Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Kreatiin oli muideks Prantsusmaal steroid. Zidane jäi vahele isegi. Ja tegemist ongi tegelt ju dopinguga(mida kasutatakse võistlustel paremate tulemuste saamiseks).

Kreatiin ei saa mitte kuidagi steroid olla, uuri keemiat natuke B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ajateenistuses olles jõusaalis trenni tehes tulid sibulapoisid ka enda arvates trenni tegema, üks pani oma telefonist mingi möla mängima, umbes viiekesi nad seal olid, tund aega ropendasid ja mölisesid, lõpuks surusid paar korda rinnalt ja läksid minema.

Alles hiljuti Tallinna ülikooli jõusaalis tegin jõutõmmet kui üks tüüp jalutas saali sisse ja otsejoones minu juurde ja küsis, kas ma olen lõpetanud. Vastasin, et ei veel. 5 minuti pärast tuli uuesti mu juurde sama küsima, ütlesin jälle, et veel mitte. Kui lõpetasin ja plokki tõmbama läksin, asus tegelane jõutõmmet tegema, umbes 2-3 kordust tegi ja tuli minu juurde, et kas ma hakkan lõpetama. Ütlesin, et ei hakka midagi lõpetama. Kui ükskord plokitõmbed lõpetasin ja biitsepsit tegema hakkasin W-kangiga, tuli see sama tüüp JÄLLE mu juurde oma küsimusega, närv viskas üle ja ütlesin vihaselt, et T**A, HAIGE OLED VÕI? Õnneks ta solvus ja läks minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ajateenistuses olles jõusaalis trenni tehes tulid sibulapoisid ka enda arvates trenni tegema, üks pani oma telefonist mingi möla mängima, umbes viiekesi nad seal olid, tund aega ropendasid ja mölisesid, lõpuks surusid paar korda rinnalt ja läksid minema.

Alles hiljuti Tallinna ülikooli jõusaalis tegin jõutõmmet kui üks tüüp jalutas saali sisse ja otsejoones minu juurde ja küsis, kas ma olen lõpetanud. Vastasin, et ei veel. 5 minuti pärast tuli uuesti mu juurde sama küsima, ütlesin jälle, et veel mitte. Kui lõpetasin ja plokki tõmbama läksin, asus tegelane jõutõmmet tegema, umbes 2-3 kordust tegi ja tuli minu juurde, et kas ma hakkan lõpetama. Ütlesin, et ei hakka midagi lõpetama. Kui ükskord plokitõmbed lõpetasin ja biitsepsit tegema hakkasin W-kangiga, tuli see sama tüüp JÄLLE mu juurde oma küsimusega, närv viskas üle ja ütlesin vihaselt, et T**A, HAIGE OLED VÕI? Õnneks ta solvus ja läks minema.

B)

T6esti milliseid tolasid v6ib leida j6usaalides k2imas .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle ei meeldi tegelased, kes kangile raskused alles jätavad. Jääb selline mulje, et seda kangi veel kasutatakse. Vahetevahel kangil ligi 200kg, ega siis ei julge neid kettaid puutuda ka, annab mõni polla mõõda kukalt ka veel.

Ei kuulu tolade hulka, aga ükskord nägin oma silmaga, kuidas meesterahvas jäi tühja kangi alla rinnalt surudes. Kui poleks näinud, poleks uskunud. See oli Zelluloosis kunagi ammu. Ja ei jaksandki üles suruda. Siis keegi läks appi, ma ise ei läinud, kuna see oli lihtsalt nii hämmastav vaatepilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei meeldi tegelased, kes kangile raskused alles jätavad. Jääb selline mulje, et seda kangi veel kasutatakse. Vahetevahel kangil ligi 200kg, ega siis ei julge neid kettaid puutuda ka, annab mõni polla mõõda kukalt ka veel.

Ei kuulu tolade hulka, aga ükskord nägin oma silmaga, kuidas meesterahvas jäi tühja kangi alla rinnalt surudes. Kui poleks näinud, poleks uskunud. See oli Zelluloosis kunagi ammu. Ja ei jaksandki üles suruda. Siis keegi läks appi, ma ise ei läinud, kuna see oli lihtsalt nii hämmastav vaatepilt.

Noh, ma olen 40kg kangi alla jäänud, kuigi rekord oli tollal umbes 120. See on see, kui 100 kordust ühes seerias teed. Aga kui tüübil on rekord 40 ja ta 20 kiloga väga palju kordusi teeb, siis ma ei imesta üldse, kui ta kangi alla jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle ei meeldi tegelased, kes kangile raskused alles jätavad. Jääb selline mulje, et seda kangi veel kasutatakse. Vahetevahel kangil ligi 200kg, ega siis ei julge neid kettaid puutuda ka, annab mõni polla mõõda kukalt ka veel..

Revalis mulle tundub , et vendadel on küll suht pohui , kas keegi teeb või mitte. Kaks korda on lihtsalt kangilt raskused minema viidud (kirjutasin raskuseid vihikusse ja selle ajaga juba läinud) ja kolmandat korda lõpetasin seeria ja niikui kangi ära panin , mingi jorss hakkas mul raskusi maha kiskuma , mul on nagu B) wtf

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemas on üle 200 postituse, kõik on oma silmaga jõusaalitola näinud, aga keegi pole veel tunnistanud, et ta ise on üks nende seast. Tegemist oleks nagu mõne kommunistliku riigi valimiste tulemusega. B) Soovitaksin rohkem trenni teha ja vähem teiste tegemisi jälgida, siis vast stressi vähem ja elab kauem ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noh, ma olen 40kg kangi alla jäänud, kuigi rekord oli tollal umbes 120. See on see, kui 100 kordust ühes seerias teed. Aga kui tüübil on rekord 40 ja ta 20 kiloga väga palju kordusi teeb, siis ma ei imesta üldse, kui ta kangi alla jääb.

Äkki olidki sina hoopis? Igaljuhul jättis küll sellise mulje see tüüp, keda ma nägin, et ta üldse esimest korda jõusaalis, suht pisine mees oli ka. Tühja kangi isegi nõksuga või natuke puhates saab üles lõpuks ikkagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Revalis mulle tundub , et vendadel on küll suht pohui , kas keegi teeb või mitte. Kaks korda on lihtsalt kangilt raskused minema viidud (kirjutasin raskuseid vihikusse ja selle ajaga juba läinud) ja kolmandat korda lõpetasin seeria ja niikui kangi ära panin , mingi jorss hakkas mul raskusi maha kiskuma , mul on nagu B) wtf

Ma pakun, et ongi selle pärast, et mõned ei korista oma kangi tühjaks. Arvatakse, et keegi ei tee enam. Ma ise käin ka Revalis ja Revali saali ma silmas pidasingi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teemas on üle 200 postituse, kõik on oma silmaga jõusaalitola näinud, aga keegi pole veel tunnistanud, et ta ise on üks nende seast. Tegemist oleks nagu mõne kommunistliku riigi valimiste tulemusega. B) Soovitaksin rohkem trenni teha ja vähem teiste tegemisi jälgida, siis vast stressi vähem ja elab kauem ka.

Lugesin siin postitusi ja ütleks järgmist: issanda loomaaed on suur ja lai, ka saali jagub igasuguseid, nii et vähe pole. Kuid eelneva posititajaga nõus, tehke krt trenni ka ja kui olete keskendunud oma asja tegemisele, siis ei riiva teie silma ka enamik paranormaalseid nähtusi saalis.

Muudetud kasutaja Sulev poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa ajad ikka eriti segast.Kreatiin on sul kehas muidu ka olemas ja saad seda toidust ka, minutaeda neeruhaigustega inimestel on kraetiini tase veel eriti kõrge, tahad öelda et keha laksib ise siis steroide lambist kui neerud haiged ? hari end veidike enne kui mingi kollast jura faktide pähe määrima hakkad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sa ajad ikka eriti segast.Kreatiin on sul kehas muidu ka olemas ja saad seda toidust ka, minutaeda neeruhaigustega inimestel on kraetiini tase veel eriti kõrge, tahad öelda et keha laksib ise siis steroide lambist kui neerud haiged ? hari end veidike enne kui mingi kollast jura faktide pähe määrima hakkad.

Prantsusmaal on Kreatiin keelatud B) ära ärritu tühise asja pärast :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mingi tola otseselt su treeningut häirib, siis ei saa kuidagi temast mitte välja teha, ole nii keskendunud kui tahes.

Kahjuks ei ole see mitte ainult j6usaalis... mulle on tekkinud mingi austaja aeroobikas B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hoia küll mingeid kette ja sõrmuseid trenni ajal, kuna jõusaal ei ole poosetamise koht ja teiseks see segab trenni.

Ja ei saa aru ka nendes toladest kes treenivad ainult ülakeha ja jalad all piitspeenikesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei hoia küll mingeid kette ja sõrmuseid trenni ajal, kuna jõusaal ei ole poosetamise koht ja teiseks see segab trenni.

Ja ei saa aru ka nendes toladest kes treenivad ainult ülakeha ja jalad all piitspeenikesed.

jah vahest on n2ha inimesi kellel on keha proportsioonidest v2ljas .

Ylakeha suur ja jalad nagu 2 tikku . B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on teil esinenud sellist asja, nagu et keegi tuleb ja ütleb, miks sa nii vähe tõstad või miks nii teed jms? Ka veel, et kas keegi on teie riietust kuidagi väljendanud halvasti (mis nõme riietus jne) trennis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas on teil esinenud sellist asja, nagu et keegi tuleb ja ütleb, miks sa nii vähe tõstad või miks nii teed jms? Ka veel, et kas keegi on teie riietust kuidagi väljendanud halvasti (mis nõme riietus jne) trennis?

Õnneks selliste imbetsillide otsa pole veel sattunud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ükskord küll halvustasin! Üks vanamees tuli jõukasse ja tal polnud pükse jalas, ainult lillad trussikud ja need oli ka kuidagi kahtlaselt kulunud :D istus iga masina peale kuhu sai ja eriti nagu midagi teha ei osanud, pärast oli veidike rõve tunne samade asjade peale istuda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks selliste imbetsillide otsa pole veel sattunud :D

Mulle sattus yks hilispuberteetikust 30 + rasva% neiu....kes arvas, et ma peaks istuma spordiklubis vaikselt ja rahulikult :D

... ju talle ka ei meeldinud, et ma ei n2e v2lja nagu harju keskmine...v6i oli veel miski kompleks.

Iga treening tahab ettevalmistamist ja keskendumist ... adrenaliini t6stmist, et trennist v6tta maksimum. ....ja seda ei ole kyll v6imalik teha istudes. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×