Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Kas tõesti kükk suurendab meeletult käte ümbermõõtu?

Sa võtsid selle sõna kontekstist välja. Ei suurenda. Aga kükil on plusse tajooba, suurendab näiteks androgeenide toodangut, ning kuna testosteroon on androgeen, siis see tähendab testotaseme tõusu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sind see naerma ajab ? Võibolla kergkaalu poksipoisid :)

No poksipoisid võiksid mujal selliseid liigutusi teha. Ilmselge on ka see, et need tüübid, keda mina jõusaalis kohtan , nemad pole mingit poksijad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige suurem tola on minu silmis kindlasti see, kes tuleb mu seeria ajal midagi seletama. Ütled talle, et lase minema, ära sega, krt aru ka ei saa. Teinekord tullakse jälle!

Ju sa siis ikka midagi valesti teed, et peab kohe seeria ajal seletama ja aru ka kohe ei saa, et peab teine kord jälle seletama. :)

Aga ma ei imesta ka.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ju sa siis ikka midagi valesti teed, et peab kohe seeria ajal seletama ja aru ka kohe ei saa, et peab teine kord jälle seletama. :)

Aga ma ei imesta ka.

Selliseid tüüpe seal ei ole, kes mind õpetada võiks...

Küsitakse nt seda et kuidas midagi trennis tegema peaks- no nagu ma seeria ajal kohe tormaks siis näitama või?? Kui pikem paus, palun väga, ikka võib üht-teist küsida trenni kohta.

Ah üks tola tuli veel meelde. Tegin masinal tissi minimaalsete pausidega. Tõusin korraks, et teha väike venitus ja kohe edasi. Seisan masina KÕRVAL otse, kui tuleb mingi noor vend, hakkab raskuste kallal seal toimetama. Ütlen, et kuule, mul siin pooleli ju, kohe hakkan tegema! Vend vahib tüütult otsa, umbes et mis sa pinised tibi, istub IKKA maha ja hakkab oma tissi seal lappama. Siis ma samal ajal jahtusin seal ja pidin pärast otsast peale alustama. Aga tõstsin kisa ka- krt öeldakse et see kinni, mis sa trügid siis vahele??? Tüüp ei öelnud kogu see aeg sõnagi, vahtis ainult otsa ja pärast kõndis minema. Tagasi segama ei julgenud enam tulla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid tüüpe seal ei ole, kes mind õpetada võiks...

Küsitakse nt seda et kuidas midagi trennis tegema peaks- no nagu ma seeria ajal kohe tormaks siis näitama või?? Kui pikem paus, palun väga, ikka võib üht-teist küsida trenni kohta.

Ah üks tola tuli veel meelde. Tegin masinal tissi minimaalsete pausidega. Tõusin korraks, et teha väike venitus ja kohe edasi. Seisan masina KÕRVAL otse, kui tuleb mingi noor vend, hakkab raskuste kallal seal toimetama. Ütlen, et kuule, mul siin pooleli ju, kohe hakkan tegema! Vend vahib tüütult otsa, umbes et mis sa pinised tibi, istub IKKA maha ja hakkab oma tissi seal lappama. Siis ma samal ajal jahtusin seal ja pidin pärast otsast peale alustama. Aga tõstsin kisa ka- krt öeldakse et see kinni, mis sa trügid siis vahele??? Tüüp ei öelnud kogu see aeg sõnagi, vahtis ainult otsa ja pärast kõndis minema. Tagasi segama ei julgenud enam tulla :)

Ehk ei oskand eesti keelt!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid tüüpe seal ei ole, kes mind õpetada võiks...

Küsitakse nt seda et kuidas midagi trennis tegema peaks- no nagu ma seeria ajal kohe tormaks siis näitama või?? Kui pikem paus, palun väga, ikka võib üht-teist küsida trenni kohta.

Ah üks tola tuli veel meelde. Tegin masinal tissi minimaalsete pausidega. Tõusin korraks, et teha väike venitus ja kohe edasi. Seisan masina KÕRVAL otse, kui tuleb mingi noor vend, hakkab raskuste kallal seal toimetama. Ütlen, et kuule, mul siin pooleli ju, kohe hakkan tegema! Vend vahib tüütult otsa, umbes et mis sa pinised tibi, istub IKKA maha ja hakkab oma tissi seal lappama. Siis ma samal ajal jahtusin seal ja pidin pärast otsast peale alustama. Aga tõstsin kisa ka- krt öeldakse et see kinni, mis sa trügid siis vahele??? Tüüp ei öelnud kogu see aeg sõnagi, vahtis ainult otsa ja pärast kõndis minema. Tagasi segama ei julgenud enam tulla :)

Aga vaata, kui julge poiss. Julges NII KARMI TIBI segada. Talle peab eluajal kuju püstitama ebainimliku julguse eest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

13. Kui sa paned trenni minnes sellise make´i peale nagu läheks laupäeva õhtul välja ning treeningu intensiivsus on selline, et nahk ei lähe isegi kergelt niiskeks.

Juhhei, ma leidsin ennast nimekirjast, olen jõusaalitola! Naerge, kui mind saalis näete, sest nädala sees pärast tööd trenni minnes ei hakka ma enne trenni maha pesema ripsmetušši ning kui laupäeva õhtul välja lähen, ei ehi end samuti muu meigi kui tuššiga. Mis puutub higistamisse, siis mis teha, ma ei higista, isegi saunas mitte (ja saun on korralikult kuum - mehest jookseb samal ajal vett nii et kuivab või üldse kokku).

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliseid tüüpe seal ei ole, kes mind õpetada võiks...

Küsitakse nt seda et kuidas midagi trennis tegema peaks- no nagu ma seeria ajal kohe tormaks siis näitama või?? Kui pikem paus, palun väga, ikka võib üht-teist küsida trenni kohta.

Ah üks tola tuli veel meelde. Tegin masinal tissi minimaalsete pausidega. Tõusin korraks, et teha väike venitus ja kohe edasi. Seisan masina KÕRVAL otse, kui tuleb mingi noor vend, hakkab raskuste kallal seal toimetama. Ütlen, et kuule, mul siin pooleli ju, kohe hakkan tegema! Vend vahib tüütult otsa, umbes et mis sa pinised tibi, istub IKKA maha ja hakkab oma tissi seal lappama. Siis ma samal ajal jahtusin seal ja pidin pärast otsast peale alustama. Aga tõstsin kisa ka- krt öeldakse et see kinni, mis sa trügid siis vahele??? Tüüp ei öelnud kogu see aeg sõnagi, vahtis ainult otsa ja pärast kõndis minema. Tagasi segama ei julgenud enam tulla :)

Kurat ma ei tea, mis sinuga nii erilist on, et sihhukeste tolade otsa satud! :D Mul pole veel kunagi keegi seeria ajal vahele tulnud või muud moodi seganud. Ju siis on lihtsalt Coralis mõistlikud inimesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen aru saanud, et aktivist on lihtsalt niivõrd võimas isiksus, inimeste magnet ning vääramatu eeskuju, kellega lihtsalt juhtub selliseid asju. Niisamuti suudab ta kõik mehed paika panna ning igati oma isiklikku võimsust(ego) tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljudes saalides ei olegi treenereid. Ja kui on treener, siis on tal kindel rühm inimesi, kes maksavad talle raha ja keda ta _peaks_ juhendama. Teistele võib samal ajal kas või kang pähe kukkuda - kedagi ei huvita. Ja mina vist oma silmaga õiget jõusaalitreenerit veel näinud ei olegi. Olen palju näinud kergejõustiku treenereid, kes ka jõusaalis oma inimestega tegelevad ja olen näinud treenereid, kellest eriti ei saagi aru, et nad ise kunagi trenni teinud on.

ega treeneril ei peagi suured lihased olema.Siin foorumis üsna mitu Kunni kes ei näe eriti kulturistid välja aga kelle arvamusi kuulatakse suu ammuli kaasa arvatud mina ehk BERNARD S. kuulsad sõnad NEED KES SAAVAD, TEEVAD, NEED KES EI SAA ÕPETAVAD.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega treeneril ei peagi suured lihased olema.Siin foorumis üsna mitu Kunni kes ei näe eriti kulturistid välja aga kelle arvamusi kuulatakse suu ammuli kaasa arvatud mina ehk BERNARD S. kuulsad sõnad NEED KES SAAVAD, TEEVAD, NEED KES EI SAA ÕPETAVAD.

Vaata, üks asi on teoreetiliste teadmiste õpetamine foorumis, ja hoopis teine asi on tehnika õpetamine jõusaalis. Teoreetilisi teadmisi saab raamatust, aga kuidas sa õpetad inimesele tehnikat, kui sa ise seda harjutust eriti teinud ei ole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13. Kui sa paned trenni minnes sellise make´i peale nagu läheks laupäeva õhtul välja ning treeningu intensiivsus on selline, et nahk ei lähe isegi kergelt niiskeks.

Juhhei, ma leidsin ennast nimekirjast, olen jõusaalitola! Naerge, kui mind saalis näete, sest nädala sees pärast tööd trenni minnes ei hakka ma enne trenni maha pesema ripsmetušši ning kui laupäeva õhtul välja lähen, ei ehi end samuti muu meigi kui tuššiga. Mis puutub higistamisse, siis mis teha, ma ei higista, isegi saunas mitte (ja saun on korralikult kuum - mehest jookseb samal ajal vett nii et kuivab või üldse kokku).

Endal sama asi, isegi saunas ei higista, trennis ehk läheb laup niiskemaks ja püksid tagant märjaks, aga mingit meeletut higistamist küll pole :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal sama asi, isegi saunas ei higista, trennis ehk läheb laup niiskemaks ja püksid tagant märjaks, aga mingit meeletut higistamist küll pole :)

Eks see olene inimesest, ma higistan nagu loom, püksid ja särk on üldjuhul läbimärjad. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
13. Kui sa paned trenni minnes sellise make´i peale nagu läheks laupäeva õhtul välja ning treeningu intensiivsus on selline, et nahk ei lähe isegi kergelt niiskeks.

Juhhei, ma leidsin ennast nimekirjast, olen jõusaalitola! Naerge, kui mind saalis näete, sest nädala sees pärast tööd trenni minnes ei hakka ma enne trenni maha pesema ripsmetušši ning kui laupäeva õhtul välja lähen, ei ehi end samuti muu meigi kui tuššiga. Mis puutub higistamisse, siis mis teha, ma ei higista, isegi saunas mitte (ja saun on korralikult kuum - mehest jookseb samal ajal vett nii et kuivab või üldse kokku).

Ma arvan, et sa saad väga hästi aru kuidas on mõeldud. Jõusaal on trennitegemise ja veavanägemise koht. Peetakse silmas tegelasi, kes spetsiaalselt enne jõusaali löövad end üles, et sinna lihtsalt ilutsema ja ennast näitama minna. Treeningus puudub vähimgi intensiivsus ja üritus trenni hingega ja tõsiselt teha. See, kas ja kui kergelt keegi kehalise tegevuse peale higistama hakkab on hoopis teine teema!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen aru saanud, et aktivist on lihtsalt niivõrd võimas isiksus, inimeste magnet ning vääramatu eeskuju, kellega lihtsalt juhtub selliseid asju. Niisamuti suudab ta kõik mehed paika panna ning igati oma isiklikku võimsust(ego) tõsta.

Täpselt, mõnel on iseloom tugev nagu härg, aga ei tea kas ta jõu poolest on härg ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt, mõnel on iseloom tugev nagu härg, aga ei tea kas ta jõu poolest on härg ?

Ega ta ei saagi ju tugev nagu härg olla, ta siiski õrnema soo esindaja...Mis te kisuta üldse ta kallal :) Teil kindlasti endal ka sarnaseid juhtumeid olnud, ma tean, et mul on ja tõsiselt ajab se närvi kui trügitakse vahele ja segatakse...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see olene inimesest, ma higistan nagu loom, püksid ja särk on üldjuhul läbimärjad. :)

Minu puhul on selline värk, et trenni algul u.45 min. higistan kõvasti, kuid edasi nnagu higi kuivab ära ja enam ei higista, suht huvitav fenomen, olen proovind põhjendust leida, kuid ei suuda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu puhul on selline värk, et trenni algul u.45 min. higistan kõvasti, kuid edasi nnagu higi kuivab ära ja enam ei higista, suht huvitav fenomen, olen proovind põhjendust leida, kuid ei suuda!

Alguses on äkki raskemad harjutused ?:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen aru saanud, et aktivist on lihtsalt niivõrd võimas isiksus, inimeste magnet ning vääramatu eeskuju, kellega lihtsalt juhtub selliseid asju. Niisamuti suudab ta kõik mehed paika panna ning igati oma isiklikku võimsust(ego) tõsta.

Täpselt. Ja ma lihtsalt ütlen välja kui ei meeldi, mitte ei vahi niisama pealt, et oih ja aih, mis siis ikka, jääb mul seeria pooleli siis jääb. Kui keegi muidugi ilusasi küsib et sul paus, äkki ma vahepeal teen ja siis vaheldumisi- no problems, kui just superseeria käsil pole.

Ego on muide niigi kõrge, huvitav kas veel tõsta ka annab :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma nimetaks siiski toladeks, kui suht igal seinal on suurelt kiri, et pane raskused oma kohtadele tagasi.

Ai ai ai....tavaliselt panen alati raskused tagasi kust võtisn (ettenähtud kohta ikka :) ) Aga vahel on nii, et päeva viimane harjutus viimane seeria , teen nii et silmist lööb tuld ja peale seda jalad automaatselt veavad end riietusruumi.Seda juhtub mõni kord kuus ikka kindlasti.

Mind ennast väga ei häiri kui teised on jätnud raskused maha, veeratan nad eemale lihtsalt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates on need päris naljakad kujud,kes tulevad saali seljas Armani särk ja kuldketid jne jne.

Noo pole just minu meelest õige koht kuhu ennast näitama tulla:D

Ketiga tüübid mulle küll ette ei jää, sest kannan isegi, ning see on mul kaelas kogu aeg, ka duši all ning öösel, ei näe põhjust miks peaksin selle treeninguks ära võtma.

Armani särk jõusaalis... ega jõukus pole häbiasi :) Oleneb kandjast, edevad vennad võiksid mujal minna, trenni nad ikka ei tee.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ketiga tüübid mulle küll ette ei jää, sest kannan isegi, ning see on mul kaelas kogu aeg, ka duši all ning öösel, ei näe põhjust miks peaksin selle treeninguks ära võtma.

Mul on ka kett 24/7 kaelas, mis ses imelikku??? Armani särki endal pole aga nh...trennis on mingi kalts seljas mida higistada võib... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×