Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Jälle verbaalne kaklus plätude üle. Saage üle juba ükskord ;)

Ise jälgin hr. Murumetsa eeskuju ( nagu välja tuleb) ja jõusaalis käin enamasti sokkide väel, kõige mõnusam. Ei kurda ise ja ei seni kurtnud ka teised :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei arvagi, et vale on, lihtsalt mõned eespoolkõnelejad nagu arvanuks seda sokkide väel käimisest. Ma ise arvan, et tõmmet tehakse seepärast paljajalu, et tõmbe teekond oleks lühem? Vot sellest ma aru ei saa

Aga muidu on eeskirjades kirjas, et kinniste jalanõudega peab saalis viibima.

natuke kõrgema tallaga tossudes (näit. jooksutossud) võib jalg külje peale vajuda ja väänad jala välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälle kord peab lhati seletama, sest mõnel oma peakene ei võta: emmimees-jalaseene võid saada mistahes põrandalt, kui seal on enne sind käinud jalaseenega inimene, ERITI ohtralt leivib jalaseen dušširuumis, sest seal on niiske ja soe, just see mis bakteri levikuks soodne. Plätu on tinigmata vajalik üldkasutatavas dušširuumis. Siin kindlasti ka paljud plõksivad, et neil pole midagi juhtunud jne, mina sõin 3kuud tablette,et sellest jamast vabaneda, ei ole tore kogemus. Õpi teiste vigadest, on odavam...

Kickboxi ei saa teha tossudega, kuna kotti ja lapasid ei tohi tossuga taguda, kasutatakse sokke. Jutt oli JÕUSAALIST muide!

smack-loe millest jutt on, ära lahmi huupi.

Kui keegi veel ikka aru ei saanud, siis jutu point on see, et jõusaalis kasuta spordijalatseid, plätud on omal kohal dušširuumis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
keegi ei vingugi,aga lihtsalt toovad näiteid

No aga milleks oma TRENNI aeg teisi vahtida? Ma näiteks keskendun oma trennile ja absoluutselt ei huvita mida keegi kannab, tehku kasvõi kartulikott ümber kükke, no ei häiri. Aint siis sekkuks kui näeks et mõni väga algaja kohe omale viga tegemas tehnikaga. Ma mõtlen trenni aeg aint trennist, harjutustest ja mis lihaseid ma sellega mõjutan. Väga raske oleks trennis olla kui teised nii väga korda lähevad. Mõni mees passib siin kella kes kui palju mida teeb jne. See on nende oma mure kui ei oska või ei taha intensiivselt trenni teha. Milleks peaks see mulle korda minema?

Ma kordan oma sõnu- Vingumine ja hädaldamine on ebamehelik!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned inimesed jõusaalis lausa kutsuvad jälgima :P , näiteks nagu üks tüüp mu jõusaalis lõdvestab ennast vastu kiviseina randmeid tagudes ja igast jõle kahtlaseid trikke teeb, raske on mitte tähele panna :D . Aga jah ainuke asi mille üle ma virisen on see kui jõusaal liiga täis ja ei saa teha enda harjutusi plaanipäraselt. Mul suht savi kas keegi palja jalu või palja peega, isegi olen plätudes ja ei haise mul küll need jalad absull mitte ;)

Muudetud kasutaja Arx07 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga milleks oma TRENNI aeg teisi vahtida? Ma näiteks keskendun oma trennile ja absoluutselt ei huvita mida keegi kannab, tehku kasvõi kartulikott ümber kükke, no ei häiri. Aint siis sekkuks kui näeks et mõni väga algaja kohe omale viga tegemas tehnikaga. Ma mõtlen trenni aeg aint trennist, harjutustest ja mis lihaseid ma sellega mõjutan. Väga raske oleks trennis olla kui teised nii väga korda lähevad. Mõni mees passib siin kella kes kui palju mida teeb jne. See on nende oma mure kui ei oska või ei taha intensiivselt trenni teha. Milleks peaks see mulle korda minema?

Ma kordan oma sõnu- Vingumine ja hädaldamine on ebamehelik!

eks ma mingismõttes sinuga nõus,aga lihtsalt vahest jääb teiste imelik käitumine silma. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seeriatevahelise puhkepausi ajal (1,5-2, raskemate harjutuste puhul kuni 4 minutit) on piisavalt palju aega, et natuke ümber ringi vaadata. Ma küll pausi ajal ei seisa oma kangi juures ja ei vahi seda terve pausi aja kivistunud pilguga. ;) Õnneks või kahjuks pole midagi märkimisväärselt kummalist viimasel ajal märganud. Mõnikord vaid kerge mõtteline muie tuleb kui keegi lamades surumise ajal kangi aitab ribikontide vedruefekti abil suruda vms. :P

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga milleks oma TRENNI aeg teisi vahtida? Ma näiteks keskendun oma trennile ja absoluutselt ei huvita mida keegi kannab, tehku kasvõi kartulikott ümber kükke, no ei häiri. Aint siis sekkuks kui näeks et mõni väga algaja kohe omale viga tegemas tehnikaga. Ma mõtlen trenni aeg aint trennist, harjutustest ja mis lihaseid ma sellega mõjutan. Väga raske oleks trennis olla kui teised nii väga korda lähevad. Mõni mees passib siin kella kes kui palju mida teeb jne. See on nende oma mure kui ei oska või ei taha intensiivselt trenni teha. Milleks peaks see mulle korda minema?

Ma kordan oma sõnu- Vingumine ja hädaldamine on ebamehelik!

Asi polegi selles, et vahiks kedagi pingsalt. Sellised asjad lihtsalt jäävad silma, midagi pole teha. Ja kui jäävad silma, siis hakkavad häirima ja igakord ei suuda enam korralikult keskenduda selle tõttu!

Ja muide- tänitamine on ka ebamehelik ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oleneb kus sa treenid ka..mõnes jõusaalis olen näinud lollusi mõnes pole KORDAGI midagi sellist näinud.Korralikud,targad trennitegijad,kes hoolivad ainult lihase kasvatamisest mitte muust.

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korralikud,targad trennitegijad,kes hoolivad ainult lihase kasvatamisest mitte muust.

Tohoh. Jõusaalis on minu arust elementaarne ka teistest ning ümbritsevast keskkonnast ja asjadest hoolida.

Arcticus näen liiga tihti seda, kuidas kasutatakse pikalt kardiomasinat, lahkutakse ja jäetakse kõik higist tilkuma. Ilge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaalis olen nii mõndagi naljakat näinud:

1) Mees teeb seljamasinal harjutusi ja oigab ning mitte tavaliselt vaid väga kõvasti ja kõrge naiseliku häälega. Kogu jõusaal itsitab vaikselt. Tüüp liigub edasi hantlite juurde ja oigamine jätkub. Mina lihtsalt ei suutnud naeru tagasi hoida ning ei suutnud enam ühtegi seeriat lõpuni teha ja olin sunnitud oma trenni pooleli jätma ning koju minema.

2) Päris tihti näen seda kuidas inimesed üritavad oma külgmisi kõhulihaseid teha niimodi et mõlemas käes on raskus.

3) Leidsin üks kord 50kg ketta toetatuna peegli najale....kuigi tühi ladustamispaik oli samas kõrval.

4) Need inimesed kes lähevad jooksulindile, keeravad selle mingi tohutu kallaku peale ja siis hoiavad elu eest masinast kinni kui nad selle peal kõnnivad.

5) Need kes teevad hantlitega õla keskosale lendamist niimodi, et käsi on küünarvarre suhtes 90 kraadise nurga all mis tulemusel hantel ei liigu üles alla peaaegu et üldse ning nad lihtsalt lennutavad oma küünarnukke üles alla nagu mingid linnukesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10. Kui sa teed pidevalt ja meeletult suures mahus hantliga kontsentreeritud biitsepstõsteid ja räägid, et kavatsed seeläbi „ehitada“ biitsepsi tipu

mitte et mingi tola oleks, aga mismoodi see biitsepsi tipu ehitamine välja peaks nägema ikkagi?

ning küsin ka et kas saun peale jõutrenni on hea või halb?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitte et mingi tola oleks, aga mismoodi see biitsepsi tipu ehitamine välja peaks nägema ikkagi?
Siiski saad seda teha vaid DNA'd muutes. Link
ning küsin ka et kas saun peale jõutrenni on hea või halb?
Mulle meeldib saun. Olen peale trenni alati saunas käinud ning peale seda isegi külma veega end üle lasknud ja olen täitsa elus veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali tola pole mitte see, kes teeb teadmatusest valesti, vaid see kes passib pealt, irvitab ega juhata viimast õigele teele....tuleb tuttav ette???!!!!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali tola pole mitte see, kes teeb teadmatusest valesti, vaid see kes passib pealt, irvitab ega juhata viimast õigele teele....tuleb tuttav ette???!!!!

Minu jaoks on tola ka selline inimene, kes tuleb saali ja hakkab karjudes mobiili oma töö asju ajama. Mulle ei meeldi selline asi! Jõusaalis teeme ikka trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on tola ka selline inimene, kes tuleb saali ja hakkab karjudes mobiili oma töö asju ajama. Mulle ei meeldi selline asi! Jõusaalis teeme ikka trenni.

vähemalt jõudis jõusaali ;) , kuigi see ei ole normaalne jh kui keegi istub terve trenni aja telefoni otsas ja siis läheb minema :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vähemalt jõudis jõusaali ;) , kuigi see ei ole normaalne jh kui keegi istub terve trenni aja telefoni otsas ja siis läheb minema :D

hiljuti läksin trenni, tulid peale mind kohe paar meest saali. ja kui ma olin enda kava eelviimase harjutuse juures, hakkasid nad alles trenni tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on tola ka selline inimene, kes tuleb saali ja hakkab karjudes mobiili oma töö asju ajama. Mulle ei meeldi selline asi! Jõusaalis teeme ikka trenni.

Selleks on leiutatud kõrvaklapid ja erinevad vahendid muusika kuulamiseks.

Sama võiks ka öelda siis, et tolad on need, kes vinguvad teiste kallal, ei ole süvenenud trenni ja ringi vahivad. Sest kui sa oleksid süvenenud oma treeningusse, ei paneks sa mingeid jutumehi tähele.

tolad on ka need kes peale trenni sauna tulevad ja kõva leili viskama hakkavad !!!! leil tuleb jõusaalis kütta !

Mis funktsioon sel saunal on siis, kui leili ei saa visata? Samahästi võid radika ees ka istuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahahaha...ma ka ei saa aru mix peale jõusaali saunas kõvasti leili ei või visata :D enne trenni peab siis w?

ja see plätude teema läks ka veits hinge,ei saa mainimata jätta...et see rohkem igaühe enda asi mis tal jalas on,ise olen päris mitu aastat plätudega tuianud saalis,peaasi et endal mugav ja rahul sellega,trenni tegemist pole kunagi seganud.küki ning jõutõmbe jaoks võtan korraks jalast ära ja dušši all ei käi elusees paljajalu see juba iseenesest mõistetav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×