Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Mis funktsioon sel saunal on siis, kui leili ei saa visata? Samahästi võid radika ees ka istuda.

no kui mingi mees tuleb sauna ja hakkab ämbriga leili viska ja 2 minuti pärast on kadunud !!!??? Sõber rääkis et seal jõusaali kus tema käsi, oli üks seltkond ,kes ostis kuukaardi et seal ainult saunas käia. 2-3X nädalas tuldi ja kast õllet oli kaasas :D

Ma olen jõusaalis näinud ka toasussides mehi !!!! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis funktsioon sel saunal on siis, kui leili ei saa visata? Samahästi võid radika ees ka istuda.

no kui mingi mees tuleb sauna ja hakkab ämbriga leili viska ja 2 minuti pärast on kadunud !!!??? Sõber rääkis et seal jõusaali kus tema käsi, oli üks seltkond ,kes ostis kuukaardi et seal ainult saunas käia. 2-3X nädalas tuldi ja kast õllet oli kaasas :D

Ma olen jõusaalis näinud ka toasussides mehi !!!! ;)

Oo, kui huvitav.

A mul üks sõber rääkis, et ta oli parasjagu saunas ja viskas rahulikult leili, kui kerise kivide vahelt ronisid välja ufod ja tahtsid talle peeru vahele kütta. Siis käis sähvatus nagu luuavarrest ja järsku oli tema kõrval Arnold ja teisel pool Ronnie, kes tulnukad kahe korra väänasid ja mahlad välja pigistasid. Vesi sai ämbrist otsa ning sõber läks vett tooma, kuid kukkus peaga vastu kerist ja uni saigi läbi ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis funktsioon sel saunal on siis, kui leili ei saa visata? Samahästi võid radika ees ka istuda.

Jõusaali saun on ühiskasutatav saun. ;)

Seal peab teistega ka arvestama! :D

NV-l võid oma kodus või sõbra/tuttava juures lahmida nii, et nahk pealt maha koorub.

Võtan ka ise mõningatel nädalalõppudel korralikku sauna, koos korraliku leili ja vihaga. (Aga siis ei eelne sellele ka rasket trenni ja ma ei pea oma südant üle koormama, mida on juba korduvalt mainitud siin ka)

Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oo, kui huvitav.

A mul üks sõber rääkis, et ta oli parasjagu saunas ja viskas rahulikult leili, kui kerise kivide vahelt ronisid välja ufod ja tahtsid talle peeru vahele kütta. Siis käis sähvatus nagu luuavarrest ja järsku oli tema kõrval Arnold ja teisel pool Ronnie, kes tulnukad kahe korra väänasid ja mahlad välja pigistasid. Vesi sai ämbrist otsa ning sõber läks vett tooma, kuid kukkus peaga vastu kerist ja uni saigi läbi ...

See oli tõesti mõistlik siia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks on leiutatud kõrvaklapid ja erinevad vahendid muusika kuulamiseks.

Sama võiks ka öelda siis, et tolad on need, kes vinguvad teiste kallal, ei ole süvenenud trenni ja ringi vahivad. Sest kui sa oleksid süvenenud oma treeningusse, ei paneks sa mingeid jutumehi tähele.

Ega ikka ei ole külla nii!

See on umbes nii, et kui pooltel on külm ja teistel on palav, siis keerame kütet juurde ja las need kel on palav siis higistavad, sest rohkem riideid ei saa ära võtta, kuna pole enam sünnis. Nii jah.

Enamik rahavast saalis siiski ei kanna kõrvaklappe, sest need segavad rohkem kui aitvad ja peale selle sa ei kuule ka kui keegi tahab sulle midagi öelda, et mitu seeriat sa veel teed? vms, siis tuleb sealt vastu... mh.. äh.. möh...

Ühesõnaga ma tahan sellega öelda, et ma ei pea oma loomulikku olekut hakkam muutma selle pärast, et mingi mees saaks oma äri/sügavalt isiklikke -kõnesid kõva häälega pidada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui paljajalu ja plätades on saalis normaalne ringi lasta, mis siis järgmiseks tuleb? Teete palja rümbaga rinda, higistate pingid täis, kuna teile see meeldib? Trussikute väel on ka ehk norm trenni teha, siis pole nii palav? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siis pole ju duši alla ka vaja minna, pühid higi ära peale trenni..

Vähe teine asi ikka. Jõukas peaks ikka pihustatav pesuvahend ja paberlapid selleks olema (pingi, mitte enda kere jaoks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vähe teine asi ikka. Jõukas peaks ikka pihustatav pesuvahend ja paberlapid selleks olema (pingi, mitte enda kere jaoks).

Ehk siis iga treenija käib pärast pingikasutamist pihustiga ringi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis iga treenija käib pärast pingikasutamist pihustiga ringi?

Ei, mitte seda. Kes tõesti ei saa palja ülakehata trenni teha, siis see peaks enda järel ikka pingi puhtaks tegema. Aga jah, ma ei kavatsenud siin kellegagi vaidlema vms hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas saab plätu kandmist ja palja ülakehaga treenimist võrrelda? Ega mul ei voola plätu vahelt higi. Kust otsast ma teisi plätukandmisega kuidagi mõjutan?

Ja see saunavärk on tegelikult õige kah. Need kes tulevad ja viskavad ämbritäie kerisele ja passivad seal oodates naha mahakoorumist pole ka just kõige arukamad. Lexusl ütles õigesti ära: Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Muudetud kasutaja Lightheaded poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab plätu kandmist ja palja ülakehaga treenimist võrrelda? Ega mul ei voola plätu vahelt higi. Kust otsast ma teisi plätukandmisega kuidagi mõjutan?

Ja see saunavärk on tegelikult õige kah. Need kes tulevad ja viskavad ämbritäie kerisele ja passivad seal oodates naha mahakoorumist pole ka just kõige arukamad. Lexusl ütles õigesti ära: Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Plätude koha pealt nii palju, et need kes viimast salgavad kannavad ju tosse- kuidas see saab neid mõjutada? Ainult need on ohus, kes ise kas plätudega või paljajalu. Ja tossudega läheb sul jalg enne haisema ja tekib sobilik keskkond seentele. Äkki hakkame virisema, et dušširuumis, kui tossud eemaldatakse, siis selline hais üleval!!!

Ja muideks, kui kükki või tõmmet hakkad tegema, siis toss(jooksu) pole kah õige jalats. Pealegist tossudega käid sa väljas kah sporti tegemas, nendega ei tohiks üldse jõusaali ronida....

Jõusaali eeskiri on ennekõige sinu ohutuse tagamiseks, õigemini teadvustamiseks ja kui sa vastavalt nendele ei käitu, siis kahju korral oled ise süüdi, mitte jõusaali eest vastutaja.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Plätude koha pealt nii palju, et need kes viimast salgavad kannavad ju tosse- kuidas see saab neid mõjutada? Ainult need on ohus, kes ise kas plätudega või paljajalu. Ja tossudega läheb sul jalg enne haisema ja tekib sobilik keskkond seentele. Äkki hakkame virisema, et dušširuumis, kui tossud eemaldatakse, siis selline hais üleval!!!

Ja muideks, kui kükki või tõmmet hakkad tegema, siis toss(jooksu) pole kah õige jalats. Pealegist tossudega käid sa väljas kah sporti tegemas, nendega ei tohiks üldse jõusaali ronida....

Jõusaali eeskiri on ennekõige sinu ohutuse tagamiseks, õigemini teadvustamiseks ja kui sa vastavalt nendele ei käitu, siis kahju korral oled ise süüdi, mitte jõusaali eest vastutaja.

Ma argumenteerin siis ka.

Kui mees paljajalu nende mattide peal on mida mina ka kasutan, siis ohustabki.

See, et tossu sees läheb jalg haisema on omaette teema, isiklik hügieen. (pealegi see kes käib paljajalu, kus mina tean kuidas ta hügieeniga lood on, kui ta on tossu sees, on mul sest savi)

Sellega ühinen, et jooksutoss ei ole kõige parem kükkimiseks.

See, et mõni mees käib samade tossudega väljas ja trennis sees, on sama teema mis käid plätudega saalis. (AUSTUS TEISTE VASTU)

Ega keegi ei aja siin midagi oma tahmise järgi taga, kõik see on kirjas SISEKORRAEESKIRJADES.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis kuradi moodi austus teiste vastu kui plätudes käin? Ma 2 aastat plätudes käinud ja paljud teisedki käivad ning pole keegi imelikult vaadanud ja ei ole mina sellepeale üldse tulnudki, et see imelik oleks kuni te siin olete plätude vastast juttu panema hakanud :D . Chill kui tahate nii hügieenilised ja isoleeritud olla siis tehke kodus trenni.

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui paljajalu ja plätades on saalis normaalne ringi lasta, mis siis järgmiseks tuleb? Teete palja rümbaga rinda, higistate pingid täis, kuna teile see meeldib? Trussikute väel on ka ehk norm trenni teha, siis pole nii palav? :D

sitt lugu kui sul plätudega jalad haisema hakkavad või kardad et mingid raskused sulle varba peale kukuvad.mul on mugav plätudega ja keegi ei sunni mind tosse kandma,kui neid kuskil eeskirjades kirjas pole.kui keegi ütlema tuleks siis loomulikult lappaksin ka tossud jalga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk siis iga treenija käib pärast pingikasutamist pihustiga ringi?

Kusjuures Tallinna Spordihallis käiaksegi nii. Higistad pingi täis ja puhastad selle enda järelt ära. Mis selles nii imelikku on?

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kusjuures Tallinna Spordihallis käiaksegi nii. Higistad pingi täis ja puhastad selle enda järelt ära. Mis selles nii imelikku on?

Meil Arcticus ka, mõni on seadme pealt tulles märg nagu kassipoeg, siis võetakse phustiga puhastusvedelik ja koristatakse enda järelt ära, mida ei saa muidugi kõigi kohta öelda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Aga alati on ju võimalus allapoole lavatsi astmele ronida kui kuum hakkab.

Meil Arcticu saunas käib üks suur sakslane vahest, niikui ma 3 kulbitäit kerisele viskan, paneb vend joostes minema, ma istun aga rahulikult 5-7min ja viskan edasi vahepeal. Mis ma teha saan kui mõni ei kannata normaalset sauna?

Ega külm saun pole ka saun, nahka peab ikka natuke kõditama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab plätu kandmist ja palja ülakehaga treenimist võrrelda? Ega mul ei voola plätu vahelt higi. Kust otsast ma teisi plätukandmisega kuidagi mõjutan?

Ja see saunavärk on tegelikult õige kah. Need kes tulevad ja viskavad ämbritäie kerisele ja passivad seal oodates naha mahakoorumist pole ka just kõige arukamad. Lexusl ütles õigesti ära: Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Mehed, vot niimoodi käiakse saunas !

Muudetud kasutaja 4Qlimax poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No peale plätude kantakse saalis ka tanksaapaid, vildist isetehtud toasusse, võimlemissusse, sokke, välisjalatseid ja paljajalu käiakse ka. Uiskudes ja suusasaabastes pole veel kedagi vist kohanud:)

Viisakas oleks küll, kui iga klient tutvuks saali sisekorraeeskirjadega, sest osades saalides ongi kõik selline lubatud, mis mujal pole. Sama hea oleks, kui läheksin näiteks Minnale külla ja viskaksin prügi nurka ja ütleks, et aga Anna juures võis küll visata, mida sa pirtsutad siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali saun on ühiskasutatav saun. ;)

Seal peab teistega ka arvestama! :D

NV-l võid oma kodus või sõbra/tuttava juures lahmida nii, et nahk pealt maha koorub.

Võtan ka ise mõningatel nädalalõppudel korralikku sauna, koos korraliku leili ja vihaga. (Aga siis ei eelne sellele ka rasket trenni ja ma ei pea oma südant üle koormama, mida on juba korduvalt mainitud siin ka)

Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Just sellejaoks ongi sauna laval üldjuhul võimalik ka allpool istuda.

Mu laps näiteks istub koguaeg alumisel istmel ja ei hädalda kunagi kui leili visatakse.

Mis ma peaks siis tegema?

Võtma viieaastase poisi sauna, tõstma ta ülemisele istmele ja hakkama kõigi kallal hädaldama, et tra sa loobid siin leili???

Kui kuuma ei kannata, siis istutakse allpool ja ei hädaldata....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No peale plätude kantakse saalis ka tanksaapaid, vildist isetehtud toasusse, võimlemissusse, sokke, välisjalatseid ja paljajalu käiakse ka. Uiskudes ja suusasaabastes pole veel kedagi vist kohanud:)

Viisakas oleks küll, kui iga klient tutvuks saali sisekorraeeskirjadega, sest osades saalides ongi kõik selline lubatud, mis mujal pole. Sama hea oleks, kui läheksin näiteks Minnale külla ja viskaksin prügi nurka ja ütleks, et aga Anna juures võis küll visata, mida sa pirtsutad siin.

Ma kannan ka vahest susse

http://shop.fitness.ee/product_info.php?products_id=920

Kas see teeb mind siis ka tolaks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas saab plätu kandmist ja palja ülakehaga treenimist võrrelda? Ega mul ei voola plätu vahelt higi. Kust otsast ma teisi plätukandmisega kuidagi mõjutan?

Ja see saunavärk on tegelikult õige kah. Need kes tulevad ja viskavad ämbritäie kerisele ja passivad seal oodates naha mahakoorumist pole ka just kõige arukamad. Lexusl ütles õigesti ära: Ühiskasutatavad saunad ei ole selleks, et seal oma vastupidavust demonstreerida.

Asi pole vastupidavuse demonstreerimises. Inimeste kuumataluvus on väga erinev, samuti nagu on erinev saunas viibimise soov.

Endal mul meeldib käiia saunas ca 5 minutit, anda selle aja jooksul korralikult kuuma ning seejärel jääkülma dušši alla (meie trenni saunal on nimelt suur jääkulma dušši koht).

Tihtipeale osad hoiavad pead madalamal ning on ka neid, kes alumisele astmele istuvad, kuid kunagi pole keegi hädaldama hakanud.

Tihtipeale käivad meie trenni saunas ka Vene rahvusest vanemad mehed, kelle kuumataluvus on teistest peajagu üle.

Vot need siis äsavad sellist leili, et isegi pea kummargil teinekord laval....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×