Jump to content
noname

paluks abi...

Recommended Posts

Palun aidake mind olen 14 ja tahan hakata jõusaalis jõudu tegema..Ostsin endale proteiini nimega Protein No1.Tahan teada kas see proteiini söömine mul kasvu kinni ei löö? Ja mul oleks vaja ka mingit kava mille järgi tegema hakata kas keegi saaks soovitada ? Kaalun 60 kilo ja olen 172 centi pikk suure kondiga ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes sul seda juttu rääkis et proteiin kasvu kinni võtab? Valk ei saa kuidagi kasvu kinni panna. Ja kava leiad siit portaalist tööriistade alt. Ja seda proteiini poleks küll esimesed pool aastat eriti vaja juhul kui tavatoit napiks ei jää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katsu ehitada maja kui sul puudub selleks ehitusmaterjal. Valk ehk proteiin just seda ongi elusorganismidele. Kui juhtusid nägema Ott Kiivikat telesaates "Ennäe inimest", siis seal ta seletas seda asja väga ilusti. Kui me treenime tugevalt aga pärast seda endale valku ei anna võrdub see samaga, kui läheme igal hommikul ehitusele maja ehitama, hakkame seal segu keerama aga kive kohale ei tooda. Nii et valk on kehaehitajale väga tähtis toitaine. Ilma lihtsalt ei ole võimalik lihast juurde saada, ükskõik siis kui ennastsalgavalt me ka ei treeniks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa alles 14 ja algaja. mina sinu asemel astuks igasugu lisanditest vähemalt pool aastat kauge kaarega mööda. esimene asi mis lihaseid ja jõudu arendab on ikkagi trenn. sul vaja kõigepealt õiged võtted selgeks saada. alles siis tulevad igasugu lisandid. treeningkavasid on terve internet täis. ole loominguline. edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina tegin nii, et olin algul tavatoidu peal ja pugisin palju süsiv. Siis tuli lihast normaalselt, sellega olin rahul. Kui aga tuli tahtmine rohkem ja kiiremini lihast juurde saada, hakkasin sheike võtma peale trenni ainult ja hakkas tulema lihast samamoodi nagu alguses tavatoidu peal. Nüüd ma olengi selles staadiumis ja kui tuleb uuesti tahtmine, siis võtan veel rohkem kreatiini ja proteiinisheike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võta esialgu 1x ja vahetult peale trenni. Tegelikult on kas või siinsamas amazoni foorumis infot mitte vähe, nii treeningute kui ka toitumise kohta. Vastajatel nimed juures. Vali ise keda usaldad ja kelle nõuandeid proovid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks sul vahepeal lihtsalt rahulikult maha istuda ja võtta ette näiteks Amazoni kalorikalkulaator, ning välja arvutada palju sa sööd päevas valku, rasvu ja süsivesikuid. Tulemusest lähtuvalt teadki, mida sul toidukavas tõsta tuleks või hoopis langetada.

Kui kaal seisab, tõsta lihtsalt oma kalorite kogust toidus, aga mille arvelt ja kui palju?! Seda ütleb sulle peegel.

Loodan, et polnud liiga segane mõttekäik, aga paari sõnaga toitumisest rääkida on ka kaunis keeruline:(

Ja see et proteiin kasvu kinni võtab?! Pigem jääb sul kasv ära ilma proteiinita. Samahästi võiks uskuda, et nt. kodujuustu söövad ainult kääbikud, kuna seal kah ju proteiini omajagu;) Nagu Hr.Kalmus ütles: pole kive pole maja. Jääb ainult ilus unistus;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadeke mul selline probleem et jõukas kodust päris kaugel mingi 30-40 mini tee jala kõndida ja kas ma pean kohe jõukasse kaasa võtma valku ja seal võtma peale trenni või võin ma kodus kaa ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja siis tahaks veel teada palju ma võiks Kaloreid päevas kaloreid süüa kui kaalun kuskil 64 kilo vms ja tahaks selliseid varjante et palju treening päeval ja palju mitte treening päeval

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minuteada enamus pulbrid enamvähem ikka 24 h võib olla vees... tip: loe inglisekeelset juhendit, äkki seal paremini. ma ise ikka kodus valmis teinud ja kaasa võtnud, aga milles on probleem. jahh, pulber kaasa shakes ja vesi peale.... täielik müsteerium kyll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise segan ka tavaliselt nii, et võtan kindlas vahekorras pulbri ( süsivesikute valkude suhe 2:1 kaasa) enne du??i alla minekut lasen vee peale, segan ära, tagasi tulles joon, selleks ajaks on kavaht kadunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×