Jump to content
Komodo

Fredile

Recommended Posts

Tere.

Minul oleks mõningast nõu vaja toitumise alal. Praegu söön hommikuti kohupiimapastat (5%, koostises rasvatu kohupiimapasta ja rõõsk koor), peale veidi kivideta kirsse, lisaks 1 viil täisteraleiba koos taluvõiga (panen võid paksult niipalju kui piltlikult mahub) ja rasvase juustu ja singiga, lisaks toorsalat, supilusikatäis Lysi kalamaksaõli ja vesi. Küsimus - kas peaksin sööma rasva veidi rohkem? Nt pähkleid või mandleid juurde ja kui siis milliseid? Enesetunne muidu ok, aga kõht võiks sutsu kauem täis püsida. Õhtul söön tavaliselt seda sama kohupiima ja tatart. Nüüd küsimus ka lõuna kohta, et mida võiks süüa? See jääb ühtlasi ka pärast treeningut. Seni olen võtnud omletti koos juurviljadega, aga veidi jääb energiast väheks. Ette tänades!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rõõskkoor ja või on "vedelad" rasvad, katseta kookosega. Kookost valides peab valima suurema erikaaluga, siis on see värske. Helbed on lollikindlad kuid värske pähkel on ikka tõeline elamus.

Kohupiim on ka "vedel", katseta lihaga.

Leiva ja teiste teraviljade söömine on kahjulik harjumus - loobu juba täna.

...need on minu aastaga kogunenud kogemused!

coconut_tree_XL.jpg

Muudetud kasutaja anelka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Minul oleks mõningast nõu vaja toitumise alal. Praegu söön hommikuti kohupiimapastat (5%, koostises rasvatu kohupiimapasta ja rõõsk koor), peale veidi kivideta kirsse, lisaks 1 viil täisteraleiba koos taluvõiga (panen võid paksult niipalju kui piltlikult mahub) ja rasvase juustu ja singiga, lisaks toorsalat, supilusikatäis Lysi kalamaksaõli ja vesi. Küsimus - kas peaksin sööma rasva veidi rohkem? Nt pähkleid või mandleid juurde ja kui siis milliseid? Enesetunne muidu ok, aga kõht võiks sutsu kauem täis püsida. Õhtul söön tavaliselt seda sama kohupiima ja tatart. Nüüd küsimus ka lõuna kohta, et mida võiks süüa? See jääb ühtlasi ka pärast treeningut. Seni olen võtnud omletti koos juurviljadega, aga veidi jääb energiast väheks. Ette tänades!!!!

Hommikusöögi puhul võiksid asendada kohupiimapasta 9%-lise vadakukohupiimaga ja lisada ühe keedetud muna ning lõunasöögile lisa kindlasti kookos- või teisi pähkleid, siis saad katte puudujääva energia. Katseta ka leivata hommikusööki, asendades selle avokaadoga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tavaliselt ma olen avokaadot leiva peale pannud, polnudki selle peale tulnud, et leib ära jätta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni asi vajaks veidi veel täpsustamist. Kuidas toimida (toituda) kui treenida 2 korda päevas? Äratus kell 8, kell 10 trenn (jõutreening või intervalltreening), õhtul kell 6 teine trenn (kickpoks) - nii on argipäeviti, L,P puhkus. Kulutus on suur. Mida soovitad võtta taastumiseks peale treeninguid (aminohapped + rosinad?) ja kas peale igat treeningut (e 2 x päevas). Ning kuidas kellaajaliselt oleks kõige otstarbekam toidukorrad jagada? Ette tänades!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×