Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Meenus praegu. Nägin paar päeva tagasi saalis üht meesterahvast, kes oli trenni tulnud mitte ühe, vaid lausa kahe telefoniga :D ! Ja ega ei saanud talle seda ausaltöeldes ka eriti pahaks panna - need helisesid tal tõesti vaheldumisi ja vahetpidamata :D . Vaene mees ei läinud vist trennis higisekski... Aga ei no au tuleb anda - sellise töökoormuse kõrvalt veel spordisaali jõuda, ka tubli saavutus omaette... :)

Ja igatahes jooksulindi peal talludes oli ajaviiteks seda janti kõrvalt päris lõbus vaadata :rolleyes: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tolad on need minujaoks kes treenivad valesti(nagu juba siin ennemini mainitud),kellel ei ole korralikku spordivarustust(ainult sokid ja plätud).Ja need kes ei pane raskuseid trenni lõppedes omale kohale tagasi.!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkasin ise kah saalis käima ja inimesi on igasuguseid näha. Jah valet tehnikat ja kõike on näha, aga eriti ei pööra jõusaalis teistele tähelepanu(milleks?),kui midagi väga ohtliku näeks eks siis aitaks õigemat tehnikat soovitada!

Oma trenn peab intensiivne olema mitte ringi vahtima. Kui nüüd seda teemat lugeda siis jääb mulje, et muud seal trennis ei tehtagi kui ringi vahitakse???

Ahjaa kasutan kah kindaid hantliharjutuste aeg kuna haare parem ja ei viitsi käsi lõikuda ja ei koti absoluutselt kes mida arvab kinnastest. Kes tahab see kannab ja kes ei taha see mitte! Nii lihtne see ongi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nägin paar päeva tagasi saalis üht meesterahvast, kes oli trenni tulnud mitte ühe, vaid lausa kahe telefoniga :huh: !

Mul endal jõusaalis selliseid vendi päris palju , kes trenni tulevadgi telefoniga rääkima või siis niiisama sõpradega juttu rääkima,

vahel jälgin ka kella, et kaua nad räägivad ( Vahel tuleb neil ka seeriate vahele ligi 15-30 minutiline paus ja siis meenub neile et peaks vahepeal jälle mõne seeria tegema ) :):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni päev tagasi juhtusin nägema jõusaalis vaatepilti, kuidas üks mees, hoides MÕLEMAS käes üheraskuseid hantleid, kõigutas end ühelt küljelt teisele. Ei tea mis ta peas toimus, vb mõtles, et treenib mõlemat poolt korraga nii :huh::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõni päev tagasi juhtusin nägema jõusaalis vaatepilti, kuidas üks mees, hoides MÕLEMAS käes üheraskuseid hantleid, kõigutas end ühelt küljelt teisele. Ei tea mis ta peas toimus, vb mõtles, et treenib mõlemat poolt korraga nii :huh::)

See on jonnipunni harjutus. :P Olen ka selliseid kohanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jonnipunni harjutus. :huh: Olen ka selliseid kohanud.

Samas võisid olla käes ka 60kg hantlid, mida ta pikemat aega käes hoidis, et haaret parandada. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub, et ainuke asi mida selle harjutusega treenib on: "KANNATUS" (KAUA MA SEDA TEHA SUUDAN, KUNIKS KEEGI TULEB JA KÜSIB MIDA MA TEEN) :huh:

Nt rammumehe alades on kohvrite tassimine, kus peab kõva haare olema. Selleks saab raskete hantlite hoidmisega kaasa aidata. Kindlasti rippumine ka.

Muud seletust ma sellisele tegevusele jõusaalis ei näe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nt rammumehe alades on kohvrite tassimine, kus peab kõva haare olema. Selleks saab raskete hantlite hoidmisega kaasa aidata. Kindlasti rippumine ka.

Muud seletust ma sellisele tegevusele jõusaalis ei näe.

TSITAAT(emmimees @ 22 Nov 2009, 18:57) *

kõigutas end ühelt küljelt teisele

Vaevalt see kõikumine nüüd rammumeeste kavas on, või on??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TSITAAT(emmimees @ 22 Nov 2009, 18:57) *

kõigutas end ühelt küljelt teisele

Vaevalt see kõikumine nüüd rammumeeste kavas on, või on??

Äkki see on uus ala ja tal on insider-info :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5

olen sellist venda näind, kes on saali tulnud ja kohe rinnalt suruma läinud. raskuseks oli vist kuskil 190 ja kui ära surus siis vahtis kõigile näkku ja mõtles vist et on kõige kõvem vend saalis. jube vaadata, kui mõistusega kõik korras ei ole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nt rammumehe alades on kohvrite tassimine, kus peab kõva haare olema. Selleks saab raskete hantlite hoidmisega kaasa aidata. Kindlasti rippumine ka.

Muud seletust ma sellisele tegevusele jõusaalis ei näe.

Ütleme nii, et sellise kehaga mees rammumeeste võistlustel väga läbi ei lööks ..aga vb siiski püüdles selle poole ning 8-10kg hantlite käe otsas rippumine võttis mehepoja niivõrd tudisema, et proovis seda varjata ühelt küljelt teisele kõigutamisega ;)

olen sellist venda näind, kes on saali tulnud ja kohe rinnalt suruma läinud. raskuseks oli vist kuskil 190 ja kui ära surus siis vahtis kõigile näkku ja mõtles vist et on kõige kõvem vend saalis. jube vaadata, kui mõistusega kõik korras ei ole :P

Ma usun, et tüüp lihtsalt lootis tabada kellegi näos kaastunnet oma liigestele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on jonnipunni harjutus. ;) Olen ka selliseid kohanud.

See harjutus on Lieberti raamatus "Atleetvõimlemine" kenasti olemas. Seal teeb seda Bonsuna kehaga Edgar Valteri joonistatud kriipsumees. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind häirivad sellised tüübid:(

Kes suruvad teistele oma tegemisi peale.

See on nii naljakas, et üks põkk teeb üht asja ja siis tema hanerivist koolkond järele ja nii valesti et süda läheb pahaks.

Ise sooritan harjutusi puhtalt nii, et oleks kasutatud harjutuse max amplituut.

Siis tullakse ja öeldakse mulle ülbelt, et kle sa teed seda harjutust valesti.

Ma ei oskagi selliseid inimesi kuidagi nimetada. Siiamaani olen noogutanud ja öelnud jajah, sest vaielda on nendega täiesti mõtetu.

Vennike ise kükki ei tee ja teeb jalapressi.

Mina teen kükki ja siis tuleb seletama, et kükk lõhub jalad ära ja jumala mõtetu harjutus.

Ise laseb 500 kiloga jalapressi 25cm amplituudiga nii, et silmad kukuvad peast välja.

Ilmselt selline lollus ongi viimase kui ajuraasu peast välja viinud:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki see on uus ala ja tal on insider-info :P

Mina n2gin yhte ysna kleenukest tydrukut...tegemas selle harjtuse yhepoolset varianti hiigelsuure tema jaoks raskusega...ja vastas tema minu kysimise peale, et ta tahtvat oma taljet peenemaks saada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tean kyll, mis see on... Erinevuseks...et see umb 50 kg kaaluv tydruk hoidis k2es miski 10 kg v2hemalt (vist oli veel raskem...)ketast... ja tahtis seejuures taljet peenemaks. ;)

Te, kullakesed, ei saa niimoodi taljet peenemaks. Nii l2hete te ainult j2medamaks...ehk siis keskelt t2is.

V2ikeste raskustega tiksutamist soovitavad soojalt ortopeedid.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×