Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

üks hea näide tolade kohta on see ,et ükskord sattusin jõusaalis peale tüüpidele kes tegid juba vist 4 päeva jutti rinda,biitsa ja kõhtu , läksin neist mööda ja naersin pisut ja siis kuulsin seljatagant juttu , vaata kui haigelt suur rind tal on :D

mida nad treenivad siis kui ei taha ,et lihas suureks kasvab -.-

plätuvennad las kannavad neid kui sokke ka vahetavad ....

Muudetud kasutaja MikroToitaine poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EIle oli jälle :D Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EIle oli jälle :D Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :)

Millises klubis see juhtus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nimetaks siiski toladeks, kui suht igal seinal on suurelt kiri, et pane raskused oma kohtadele tagasi.

Päris närvi ajavad need vennad kes ei saa aru, et ühed raskused peaks olema ühes kohas B)

Mitte nii, et 2,5 kg-sed on all ja 25 kg-sed on kõige peal.

Ja neid pannakse nii ka siis kui on täiesti tühi koht olemas :P

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see et kindaid keegi kasutab ei tee veel klouni tast ju B) ma kasutan kaa aga ikka käed rakkus rsk :P

kõige lahedam jutt tuli jõukas ühelt vennalt kes oli no päris suur ikka aga mõnusa rasvakihiga ja siis ütles, et mul toitumine ja kõik korras aga krt rasva nii palju ei tea kas peaks aeroobset kaa tegema we? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EIle oli jälle B) Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :P

no muidugi krt ;) segad poistel tõsist trenni ju ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EIle oli jälle B) Läksime saali, tahtsime rinda teha...mingid 2 venelast istusid rinnapingi juures, raskused peal, üks toetas vastu kangi tagant poolt, teine pingi pealt, see kes pingi peal oli mängis telefoniga ja nii 20minutit....kust sellised debiilikud tulevad??? ma siis läksin sinna küsisin, et teete ka midagi siin? siis öeldi ei ja läksid minema alles...pärast põrnitsesid mind nagu ma oleks neile lubanud lõuga anda vms :P

Sellised vennad ei käi küll saalis selleks, et midagi oma tervise heaks teha, vaid selleks, et sõpradele ja tuttavatele öelda, et KÄIN JÕUSAALIS.

Just nimelt "KÄIN"

Telefoniga saali tulla on minu meelest üldse suht nõme. See näitab nagu suhtumist asjasse või nii. Kui ma ikka saalis olen siis pühendun maksimaalselt oma trennile ja ei taha mingeid segavaid faktoreid nagu telefon. Ja suht segav on ka kui su kõrval mingi vend oma isiklikke asju klaarib ( ja veel päris valju hääega ).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on neid kloune küllaga, kindlasti arvab mõni selline ka minust seda, kuna kasutan kindaid B)

Igatahes mina tahtsin öelda, et Nike "Geto" plätu ei ole spordijalats, samuti ka lühike kuluvpüks ja ranna shortsid ei ole spordiriided!

Teisi tola liike on siin juba hästi komenteeritud :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks tüüp on aga nii tõsine trenni tegija, kelle enamik trenniaega kulub telefoniga rääkimisele ja siis kui vahepeal mahti saab siis teeb ka mõne korduse, ja siis jälle pärast mõningast telefonivestlust kratsib kukalt, et kuhu ta nüüd jäi?

Riietusruumis aga pärast suurustab kui raske trenn tal oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellised vennad ei käi küll saalis selleks, et midagi oma tervise heaks teha, vaid selleks, et sõpradele ja tuttavatele öelda, et KÄIN JÕUSAALIS.

Just nimelt "KÄIN"

Telefoniga saali tulla on minu meelest üldse suht nõme. See näitab nagu suhtumist asjasse või nii. Kui ma ikka saalis olen siis pühendun maksimaalselt oma trennile ja ei taha mingeid segavaid faktoreid nagu telefon. Ja suht segav on ka kui su kõrval mingi vend oma isiklikke asju klaarib ( ja veel päris valju hääega ).

Mitte kõik ei saa kogu trenniaja telefonita olla, mõnel tuleb ka asju ajada samal ajal.. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte kõik ei saa kogu trenniaja telefonita olla, mõnel tuleb ka asju ajada samal ajal.. B)

Hämmastav, kuidas mingid "telefonipeded" ei saa kogu saalisoleku vältel telefoni kõrva küljest lahti. Just hiljuti oli saalis tüüp, kes kogu tunni, mis mina seal veetsin, tegeles kas kõnede vastuvõtmise, ise helistamise, sõnumitesaatmise või joomisega.

Kuna ma ise tegin parasjagu oma sõudeergomeetri trenni, siis ajaviiteks oli seda "tola" suht põnev vaadata. Vahepeal käis ja tegi ka paar kiiremat kordust kuskil masinal ja tagasi tulles puhkis mis kole... :P Ja lõppes asi sellega, et tagatipuks istus ta sõudeergomeetrile ja hakkas tõmbama, endal samal ajal telefon õla ja kõrva vahel. Vat see oli trenni mõttes tola, aga sallivust oleks, meile eestlastele, küll rohkem vaja... Pole ju see kellegi teise asi, kas keegi teeb kinnastega, plätudega või teksapükstega oma trenni, peaasi et inimene midagi teeb ja ise õnnelik ja rahul on. Senikaua kuni keegi või miski mind isiklikult ei sega, siis tehku alasti või skafandris oma trenni, mind see ei koti.

Aga mis pakilisi asju peaks spordisaalis olles ajama, mis kuidagi tunnikest oodata ei kannata, sellest ma küll aru ei saa? Et mingi hiiglama tähtis business jääb pusimata? Vaevalt! Inimene peaks oskama tööd teha ja oskama ka puhata.

Näiteks Arcticu eeskirjades on suisa kirjas, et mobiiltelefoni kasutamine on keelatud, aga sellest ei hooli eriti keegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid plätuga venelasi käib jõukas palju kellel suur lehmakett ümber kaela,jalad nagu tikud all,kõht pekine aga piitsep jällegi on nagu rambol.Alati naad karjuvad ka rämedalt oma seeriate viimastel tõmmetel.Kunagi pole neid jalapressi,kykke ega kerelihaseid tegemas näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ju see kellegi teise asi, kas keegi teeb kinnastega, plätudega või teksapükstega oma trenni, peaasi et inimene midagi teeb ja ise õnnelik ja rahul on. Senikaua kuni keegi või miski mind isiklikult ei sega, siis tehku alasti või skafandris oma trenni, mind see ei koti.

Aga mis pakilisi asju peaks spordisaalis olles ajama, mis kuidagi tunnikest oodata ei kannata, sellest ma küll aru ei saa? Et mingi hiiglama tähtis business jääb pusimata? Vaevalt! Inimene peaks oskama tööd teha ja oskama ka puhata.

Näiteks Arcticu eeskirjades on suisa kirjas, et mobiiltelefoni kasutamine on keelatud, aga sellest ei hooli eriti keegi.

Arcticu eeskirjades ka kirjas, et tuleb kanda spordijalanõusid, aga viimasel ajal jõusaalipaketiga siginenud palju neid, kes arvavad, et plätu on piisavalt sportlik B)

Kui riided inimese enda asi, ehk peaasi, et kotid pükstest välja ei ripuks, ja teksapükste needid seadmeid ei kriibiks, siis plätu on teine teema, millest siin foorumis ka varem juttu olnud, ehk plätuga näitad üles lugupidamatust iseenda, teiste treenijate ja klubi töötajate- omanike vastu.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=15719

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid plätuga venelasi käib jõukas palju kellel suur lehmakett ümber kaela,jalad nagu tikud all,kõht pekine aga piitsep jällegi on nagu rambol.Alati naad karjuvad ka rämedalt oma seeriate viimastel tõmmetel.Kunagi pole neid jalapressi,kykke ega kerelihaseid tegemas näinud.

Kas tahad väita, et eestlaste hulgas sellised isendid puuduvad? Julgen vastu vaielda B) ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea, kas see sobib siia teemasse või mitte.

Olen käinud ühes väiksemas, samas väga korralikus jõusaalis aastaid. Eile oli jalgade päev ning jalapressi ajal läksid raskused päris suureks, vähemalt minu kohta. Lõpuks oli mul ligi 300kg peale laotud. Tol hetkel, mis oli ka minu viimaseks seeriaks panin tähele, et jõusaalis rohkem väga palju selliseid suuremaid (15kg-25kg) kettaid polegi. Ühel hetkel tuli mingi härrasmees minuga mölisema, et võtan kõik raskused ära ning tema ei saa korralike raskustega rinda treenida. Seletasin talle, et see on mul viimane seeria ning hiljemalt minuti pärast panen kettad tagasi. Oli ikka jutukas härra, kuna ütlemist oli tal palju. Selle ajaga, mis kulus temal minuag mölisemisele, oleks ma päris mitu head seeriat veel jõudnud teha.

Olen siis mina tola nüüd, et kõik kettad endale toppisin?B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle teeb kohutavalt nalja, kui 50kg jõutõmmet või õlakehitusi tehakse tõsterihmadega. Samuti meessoost siidikäpad, kes ei julge palja käega hantlit puudutada, vaid peavad kindlasti kindaid kasutama. Seda on lihtsalt nii naljakas vaadata, et ma alati muhelen endamisi.
Khm, siidikäpad jah. Ma olen korvpallur ning mina ei saa endale lubada peopessa ville ja paksu nahka. Enne mõtle kui kirjutad. Sinu õigus ei pruugi alati sulaselge tõde olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Khm, siidikäpad jah. Ma olen korvpallur ning mina ei saa endale lubada peopessa ville ja paksu nahka. Enne mõtle kui kirjutad. Sinu õigus ei pruugi alati sulaselge tõde olla.

Minu arvates oleks veel naljakam see, et kui ma teen üht harjutust kinnastega ja võtan siis kindad käest ja siis panen uuesti kätte jne. Jõusaali kindad küll nüüd ei näita seda kas keegi on tola või mitte.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne, kui kindaid hakkasin kasutama, oli peaaegu iga sõrme all peopesas mul see nö. paks nahk. Ükskord oli vaja redelil rippudes käte abil vaja end edasi viia, peale seda üritust olid mul käed verised, kuna see ronimine tõmbas selle naha mul lahti ning paranemine võttis väga palju aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Khm, siidikäpad jah. Ma olen korvpallur ning mina ei saa endale lubada peopessa ville ja paksu nahka. Enne mõtle kui kirjutad. Sinu õigus ei pruugi alati sulaselge tõde olla.

Ma arvan, et kui sa ei ole just mingi 170 cm pikkune ja sa pealtpanemist ei vihka, siis peaks su käed väga hullult vatti saama, ma pole väga kindel sinu väites.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, ma ei saa aru, mida mõned siin kommenteerijatest ise saalis siis teevad, kui enda ümber kõiki tolasi tähele panevad. Mis see kellegi asi üldse on, et keegi teeb ainult biitsa, triitsa ja rinda. No jumala savi ju. Ja kõik kindad ja rihmad ja vööd jms, las inimesed teevad mis tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kurat minumeelest siin Trt Arcticu sisekorraeeskirjades oli märgitud, et treeningusse mobiiltelefoni kaasa võtta ei tohi(mina ei võta)! Plätude kohta niipalju, et kannan neid isegi jõusaalis, kunagi sai pikalt kickpoksi tehtud - seal oli päris paljajalu, ja botastega ma ära ei harju siseruumis trenni tehes. Ja ma ei näe põhjust, miks ei võiks plätudega treenida, pedandid võivad ju kalamehekummikud ka jala otsa rullida kui lahedam ja steriilsem on nii...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×