Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Aga olen võibolla ka ise samasugune tola olnud kunagi:)

Võib-olla kellegi silmis kindlasti, ega ma ise kah kindel pole, et keegi minu üle nii omaette muheleks :lol: aga nh ei huvita eriti arvaku mis tahes :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

Irw tubli poiss ;) aga proovi sa ka vahel tema tehnikat, äkki on kasu sellest :(:lol::o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

Uskumatu. You gotta be shitting me.

Reval-spordis käis kunagi üks arvatavasti mitte täiesti korras mõistusega vanem mees, keda me "austavalt" Spetsialistiks kutsusime.

Tema repertuaaris olid järgmised harjutused:

1)Allatõmbed trenazööril, kitsa haardega.

Sooritusviis oli selline, et raskus oli masinal suht väike, tõmme hoogne ja väga suure amplituudiga ja alati suure pauguga algus ja lõppfaasis. Raskust langetav faas oli alati väga kiire, vaat`et vabalangemine ja päädis nii iga korduse lõpus suure pauguga mida terve jõusaal kuulis.

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/128.gif

2)Seljale ülalttõmbed plokil kitsa triitsepsi käepidemega

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/110.gif

Puhtast sooritusest ja keha paigalhoidmisest ei olnud juttugi, keha liikus vertikaalsest asendist harjutuse alguses horisontaalseks harjutuse alumises faasis. Raskus oli taas nagu lasteaiakasvandikul, raskust langetav faas peaaegu vabalangemine ja suure plaksatusega plaatide kokkupuutumisel.

3)Biits(?) hantliga e kombineeritud harjutus Spetsialisti moodi.

Ühe käega korraga, raskuseks 14 kilo. Võtad hantli kätte, viskad selle õlani ja lased alla tagasi. Umbes nagu sangpommi tõstmise esimene faas. Hoog suur, kogu keha töötab.

4)Hantli tõmbed ettekallutatult + ettekallutatult lendamine õlatagaosale.

Alustad harjutust nagu vana head seljaharjutust, kuid enam vähem sirge käega ja lõpetad harjutuse hoopis hantel kehast eemal justkui õlga treenides.

5)Rammumeeste kohvrite tassimine à la Spetsialist.

Võtad kerged hantlid kätte, käid mööda Reval-Sporti ja käsid inimestel eest ära minna, et oma hardcore treeningut mitte takistada ehk tuiad mõttetult mööda saali ja segad kui Kristjan tahab astudes käärkükki teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

Kurat, ma olen näinud teda seal! Kas ta mitte oma akutrelliga ei kruvi kangidele puitkonstruktsioone ümber? Mingi kord tegin rinda ja vaatsin samal ajal, kuidas ta kangile mingit puitmonstrumit ümber ehitas. Kogu kraam (akutrell, kruvid, puitjubinad) olid ilusti spordikotiga kaasas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

ma tean seda venda, olen ka teda näinud seal. Käib oma spordikotiga ka veel ringi ja haiseb ka veel tagatipuks. Eino nii palju kui mina teda nägin, siis oli tal alati samad harjutused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat, ma olen näinud teda seal! Kas ta mitte oma akutrelliga ei kruvi kangidele puitkonstruktsioone ümber? Mingi kord tegin rinda ja vaatsin samal ajal, kuidas ta kangile mingit puitmonstrumit ümber ehitas. Kogu kraam (akutrell, kruvid, puitjubinad) olid ilusti spordikotiga kaasas.

Mis ta nende puitkonstruktsioonidega siis teeb, kui need juba kangi ümber on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis ta nende puitkonstruktsioonidega siis teeb, kui need juba kangi ümber on?

Siis sa sätib nende vahekaugust ja kui see pole täpselt ideaalne, siis võtab lahti ja kinnitab uuesti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures ta on mõni kord ka lihtsalt puidust käepidemed ümber kruvinud kangidele. Mitte mingeid sangu vaid et kangi paksemaks teha, puitjubinate koha pealt võib kangi läbimõõt olla 7-8cm. Sõrmedega igatahes ümbert ei haara.

Ka kangiveeretust olen ma ise näinud, aga ma mõtlesin et ta lihtsalt veeretab teise kohta seda et tõstma hakata, seda et see spets harjutus on, ei osanud kahtlustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Uskumatu. You gotta be shitting me.

Reval-spordis käis kunagi üks arvatavasti mitte täiesti korras mõistusega vanem mees, keda me "austavalt" Spetsialistiks kutsusime.

Tema repertuaaris olid järgmised harjutused:

1)Allatõmbed trenazööril, kitsa haardega.

Sooritusviis oli selline, et raskus oli masinal suht väike, tõmme hoogne ja väga suure amplituudiga ja alati suure pauguga algus ja lõppfaasis. Raskust langetav faas oli alati väga kiire, vaat`et vabalangemine ja päädis nii iga korduse lõpus suure pauguga mida terve jõusaal kuulis.

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/128.gif

2)Seljale ülalttõmbed plokil kitsa triitsepsi käepidemega

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/selg/110.gif

Puhtast sooritusest ja keha paigalhoidmisest ei olnud juttugi, keha liikus vertikaalsest asendist harjutuse alguses horisontaalseks harjutuse alumises faasis. Raskus oli taas nagu lasteaiakasvandikul, raskust langetav faas peaaegu vabalangemine ja suure plaksatusega plaatide kokkupuutumisel.

3)Biits(?) hantliga e kombineeritud harjutus Spetsialisti moodi.

Ühe käega korraga, raskuseks 14 kilo. Võtad hantli kätte, viskad selle õlani ja lased alla tagasi. Umbes nagu sangpommi tõstmise esimene faas. Hoog suur, kogu keha töötab.

4)Hantli tõmbed ettekallutatult + ettekallutatult lendamine õlatagaosale.

Alustad harjutust nagu vana head seljaharjutust, kuid enam vähem sirge käega ja lõpetad harjutuse hoopis hantel kehast eemal justkui õlga treenides.

5)Rammumeeste kohvrite tassimine à la Spetsialist.

Võtad kerged hantlid kätte, käid mööda Reval-Sporti ja käsid inimestel eest ära minna, et oma hardcore treeningut mitte takistada ehk tuiad mõttetult mööda saali ja segad kui Kristjan tahab astudes käärkükki teha.

Ma isegi mäletan seda venda. Iga kord, kui jõusaali tuli, hõivas oma plokiallatõmbemasina ja tegi seal oma imetehnikaga tõmbeid. Selja lailihas oli küll viimane asi, mida see treenis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka selle saaliga head mälestused!

mingi 4 aastat tagasi käisin seal aeg-ajalt. tegin seal siis rebimist, seni, kui minu juurde tatsas tähtsa näoga jõusaali treener (tal oli seal mingi diplom ka seina peal, et kat. see ja see:, kool see ja see)) ja ütles mulle, et siin saalis rinnalevõttu teha ei tohi. kuna see mind justkui eriti ei puudutanud tegin edasi:) seepeal sell ägestus ja andis käskivas kõneviisis teada, et rinnalevõttu teha ei tohi. põhjendus oli see, et naised ja lapsed võivad haiget saada, kui "kang katki" läheb. see selleks, ei hakanud täpsustama emma-kumma alla ta kvalifitseerub, sest saalis peale tema kedagi ei olnud:) lähtuvalt printsiibist "targem annab järele" tõstsin kaabut ja lahkusin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tooksin ka siinkohal ära mõned huvipakkuvamad harjutused, mida ma olen jõusaalis näinud.Kõik need pärinevad ühe ülekaalulise, lühemat kasvu mehe repertuaarist, kes käib jõusaalis sokkis, kunagi aeroobset ei tee, masinaid ei kasuta, sööb peale trenni hapukapsast ja kannab jõusaalis alati akutrelli kaasas.

1.Maas kangi veeretamine - kangil on peal ~200kg ja siis veeretab seda mööda maad

2.Võllitõsted - kangil on mõlemas otsas raskused ja siis kergitab maast ühte otsa

3.Kaelatõsted - lamab selili pingil, seob jalgratta sisekummiga hantli pea külge, hakkab pead tõstma ja langetama

4.Õlakehitused ühe jala peal - nimi ütleb kõik

5.Mun*i mängimine - kinnitab kangide külge lisakäepidemeid kasutades oma akutrelli

Need, kes treenivad TTÜ spordihoone jõusaalis, peaksid olema temaga tuttavad.Viimased paar kuud pole teda õnneks seal näha olnud, alati kui ta sisse tuli, pidin ma aeroobse pooleli jätma ja kükipuuri juurde jooksma, sest muidu oleks ta ise seal kaks tundi oma kangiveeretamist teinud.

Kõik harjutused on läbi mõeldud!

1. Harjutus seljale + tugevdab peopesade nahka.

2. Väga hea harjutus seljale, asendab T-kangi.

3. Suurepärane harjutus kaela tugevdamiseks.

4. Topelttoimega harjutus - mõjub trapetsile ja parandab tasakaalu.

5. See harjutus parandab haaret - akutrelli hoiab tugevalt käes ja vajutab nupukesele. Samuti parandab tehnilisi oskusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik harjutused on läbi mõeldud!

1. Harjutus seljale + tugevdab peopesade nahka.

2. Väga hea harjutus seljale, asendab T-kangi.

3. Suurepärane harjutus kaela tugevdamiseks.

4. Topelttoimega harjutus - mõjub trapetsile ja parandab tasakaalu.

5. See harjutus parandab haaret - akutrelli hoiab tugevalt käes ja vajutab nupukesele. Samuti parandab tehnilisi oskusi.

mitte pesemine jällegi tugevdab organismi loomulikku kaitsevõimet:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures olen ma arcticus näinud et joker jätab samamoodi hantleid ja muid raskusi vedelema??(mitte kogu aeg aga aeg ajalt)

Kui teed superseeriat, siis iga kasutamise järel ei punnita ju hantleid kohe tagasi. Alustad kergematest, siis raskemad, lõpuseeria vb jälle kergematega. Loogiline aga, et lõpus korjad ära.

Kuna ma teen temaga pidevalt koos trenni, siis ei ole veel näinud et midagi maha jääks. Ma ju lähen võõrastegagi mölisema kui läbu maha jätavad, nii et selline asi ei jääks märkamata mul :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kusjuures olen ma arcticus näinud et joker jätab samamoodi hantleid ja muid raskusi vedelema??(mitte kogu aeg aga aeg ajalt)

Äh - mul ju isiklik koristaja kaasas - sa pole näinud? :lol:

Ja kui veel rääkida, siis enda arust pole jätnud. Peale trenni olen enda arust ikka ära koristanud. Või lihtsalt natuke hiljem nad ära pannud, kuna kasutan neid natuke hiljem vms.

Ja kui nii juhtub ja ma saalist lahkunud, siis tule julgelt ja koputa mulle õlale ja ütle, et kle joker ole hea mees - korista enda järelt ikka ära.

Ja vo kolmas põhjus - üritan nö massi sulanduda. Ei taha olla ainuke tola, kes enda järelt koristab. Vo mingi uus jõusaalikultuur, millest kuulnud pole :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äh - mul ju isiklik koristaja kaasas - sa pole näinud? :lol:

Ja kui veel rääkida, siis enda arust pole jätnud. Peale trenni olen enda arust ikka ära koristanud. Või lihtsalt natuke hiljem nad ära pannud, kuna kasutan neid natuke hiljem vms.

Ja kui nii juhtub ja ma saalist lahkunud, siis tule julgelt ja koputa mulle õlale ja ütle, et kle joker ole hea mees - korista enda järelt ikka ära.

Ja vo kolmas põhjus - üritan nö massi sulanduda. Ei taha olla ainuke tola, kes enda järelt koristab. Vo mingi uus jõusaalikultuur, millest kuulnud pole :(

Jah ja ma koristan mitte ainult Jokeri tagant.... vihkan nt treenida saalis kus on räpane- kellegi näritud näts vedeleb mitu nädalat nurgas või suured tolmurullid põrandal ilutsevad...või lähed vetsu või riietusruumi, seal põrand ujub sõna otseses mõttes (basseinist tullakse märgade riietega) Ostsin just uued valged tossud, käisin 1 kord trennis, valged tallad olid muutunud täiesti mustaks nagu oleks õues käinud. Milles asi? Ja see on kallis eliitsaal???

Kuni ei ole puhas, olengi see tige tädi, kes läheb ja ütleb kellele vaja ja mida vaja. Trennis käib palju inimesi, higistatakse iga päev, ja seejuures on mõeldamatu koristada põrandaid nt korra kuus.

Aga klubi on nüüd puhtamaks küll läinud ja koristajad ka hoolsamaks. Ainult et 35sed ja 37sed hantlid võiks keegi ära parandada. Ma küll neist raskustest juba möödas, aga noh, teised tahaks ka treenida ju :o

Ah jah siiani leidub veel ka neid vendi, kes peavad normaalseks välisjalatsites trenni teha, nii et mudarida taga... jõle sheff eks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ka selle saaliga head mälestused!

mingi 4 aastat tagasi käisin seal aeg-ajalt. tegin seal siis rebimist, seni, kui minu juurde tatsas tähtsa näoga jõusaali treener (tal oli seal mingi diplom ka seina peal, et kat. see ja see:, kool see ja see)) ja ütles mulle, et siin saalis rinnalevõttu teha ei tohi. kuna see mind justkui eriti ei puudutanud tegin edasi:) seepeal sell ägestus ja andis käskivas kõneviisis teada, et rinnalevõttu teha ei tohi. põhjendus oli see, et naised ja lapsed võivad haiget saada, kui "kang katki" läheb. see selleks, ei hakanud täpsustama emma-kumma alla ta kvalifitseerub, sest saalis peale tema kedagi ei olnud:) lähtuvalt printsiibist "targem annab järele" tõstsin kaabut ja lahkusin.

ju see mingi isehakanud "treener" oli :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahtlased trossid on vennad kes jõlguvad jõukas plätudega,kaelas jäme kullast kett,häälitsevad räigelt iga tõmbe v tõste järel ja treenivad ainult oma biitsepsit ning rinda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli eile selline huvitav seik...no otseselt see mind ei puudutanud, aga jõusaalis siis mingid 2 kutti...leidsid endale mingi naerualuse...oli selline tüsedam poiss prillid peas...naersid siis tema üle seal koguaeg...ise olid nad 2 korda väiksemad tast...mõlemad kokku vb oleks tolle kuti mõõdu välja andnud...point selles, et ise olid kaks konti ja ku*e hais...siis leiavad mahti naerda teiste üle :rolleyes: jumala vihale ajab ikka...mind ka vist naersid mingi aeg ma täheldasin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind häirib eriti see, kes passib nt rinnalt surumis pingil, puhkab 5 min ja teeb seeriaid, kuigi selle sama aja jooksul saaksin ma ära teha, läksin juurde, küsisin et kas ma võin vahepeal kui ta puhkab teha siin, ta ülbelt vastas, et ei saa, pime oled, et ei näe et ma teen veel siin. Kokku pidin pool tundi ootama enne kui trenni sain teha seal, mul esmaspäeval esimene harjutus rinnalt surumine raske päev. See mees on eriline jobu, kasutab steroide ka, ta käib seal ainult ülakeha treenimas, jalad on nagu makaronid :D Enne ei tahaks teisi harjutusi teha, sest see koormaks mingil määral rinda.

See paksude norimine saalis on ka mage, nad käivad saalis ju eesmärgiga, mitte poosetada trenažööri taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×