Jump to content
kadri k

Lgp.spordihuvilised!

Recommended Posts

Fitness-kujutab endast keha proportsioonide hindamist.Näitab treenitus taset ja keha üldpilti.Sinna alla kuulub jõutrenn ja ka aeroobneosa.Võistlustel hinnatakse kellel on paremad proportsioonid,parem keha üldine pilt ja vaadatakse ka lihaste kuivust.Hinnatakse ka vabakava mis koosneb tantsulistest elementidest,akrobaatilistest elementidest.See kõik on suhteliselt subjektiivne.Keha üldpilt peab olema hea ja treenitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see neiu soovib oma peput pringimaks saada siis ma koostaksin talle toitumis ja treening programmi!Anna talle minu e-mail(lora.ilus@mail.ee) ja las ta kirjutab mulle endast üldiselt (kaal, toit, millega tegeleb jne.)Siis saan ka aidata!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega sa siis midsagi muud teha ei jõuagi kui aint trenn trenn trenn , kui niiii kiiresti tippu jõudnud oled!!? Millist pingutust see nõuab? 200% endast? Igatahes respect!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates oleks sinu ideaalkaal 168 cm juures 52 kg.See tähendab seda et selle kaalu moodustavad lihased mitte rasv.Aga rasva peab ka olema aga mitte palju. Jõutrenni juurde tuleb kindlasti teha ka aeroobset trenni. Kui midagi täpsemat tahad teada siis kirjuta minu E-mailile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hädas õlavarte pärast, mis ei taha kuidagi muutuda selliseks nagu soovin. Äkki oskad Sina midagi soovitada. Teen 3 korda nädalas aeroobikat (rasvapõletus ja body) ning kolm korda nädalas kodus jõuharjutusi (klubis üle kolme korra nädalas käia kahjuks ei saa), kaal ei ole ka väga hull (ise arvan nii -174/60 (natuke võiks ehk kergem olla)), aga õlavarred on ikka paksud lõdvad ja inetud. Mida võiks ette võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ilma toitumisele tähelepanu pööramata nad sul lõdvaks jäävadki. Ka hantleid soovitaks sul tõsta jõusaalis, muidugi kui on vähegi aega. Usu see on palju efektiivsem kui kodus üksi nokitsedes. Ja ära karda treenida raskustega millega sa tõesti, ennast petmata suudad teha seerias 10-15 kordust. EDU ja visadust eesmärgi saavutamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usinake, sa pead tõesti toitumisele hakkama rohkem tähele panu pöörama, nagu Marek sulle on soovitanud, see on täiesti 100% tõsi.Treening koormus võiks ka kätele tugevam olla, ainuüksi body trennist ei piisa, et käed trimmi saaksid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere Kadri!

Kõigepealt tahan sulle õnne soovida ja öedla, et sa oled tõeliselt ilus ja heas vormis ja väärid ausalt kiitust ja au! Tubli! Ja mul on tohutult hea meel, et nõustud siin niimoodi inimestele nõu andma. Mul endal on ka väga delikaatne probleem, aga kuna see on tõesti väga isiklik ja põen selle pärast tohutult, siis pigem kirjutan sulle meilile ja loodan, et saad mind aidata. Edu sulle ja tänan juba ette!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tore on kuulda, et keegi veel soovib nii ilusa spordialaga tegelema hakata!Kõik küsimused mis sul on võid esitada mulle!Kõige parem oleks vestelda e-maili teel.Minu e-mail on:lora.ilus@mail.ee,jään kirja ootama!Sorry, et nii hilja vastasin ,põhjus oli selles, et puhkasin natukene!ole tubli!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnne võidu puhul!! Küsin siis kah üht-teist.

Spordiga tegelen pidevalt mingi 4,5 aastat umbes. Alustasin aeroobikaga (praegu annan ise korra nädalas trenni), jooksen ja rulluisutan, vahelduseks ujun, praegu aga on põhirõhk kujunenud jõusaalile. päev-kaks nädalas on trennivaba. Söömist jälgin nii palju kui kirjandusest olen infi saanud, vahepeal pidasin ka toitumispäevikut. Olen 170 cm pikk, kaalun u 64 kg. Jõusaalis käin pidevalt u 1,5 aastat.Peale saalis käima hakkamist olen kuidagi suureks muutunud.Tundub, et lihas tuleb üsna ruttu ja jõudu on ka (treenin Amazoni kava järgi, mis on jaotatud kolme päevase tsükli peale)aga tahaks, et oleks rohkem musklit näha, eriti kõhul ja kätel. Ei teagi kas peab toitumise üle vaatama (kas kaal on liiga suur?rasva% pole tükk aega mõõtnud aga kunagi oli vist 17-naisterahva kohta pole ju palju)või trennikava muutma.Või rohkem puhkama (5-6 korda nädalas sporti on palju?Kogu aeg ei ole ju jõusaalis, vahel ujun ja teen aeroobikat ja jooksen) Jama kui palju, aga äkki oskad aidata..Ettte tänades, Annika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×