Jump to content
rms

Jalad...

Recommended Posts

Et siis küsimus,kumb oleks tõhusam...

Kas masinate peal jalapress,jalgade sirutused ette-taha või siis kangiga harjutused jalgadele?kükk,kükk vaheldumisi jalgadega jms...

Kuigi masinatega kõvasti mugavam...kuid..kas kükkimine oleks kõvasti tõhusam?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemat võiks teha tegelikult. Algul raske baasharjutus (näiteks kükk) ja pärast mõned lisaharjutused (ka masinate peal). Kükk peaks eelisarendamisel olema igal juhul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem ma tegin koguaeg kangidega ca aasta otsa...

Siis läksin revalisse,seal vähe tõhusamad vahendid ,masinad jms ;) ja nüüd pole enam kükki teinud pea 2 kuud... kuna mul jalgadele juba niigi 4 harjutust ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Masinad on võib-olla mugavamad, jah, aga kui me jõusaalist mugavust otsima hakkame, siis on kõige mugavam ikka kodus teki all. Aga paraku ei taha lihas kodus teki all väga kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alessandroga 100% nõus, kükk on raudselt parim jalaharjutus! Isiklikult olen seda meelt, et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid, aga niisama harjutajad ja jõu taga ajajad saavad vabalt vabade raskustega hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge...homme hakkan siis 100 kga kükke kõmmutama, kuid vaevalt peale neid śeeriaid ma masina peal nii elav enam olen ;)

jalapäeval tv ei jõua trepist üles ega allagi ,rääkimatta rongijaama jõudmisest:D

kükk,jalapress,jala sirutused masinal ette ja taha ning päkkade masinal...piisab?või peaks vahetama sirutused ette ja taha kükkide vastu üks jalg ees vaheldumisi....?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kükk,jalapress,jala sirutused masinal ette ja taha ning päkkade masinal...piisab?või peaks vahetama sirutused ette ja taha kükkide vastu üks jalg ees vaheldumisi....?

Jalapress jäta algul välja ja eks ise tunned kas jõuad veel või ei. 3-4 harjutust on täiesti piisav, kui teha korralikult, siis aitab ja rohkem ei tunne vajadust ka, et lisaks harjutusi. Eelis järjekord võiks olla baasharjutused(kaasavad töösse palju lihasgruppe)-isoleeritud(vabad raskused) -isoleeritud (masinal).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alessandroga 100% nõus, kükk on raudselt parim jalaharjutus! Isiklikult olen seda meelt, et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid, aga niisama harjutajad ja jõu taga ajajad saavad vabalt vabade raskustega hakkama.

e-ee ...

kükk ei ole ainult jalaharjutus,sellepärast ta nii vajalik ongi, ;)

Kohe üldse mitte EI OLE NÕUS,et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid.Masinad on ka teiste jaoks omal kohal;küll ei asenda nad vabaraskusega trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ...

kükk ei ole ainult jalaharjutus,sellepärast ta nii vajalik ongi, ;)

Kohe üldse mitte EI OLE NÕUS,et masinaid võiks kasutada ainult kulturistid.Masinad on ka teiste jaoks omal kohal;küll ei asenda nad vabaraskusega trenni.

Jah, ma polegi väitnud, et kükk on ainult jala harjutus!

Ning kui masinad ei asenda vabade raskustega trenni, siis mina isiklikult ei näe põhjust, miks neid kasutada.

Rasket kangi kõigile!

Muudetud kasutaja Humal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×