Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

EIle oli jälle ;) Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :P

Kui tegemist oleks eestlastega olnud , kas siis oleks tekst " mingi 2 eestlast .." ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tegemist oleks eestlastega olnud , kas siis oleks tekst " mingi 2 eestlast .." ?

Ta eeldas, et eestis on vaikimisi jõusaalis eestlased ja kui ei ole, siis tuleks kah ju mainida?

Sa ei ütle ju ükssada, kui sada juba ainuüksi annab sama tähenduse!

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekst läheb kohati meeldivalt deep'iks. See on tore! Aga venelaste koha pealt - neile meeldibki rohkem niimoodi kaelakuti olla. Kui kaks venelast kohtuvad iga päev, siis nad alati tervitavad kättpidi - olete eestlasi niimoodi tegemas näinud. Igal juhul ei ole see levinud. Ei näe selles midagi halba, kui inimesi identifitseeritakse rahvuse järgi. Ka see tunnus on informatiivne. Iseasi kas sellele lisatakse halb mekk või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saaks nendest plätudest üle juba?

Tead ma tunnistan ausalt, mind tegelikult plätud jõusaalis ka ei häiri. Aga saad aru, ta JOOKSIS plätudega. Proovi ise joosta selliste jalanõudega, ma vean kihla, et sul hakkab endal ka naljakas... ;) Et valiks siis vähem eluohtliku soendus-viisi vähemalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saaks nendest plätudest üle juba?

Kus sa siis saad!

On ikka kummaline tõesti. Ükskõik mis jalats, aga noh plätu nüüd küll jõusaali jalats ei ole.

Esiteks see ei ole ju hügieeniline, kui mõni võtab veel jalast ära ka ja siis jalutab paljajalu ka veel.Ning teiseks, kuidas tehakse plätuga kükki ;) ?

Ükspäev nägin, kuidas üks mees tegi "VARBAVAHEDEGA" kükki :P;)

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei arvagi, et vale on, lihtsalt mõned eespoolkõnelejad nagu arvanuks seda sokkide väel käimisest. Ma ise arvan, et tõmmet tehakse seepärast paljajalu, et tõmbe teekond oleks lühem? Vot sellest ma aru ei saa

Aga muidu on eeskirjades kirjas, et kinniste jalanõudega peab saalis viibima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu Arctic Sport Club´i sisekorra eeskirjades.

Ise tegin ka tükk aega plähvidega, sest lihtsalt ei raatsinud kinniseid osta:D. Aga krt haisema lähevad plätad kohe ja on ebamugavad ...botased hingavad ka talla alt. Plätud mõeldud eelkõige rannas käimiseks ikka või väga palava ilmaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Reval-Spordi sisekorraeeskirjades on samuti kirjas, et paljajalu ei tohi jõusaalis viibida. Ikka tuleb ette, kui "härjad" lasevad paljajalu ringi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mulle tundub, et sellest ei peeta absoluutselt kinni, seal neid plätudega ja varbavahedega vendi küll ja küll!

Ritualis on ka keelatud plätudega käimine, kui mõni treener näeb, et on keegi plätudega , siis kohe teeb märkuse ja mainib et järgmine kord too tüüp kinniste jalatsitega tuleks ikka... algul neid plätuvendi ikka oli , aga nüüd viimase mitme kuu jooksul pole enam ühtegi näinud! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljajalu ja plätudega käivad klounid, kes ei arvesta teiste inimestega. Miks mina pean kellegi juustukat sisse hingama? Lisaks on suht suur võimalus saada jalaseen endale, eriti paljajalu pesemas käijes. Aga sellele klounid ei mõtle... Sama rõve on maikaga vennad, kellel räma puhmas kaenla alt paistab, eriti rõve on peale mõnda sellist venda sama masina/kangi taha minna, scotti pingist rääkimata. Aga eks see on intelligentsuse asi, seda nii kergelt ümber ei õpeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mai tea kuidas teistes kickboksi trennides on, aga seal kus mina 2a käisin, tehti ikka paljajalu koguaeg ja kõiki muid poksiga kaasnevaid harjutusi(põrandal maas jne) ja ei kurtnud keegi mingite seente üle(jõusaal oli poksisaaliga ühes ruumis kusjuures). Eespool kõnelejalt võiks küsida - kas sa käid peale trenni dushi all kinniste jalanõudega ja kas ma olen kloun kui paljajalu käin nagu enamus inimesi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljajalu ja plätudega käivad klounid, kes ei arvesta teiste inimestega. Miks mina pean kellegi juustukat sisse hingama? Lisaks on suht suur võimalus saada jalaseen endale, eriti paljajalu pesemas käijes. Aga sellele klounid ei mõtle... Sama rõve on maikaga vennad, kellel räma puhmas kaenla alt paistab, eriti rõve on peale mõnda sellist venda sama masina/kangi taha minna, scotti pingist rääkimata. Aga eks see on intelligentsuse asi, seda nii kergelt ümber ei õpeta.

Ma näe, kuidas plätud ja jalaseene levik seotud on! Või viimane levib õhu kaudu?

Seega, kui kesk- ja põhikoolis nõutakse üleüldse plätude kasutamist, siis see on väga suur eksimus?

Kas tunned haisu pigem siis, kui teine on plätudega või siis, kui keegi viskas oma pesemata sokid ja tuulutamata tossud jalast?

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×