ise teab paremini kuidas ta trenni teeb :D

Muudetud kasutaja Rookie21 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
-Tüüp läheb kükipuuri kükke tegema ning paneb oma iPhone'i puuri kaitsmete peale- ainus koht tema läheduses kus sel asjal võimalik kokku puutuda suure allakukkuva teraskangiga

See selleks, aga kui uskumatult palju inimesi jätab meil jõusaalis oma kallid telefonid lihtsalt põrandale vedelema ja seda mõne trenazööri juurde ikka tavaliselt.

Krt kui ma peale rasket seeriat hakkan raskusi oma kangilt maha võtma ja oletame 20kg ketas libiseb või astun selle krdima IPhonile peale, siis kes tema arvates selles süüdi on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See selleks, aga kui uskumatult palju inimesi jätab meil jõusaalis oma kallid telefonid lihtsalt põrandale vedelema ja seda mõne trenazööri juurde ikka tavaliselt.

Krt kui ma peale rasket seeriat hakkan raskusi oma kangilt maha võtma ja oletame 20kg ketas libiseb või astun selle krdima IPhonile peale, siis kes tema arvates selles süüdi on?

Sina ja su nõrgad näpud :D 20kg'st ketast ikka maha ei pillaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali eeskiri peaks kaitsma sind.

Kusjuures enamusel, kes biitsepsi tõsteid teevad ja surumist, lihtsalt puuduvad baasteadmised...

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidin ikka kommima seda väidet!!!

Ma ausalt loodan, et tegid nalja praegu? :D

Otseloomulikult võetakse asju sõnasõnalt.

Inimene, kes teeb trenni, higistab. Higil on ebameeldiv lõhn(hais).

Get it ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehee päris hea artikkel :) Jõusaalis kohtab tõesti ikka igasuguseid nägusid... Alustades mõne mehe arvamusest ja olekust, et ühest trennist on küll et köva mees olla ;) ja lõpetades sutsetamise ja õlle joomisega peale ja enne trenni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel on käinud mõned tüübid niisama ühelt pingilt teisele, hing kinni tõmbavad plokki paar korda, siis niisama juttu ja korra biitsepsi paar kordust jne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×