Jump to content
naksitrall

õlu peale trenni

Recommended Posts

Kõik mõtted ja kommentaarid oodatud: Kuidas mõjutab õlu peale trenni taastumist? Kas pigem positiivselt või negatiivselt

Aga kindel on see, et peale trenni mõjub alkohol 2x rohkem :D

See küsimus mind alati huvitanud aga pole konkreetset vastust leidnud :) Aga ise joon ka tavaliselt ühe õlle :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesti keeles on korrektne PÄRAST***

Ei ole norimiseks, vaid et järgmine kord teaksid :)

A muidu mingi kogus õlut peaks isegi hea olema, B-vitamiine palju....ja noh maandab ka stressi (kui nii võib öelda)

Muudetud kasutaja Tohman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alkoholivaba õlle pidi isegi suht kasulik olema.

Kunagi sattusin vaatama saadet nagu ''Welt der Wunder'' kus ütles et keskmises heledas õlles on kusjuures vähem kcal kui piimas ja õunamahlas,

kui alko ka veel välja arvata siis peaks isegi kärama ma arvan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas siis massiperioodil oleks hea täiendada om kalorite hulka õluga ? :)

ÕLLEGA

Muide... kui ma ei eksi siis "õlu" on vist ainus sõna oma käändkonnas...

Edit: Eesti keel on ikka tegija:) Kui sõna "õlu" jaoks on oma käändkond, siis see ütleb midagi rahva kohta:D

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ÕLLEGA

Muide... kui ma ei eksi siis "õlu" on vist ainus sõna oma käändkonnas...

Edit: Eesti keel on ikka tegija:) Kui sõna "õlu" jaoks on oma käändkond, siis see ütleb midagi rahva kohta:D

Hea tähelepanek :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ÕLLEGA

Muide... kui ma ei eksi siis "õlu" on vist ainus sõna oma käändkonnas...

Edit: Eesti keel on ikka tegija:) Kui sõna "õlu" jaoks on oma käändkond, siis see ütleb midagi rahva kohta:D

kindel või ? Kusjuures enne kui makirjutasin selle ma mõtlesin et kuidas õige on ja kuskilt on kõrvataha siiski jäänud et õlu jääb igatemoodi õlu. Aga ma võin vabalt eksida ja arvatavasti eskingi =)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õlu tõesti mingis koguses kasulik B-vitamiini sisalduse pärast. Ise ei ole suur trennimees aga nii üle päeva-kahe on nüüd harjumuseks saanud teha veidike kõhulihaseid, kätekõverdusi, hantliga biitsepse ja õlgu, tagurpidi kükkides triitsepse ning vahel ka natuke lõuatõmbamist kui viitsimist jagub. See kõik sellepärast, et sel suvel tööle ei läinud ning vahepeal pole lihtsalt kodus midagi teha. Ja kui ikka natuke rassinud olen, siis külm ja lahja A.Le.Coq Pilsner kulub ikka janu vastu marjaks ära küll :lol: , vahel ka 2-3 kui tuju ka väga paha on. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katke Raivo Plumerilt "Everesti päevikust" (lk. 258):

"Boriss /Slepikovski/ käis välja hüpoteesi, et tipumeeste /Alar Sikk, Saulius Vilius/ edu saladus võis peituda õllejoomises. Nemad jõid kõige rohkem õlut, samal ajal kui teised piirdusid rohkem destilleeritud veega, milleks ju lumesulamisest ja jääst saadud vesi on. Õlu sisaldab peaaegu kõiki vajalikke mineraalaineid, teised said neid vähem ja see võis avalduda ka füüsilises võimekuses."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×