Jump to content
Codec

Marek Kalmus on ?

Recommended Posts

Ma arvan, et kui klient toitumise alal nii tark oleks, siis tal ei olekski vaja midagi tellida. Kui inimene tellib tegijalt kava, siis see peaks tähendama, et ta ise ei oska seda koostada ja laseb teha spetsialistil, keda usaldab. Seega inimene loodab, et talle tehakse puust ja punaseks mida, mis kell ja kui palju süüa. Kui inimene soovitud tulemust ei saa, siis minu arust on tal õigus laste tegijal kava ümber teha. See on ju tegija süü, et tema koostatud kava ei tööta. See, kui tegija ütleb, et ah, lase siis süsivesikuid juurde panna, siis see ei ole ümber tegemine ja see juba eeldaks kliendilt mingeid teadmisi, mida tal ei pruugi olla. Selleks ju inimene professionaali poole pöördubki, et talle tehtaks konkreetne kava, mida süüa. Samahästi võis kohe alguses öelda, et kui massi ei tule, no söö siis rohkem süsivesikuid. Aga selle eest 500 krooni maksta on küll liig.

See steroidijutt oli muidugi liigne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et kui klient toitumise alal nii tark oleks, siis tal ei olekski vaja midagi tellida. Kui inimene tellib tegijalt kava, siis see peaks tähendama, et ta ise ei oska seda koostada ja laseb teha spetsialistil, keda usaldab. Seega inimene loodab, et talle tehakse puust ja punaseks mida, mis kell ja kui palju süüa. Kui inimene soovitud tulemust ei saa, siis minu arust on tal õigus laste tegijal kava ümber teha. See on ju tegija süü, et tema koostatud kava ei tööta. See, kui tegija ütleb, et ah, lase siis süsivesikuid juurde panna, siis see ei ole ümber tegemine ja see juba eeldaks kliendilt mingeid teadmisi, mida tal ei pruugi olla. Selleks ju inimene professionaali poole pöördubki, et talle tehtaks konkreetne kava, mida süüa. Samahästi võis kohe alguses öelda, et kui massi ei tule, no söö siis rohkem süsivesikuid. Aga selle eest 500 krooni maksta on küll liig.

See steroidijutt oli muidugi liigne...

Pingutasin veits üle ,aga keegi vähemalt lõpuks saab aru milles asi on.ometigi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mu meelest codec, kui sa tuled siin iseloomu näitama, siis mitte kedagi ei huvita ka, mida sa räägid..

Võid siin nutta palju tahad, a sind saadetakse aina sügavamale pimedasse..

Kõigepealt tee suhtumine korda ja ära haugu nagu väike kutsikas, käitu oma vanusele vastavalt! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teeme nüüd nii, et võtame asja rahulikult ja ei sõima teineteist. Ootame, kuni Marek vastab, miks tema koostatud kava muutmine (mitte sõnaliste soovituste andmine) on tasuline, kui see kava oli koostatud nii, et ta ei andnud soovitud tulemusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kasvata esmalt ise omale habe ja püksi ka midagi. Ja siis vaata peeglisse.

Taas on suhtumisest näha, kuidas hakkad asju isiklikult ajama ja sõimama. Pole ime et vihastatakse. Mind sinusugune nolk ei kõiguta. Hale ainult, et selliseid **** maapeal leidub, risustavad rahva häid geene.

Pigem olid sina ,kes isiklikus siin asja ajas oma komentaariga ja mida on üldse sul kommenteerida.Küsis keegi sinult midagi?Kui ei küsind siis ole kuss ja pugi jäätist.Püksi soovitan sul vaadata,et sul kliitor peenise suuruseks varsti ei kasva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühidalt, kõige selle pärast mina mingisuguseid toitumis- ja treeningkavasid kellegile raha eest ei teegi. Selles suhtes, et närvikava ei peaks vastu. Hetkel tundub, et mõlemad osapooled on üle vindi keeranud ja võimalik, et ei ole üksteisest hästi aru saadud. Rahu, ainult rahu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema siis rahva tungival soovil taas avalik.

Elage ennast välja. Kuidas muidu ennast selles raskes maailmas maksma panna ;)

Mõnulege härrased ja prouased!!!

P.S. on imbunud info, et Codec on Saagimiga suguluses....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema siis rahva tungival soovil taas avalik.

Elage ennast välja. Kuidas muidu ennast selles raskes maailmas maksma panna ;)

Mõnulege härrased ja prouased!!!

Miks sa osad postid siis maha võtsid lõpust? Oleks ju kõvasti nalja saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sa osad postid siis maha võtsid lõpust? Oleks ju kõvasti nalja saanud.

Eii võtnud, need olid eraldi kustutatud. Sa kole-mees-naine mõtle ka enne või on kasvuhormoon su aju hävitanud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
From: marek.kalmus@mail.ee

Subject: Re: RE: ???

To: tanel83@hotmail.com

Date: Wed, 18 Jun 2008 23:29:54 +0300

Viimase kirjaga said täpse info mis teha, kui ise nii tum-tum oled siis mis ma teha saan?

Kui arvad, et ise targem oled anna oma konto maksan sulle raha tagasi ja leiuta ise. Mul savi. Lollidega maid jagada veel vaja.

KERI ###### POJA, eks. Hoia oma suu kinni. Jõua pooltki niikaugele.

Edu sellegi poolest, ###### või ükskõik kuha sa teel oled!

MK.

Selline mees on siis loll Marek.Tellige endale kava ja tagaside on siin.Palju õnne ,kes soovivad temalt midagi tellida.

Kuhu ma pean jõudma? see ,et sa oma ###### oled ära torkind süstlaga ja siis udutad siin,et oled puhas poiss.seda võid oma vanaemale rääkida.Mr .Keemik Kalmus

Kui siin foorumis kedagi ilma mingisuguse põhjuseta sõimatakse, siis ma ei saa sellest küll aru. Ei usu elu sees, et Marek nii kirjutab! Kuid ühte võin küll soovitada. Tüli nori enda suurustega, mitte suurematega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nimetatud tegelane, või päevakangelane, kuidas soovite tellis minult treening ja toitumiskava. Eesmärgiks suurendada lihasmassi ja samas ka rasva% vähendada. Kuna mõlemat asja korraga on pea võimatu saavutada siis on minu viga tõesti, et ma sõbrakesele seda ei selgitanud vaid tegin kava oma kogemuste põhjal mida olen sarnaste eesmärkide puhul ikka kasutanud. Oleks ma sellele jõusaalihundile teinud vastava plusskaloraaziga dieedi oleks mees mind vist kohtusse andnud et tal rasva % suurenema hakkab. Sarnaste juhtumite puhul olen siiani esmalt tellija rasva% viinud soovitud tulemuseni ja siis järk-järgult asju selgitades hakanud lisama ka kalorsust, et mass ja jõud suureneks. Selliselt on inimese psüühika kaitstud, sest stressitekitavat rasvapolstrit ei teki liiast. Tundub aga, et see noormees on eriti tundliku närvikavaga ja mul lihtsalt ei "vedanud" sel korral. Mees ei suutnud näha , et ta kaalunumber kukub, arvas, et jääb hoopis pisikeseks nüüd. Kogu juhendamine on olnud siiani kõigile kavade tellijatele selle hinna sees mis nad algselt on tasunud. Pole kunagi raha juurde küsinud, mõnda treenijat juhendan nii jätkuvalt mail-i teel juba aastaid. Aga, et see tegelintski soovis konkreetselt uut kava, ootamata ära asjade loomulikku kulgu siis vastasingi talle, et sel juhul tuleb tasuda.

Täts ool!!!

Aga minu arvamus on, et see nn. Codec on lihtsalt Anu Saagimi suur austaja kes nüüd minu marki siin üritas täis teha. Pole midagi ma usun, et mu mark on sama madal või kõrge kui see oli enne Codeci sepitsust. Kui aga pole, mis siis ikka niiväga hullu sellest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest kaLmus5

Marek on minule alati vastanud ja kõik täpselt lahti seletanud, isegi kõige lollimatele küsimustele on vastanud.

Niiet minu arvates on ikkagi teema algataja süüdi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek: aga sa oleksid võinud ju talle vähemalt üritada selgeks teha, et 2 asja korraga ei saa. Tuleb alustada ühe kavaga, siis hiljem teine jne. Ei ole ju väga raske. Poiss oleks ehk aru saanud ja ei oleks skandaali. Võib-olla..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: aga sa oleksid võinud ju talle vähemalt üritada selgeks teha, et 2 asja korraga ei saa. Tuleb alustada ühe kavaga, siis hiljem teine jne. Ei ole ju väga raske. Poiss oleks ehk aru saanud ja ei oleks skandaali. Võib-olla..

Just, sellest ma ju rääkisin ja tunnistasin ennast ka süüdi selles. Sattusin lihtsalt kannatamatu tegelase otsa ja tegin väikese apsaka. Enne kui jõudsin asju seletama hakata sõmati mind keemikuks ja mõtetuks tegijaks. Et kah asi Eesti tipp või nii. Ohh, aitab sellest teemast eksju. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina arvan nii, et on öeldud tellitakse treening- ja toitumusKAVA. Just kava, mitte ei tellita põhitõdesid kuidas olla fit. Kava ta sai, näpunäited ka. Põhitõed võiks küll ise selgeks teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole kinni ja ei lähe prügikasti.

Selline reegel selles teemas siis teadmiseks modedele.

Tänan tähelepanu eest. Yesss ...sain Fit-i kirja jälle ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et kui klient toitumise alal nii tark oleks, siis tal ei olekski vaja midagi tellida. Kui inimene tellib tegijalt kava, siis see peaks tähendama, et ta ise ei oska seda koostada ja laseb teha spetsialistil, keda usaldab. Seega inimene loodab, et talle tehakse puust ja punaseks mida, mis kell ja kui palju süüa. Kui inimene soovitud tulemust ei saa, siis minu arust on tal õigus laste tegijal kava ümber teha. See on ju tegija süü, et tema koostatud kava ei tööta. See, kui tegija ütleb, et ah, lase siis süsivesikuid juurde panna, siis see ei ole ümber tegemine ja see juba eeldaks kliendilt mingeid teadmisi, mida tal ei pruugi olla. Selleks ju inimene professionaali poole pöördubki, et talle tehtaks konkreetne kava, mida süüa. Samahästi võis kohe alguses öelda, et kui massi ei tule, no söö siis rohkem süsivesikuid. Aga selle eest 500 krooni maksta on küll liig.

See steroidijutt oli muidugi liigne...

See on üsna mõstlik jutt võrreldes selle vahuga, mida siin üksteise pihta pillutakse, teeam võiks siit üldse maha võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×