Jump to content
Amarillo

TREENING + TOITUMINE ÜLEVAADE

Recommended Posts

EESMÄRK + STATS

17a/82kg/184cm/3 years jõusaali staaz/MEES

kaal 89 pealt 82 langenud

lihase säilitamine/kasvatamine + kaalu langetamine 5-8kg

TOITUMINE

1) 200g musta kohvi + 20g mett , õliiviõli 10g , 5 muna ( 2 kollasega ) , 1dl neljaviljaputru (100g) , 100g porgandeid , 25g pärmi

2) 200g jogurtit , 200g porgandeid või juurvilju , 30 tk mandlit (30g) , 200g maitsestamata kohupiimakreemi või karp tuunikala.

3) ENNE TRENNI 5 muna ( 2 kollasega ) , 25g pärmi , 3 viilu sepikut , 200g musta kohvi + 30g mett

4) PEALE TRENNI shake (26g proteins, containing 5g BCAA, 4g GLUTAMINE, 5g CREATINE , 25g maltodextine ,25g dextose)

5) 80g riisi , õun 130g , 10g kalamaksaõli , 200g kanafileed ilma rasvata , 200g green tea with no sugar , 30g maapähkleid

CONCLUSION : 2700 kalorit treeningvabal päeval ( ilma sheigita) ja umbes 3000 kcal treeningpäeval koos sheigiga peale trenni

süsivesikuid 230-270g 35%

rasvu 120g 35%

valke 220-250g 30%

VITAMIINID JA MINERAALID 150-900% kandis , vitamiin D -50% , lisaks 1g c-vitamiini EACH DAY

TREENING

4x nädalas jõusaalis kangi 1.3h + 30min aeroobset each time otsa , pluss 1-3h aeroobset vabaajast nädalas

intensiivsus keskmine, pausid 1-2min

WHAT I WANT OF YOU

komenteerige eeltoodud toitumis ja treeningu kohta, lisage soovitusi jne, avaldaga arvamust vms, kui õigesti koostasin vms

klassikaline toitumiskava?, ärge mainige fredi soovitusi, küll kunagi jõuab proovida, üle 4 kollase ei söö, ega hakka sööma.

THNX :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ma sain õigesti aru, et su eesmärk on langetada kaalu 5-8 kg? Siis sa kaaluks ju 184cm juures mingi 75kg. Tekib küsimus, et mida sa 3 aastat jõusaalis teinud oled, et nii vähe lihast on.. Või noh..milleks end nii palju näljutada, et lihaseid alles ei jää? Siis oled sa ju tavaline alakaaluline poiss. Noh..ok, inimesi on erinevaid, ma ei tea, kuidas sa välja näed jne. Aga ma väga kahtlen, et sellise kaalu juures sul saab mingit lihast olla. Minu arust võiks rohkem süüa ja massi kasvatada. Kui juba mingigi lihas tekkima hakkab, siis alles võiks dieedi peale mõelda. Sellise näljutamisega võid sa veel 10 aastat jõusaalis käia 4 korda nädalas ja ikka jääd tavaliseks alakaaluliseks poisiks.

Ära solvu, see on lihtsalt minu arvamus.. Ma pole kunagi mõistnud, miks niigi kõhnad inimesed veel alla saada üritavad. Mina arvan, et mees peaks ikka mehe moodi välja nägema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma sain õigesti aru, et su eesmärk on langetada kaalu 5-8 kg? Siis sa kaaluks ju 184cm juures mingi 75kg. Tekib küsimus, et mida sa 3 aastat jõusaalis teinud oled, et nii vähe lihast on.. Või noh..milleks end nii palju näljutada, et lihaseid alles ei jää? Siis oled sa ju tavaline alakaaluline poiss. Noh..ok, inimesi on erinevaid, ma ei tea, kuidas sa välja näed jne. Aga ma väga kahtlen, et sellise kaalu juures sul saab mingit lihast olla. Minu arust võiks rohkem süüa ja massi kasvatada. Kui juba mingigi lihas tekkima hakkab, siis alles võiks dieedi peale mõelda. Sellise näljutamisega võid sa veel 10 aastat jõusaalis käia 4 korda nädalas ja ikka jääd tavaliseks alakaaluliseks poisiks.

Ära solvu, see on lihtsalt minu arvamus.. Ma pole kunagi mõistnud, miks niigi kõhnad inimesed veel alla saada üritavad. Mina arvan, et mees peaks ikka mehe moodi välja nägema.

No eks ole erinevad eesmärgid ise olen ka kusagil 3 aastat käinud ja kaal on ka seal kusagil 80 kandis

soovitud vormi saavutiasin esimese aastaga ja ei ole soovi suuremaks kasvada

mees peab ikka mehe moodi välja nägema noh kes mis kriteeriumite järgi seda hindab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma sain õigesti aru, et su eesmärk on langetada kaalu 5-8 kg? Siis sa kaaluks ju 184cm juures mingi 75kg. Tekib küsimus, et mida sa 3 aastat jõusaalis teinud oled, et nii vähe lihast on.. Või noh..milleks end nii palju näljutada, et lihaseid alles ei jää? Siis oled sa ju tavaline alakaaluline poiss. Noh..ok, inimesi on erinevaid, ma ei tea, kuidas sa välja näed jne. Aga ma väga kahtlen, et sellise kaalu juures sul saab mingit lihast olla. Minu arust võiks rohkem süüa ja massi kasvatada. Kui juba mingigi lihas tekkima hakkab, siis alles võiks dieedi peale mõelda. Sellise näljutamisega võid sa veel 10 aastat jõusaalis käia 4 korda nädalas ja ikka jääd tavaliseks alakaaluliseks poisiks.

Ära solvu, see on lihtsalt minu arvamus.. Ma pole kunagi mõistnud, miks niigi kõhnad inimesed veel alla saada üritavad. Mina arvan, et mees peaks ikka mehe moodi välja nägema.

ära selle pärast muretse :huh: , mul liha jagub. ma olingi 90kg, nüüd võtangi 14kg alla, et kõik liha väljas oleks :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma sain õigesti aru, et su eesmärk on langetada kaalu 5-8 kg? Siis sa kaaluks ju 184cm juures mingi 75kg. Tekib küsimus, et mida sa 3 aastat jõusaalis teinud oled, et nii vähe lihast on.. Või noh..milleks end nii palju näljutada, et lihaseid alles ei jää? Siis oled sa ju tavaline alakaaluline poiss. Noh..ok, inimesi on erinevaid, ma ei tea, kuidas sa välja näed jne. Aga ma väga kahtlen, et sellise kaalu juures sul saab mingit lihast olla. Minu arust võiks rohkem süüa ja massi kasvatada. Kui juba mingigi lihas tekkima hakkab, siis alles võiks dieedi peale mõelda. Sellise näljutamisega võid sa veel 10 aastat jõusaalis käia 4 korda nädalas ja ikka jääd tavaliseks alakaaluliseks poisiks.

Ära solvu, see on lihtsalt minu arvamus.. Ma pole kunagi mõistnud, miks niigi kõhnad inimesed veel alla saada üritavad. Mina arvan, et mees peaks ikka mehe moodi välja nägema.

Õige jutt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EESMÄRK + STATS

17a/82kg/184cm/3 years jõusaali staaz/MEES

kaal 89 pealt 82 langenud

lihase säilitamine/kasvatamine + kaalu langetamine 5-8kg

TOITUMINE

1) 200g musta kohvi + 20g mett , õliiviõli 10g , 5 muna ( 2 kollasega ) , 1dl neljaviljaputru (100g) , 100g porgandeid , 25g pärmi

2) 200g jogurtit , 200g porgandeid või juurvilju , 30 tk mandlit (30g) , 200g maitsestamata kohupiimakreemi või karp tuunikala.

3) ENNE TRENNI 5 muna ( 2 kollasega ) , 25g pärmi , 3 viilu sepikut , 200g musta kohvi + 30g mett

4) PEALE TRENNI shake (26g proteins, containing 5g BCAA, 4g GLUTAMINE, 5g CREATINE , 25g maltodextine ,25g dextose)

5) 80g riisi , õun 130g , 10g kalamaksaõli , 200g kanafileed ilma rasvata , 200g green tea with no sugar , 30g maapähkleid

CONCLUSION : 2700 kalorit treeningvabal päeval ( ilma sheigita) ja umbes 3000 kcal treeningpäeval koos sheigiga peale trenni

süsivesikuid 230-270g 35%

rasvu 120g 35%

valke 220-250g 30%

VITAMIINID JA MINERAALID 150-900% kandis , vitamiin D -50% , lisaks 1g c-vitamiini EACH DAY

TREENING

4x nädalas jõusaalis kangi 1.3h + 30min aeroobset each time otsa , pluss 1-3h aeroobset vabaajast nädalas

intensiivsus keskmine, pausid 1-2min

WHAT I WANT OF YOU

komenteerige eeltoodud toitumis ja treeningu kohta, lisage soovitusi jne, avaldaga arvamust vms, kui õigesti koostasin vms

klassikaline toitumiskava?, ärge mainige fredi soovitusi, küll kunagi jõuab proovida, üle 4 kollase ei söö, ega hakka sööma.

THNX :huh:

Mina vähendaksin valgu kogust ja suurendaksin rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina vähendaksin valgu kogust ja suurendaksin rasvu.

rasvad ju niigi 35% kogu energiast, esialgse toiduplaanil tuli mul umbes 180g rasvu, see oli umbes 40-50% kogu energiast, tõmbasin avokaado, hapukoore ja õli maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rasvad ju niigi 35% kogu energiast, esialgse toiduplaanil tuli mul umbes 180g rasvu, see oli umbes 40-50% kogu energiast, tõmbasin avokaado, hapukoore ja õli maha.

Toitumiskava peabki proovima katse-eksituse meetodil, esimese korraga ei saagi kõige paremat tulemust.

Mina tõmbaksin jogurti või kohupiimakreemi maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle kohta Otsus ütleks, et ahju saab ka antiikmööbliga kütta, aga point?

Mõtlesin siin seda, et ma ei lisaks rasvu.

Pigem vahetaks kiired süsivesikud aeglaste süsivesikute vastu (teises toidukorras vahetaks jogurti aeglase süsivesiku vastu). Pooldan siiski valgurikast, mitte rasvarikast dieeti.

Muudetud kasutaja renku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse soov rasvaprotsent nii madalale viia ? Mingitel võistlustel osaleda või lihtsalt endale head meelt teha ?

Eem, tahab lihased esile tuua.. :huh: Kõike on vaja ikka teada ja uurida...... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõtlesin siin seda, et ma ei lisaks rasvu.

Pigem vahetaks kiired süsivesikud aeglaste süsivesikute vastu (teises toidukorras vahetaks jogurti aeglase süsivesiku vastu). Pooldan siiski valgurikast, mitte rasvarikast dieeti.

Valkude peamine ülesanne organismis on olla ehitusmaterjal, rasvad on peamine energiaallikas, süsivesikud kõige kiirem energiaallikas ja vajalikud rasvade põlemisel.

Kui sa tahad ehitada 1-korruselist maja, aga tood kohale 3-korruselise maja jaoks ehitusmaterjali - mis siis ülejäägiga saab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui raha on siis miks mitte? Valgud onka kõige suurema termodünamilise koefitsendiga toiduaine, nii et valkude tarbimisel energiaks töötab ta ju oma eesmärkide suunas.

Esimene muutmine mida mina teeksin oleks see, et ma sööksin IGAL toidukorral aedvilju.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
EESMÄRK + STATS

17a/82kg/184cm/3 years jõusaali staaz/MEES

kaal 89 pealt 82 langenud

lihase säilitamine/kasvatamine + kaalu langetamine 5-8kg

TOITUMINE

1) 200g musta kohvi + 20g mett , õliiviõli 10g , 5 muna ( 2 kollasega ) , 1dl neljaviljaputru (100g) , 100g porgandeid , 25g pärmi

2) 200g jogurtit , 200g porgandeid või juurvilju , 30 tk mandlit (30g) , 200g maitsestamata kohupiimakreemi või karp tuunikala.

3) ENNE TRENNI 5 muna ( 2 kollasega ) , 25g pärmi , 3 viilu sepikut , 200g musta kohvi + 30g mett

4) PEALE TRENNI shake (26g proteins, containing 5g BCAA, 4g GLUTAMINE, 5g CREATINE , 25g maltodextine ,25g dextose)

5) 80g riisi , õun 130g , 10g kalamaksaõli , 200g kanafileed ilma rasvata , 200g green tea with no sugar , 30g maapähkleid

CONCLUSION : 2700 kalorit treeningvabal päeval ( ilma sheigita) ja umbes 3000 kcal treeningpäeval koos sheigiga peale trenni

süsivesikuid 230-270g 35%

rasvu 120g 35%

valke 220-250g 30%

VITAMIINID JA MINERAALID 150-900% kandis , vitamiin D -50% , lisaks 1g c-vitamiini EACH DAY

TREENING

4x nädalas jõusaalis kangi 1.3h + 30min aeroobset each time otsa , pluss 1-3h aeroobset vabaajast nädalas

intensiivsus keskmine, pausid 1-2min

WHAT I WANT OF YOU

komenteerige eeltoodud toitumis ja treeningu kohta, lisage soovitusi jne, avaldaga arvamust vms, kui õigesti koostasin vms

klassikaline toitumiskava?, ärge mainige fredi soovitusi, küll kunagi jõuab proovida, üle 4 kollase ei söö, ega hakka sööma.

THNX :huh:

Kui sa vaid teaksid mida endaga teed :P Kalamaxa6li v6tadki 10g v6i m6tlesid 10ml?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui raha on siis miks mitte? Valgud onka kõige suurema termodünamilise koefitsendiga toiduaine, nii et valkude tarbimisel energiaks töötab ta ju oma eesmärkide suunas.

Esimene muutmine mida mina teeksin oleks see, et ma sööksin IGAL toidukorral aedvilju.

Kui organismil on rasvu ja süsivesikuid energiaks kasutada, miks ta peab siis hakkama selleks valke kulutama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui raha on siis miks mitte? Valgud onka kõige suurema termodünamilise koefitsendiga toiduaine, nii et valkude tarbimisel energiaks töötab ta ju oma eesmärkide suunas.

Esimene muutmine mida mina teeksin oleks see, et ma sööksin IGAL toidukorral aedvilju.

mis need aedviljad veel aitavad peale : kõhutäistunne + aeglased süskad, vitamiinid, kiudained - mul need juba olemas ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui organismil on rasvu ja süsivesikuid energiaks kasutada, miks ta peab siis hakkama selleks valke kulutama?

No kui neid süsivesikuid ja rasvu pole piisavalt.

Aedviljad - no seda on väga raske kindlaks määrata kui palju sa TEGELIKULT neid vitamiine ja mineraale saad. Rohelisi aedvilju just võiks rohkem menüüs olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×