Jump to content
Kask

Trenn .

Recommended Posts

Tuli selline küsimus siis , et kuna hetkel ei ole võimalik jõusaalis käia , siis millist trenni peaks lihaste kasvatamise jaoks tegema?

Ma üritan võimalikult õieti toituda , käin jooksmas , sõidan palju ratast ( pikki distantse ) , kodus kõhulihased , kätekõverdused , aga sellest jääb nagu väheks , lisaks on kool läbi , kooliajal mängisin kossu ja tegin kergejõustikut .

Lisaks veel , et olen poiss , 181 cm pikk ja kaalun 66 kg .

Et , antke siis nõu :huh: .

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuli selline küsimus siis , et kuna hetkel ei ole võimalik jõusaalis käia , siis millist trenni peaks lihaste kasvatamise jaoks tegema?

Ma üritan võimalikult õieti toituda , käin jooksmas , sõidan palju ratast ( pikki distantse ) , kodus kõhulihased , kätekõverdused , aga sellest jääb nagu väheks , lisaks on kool läbi , kooliajal mängisin kossu ja tegin kergejõustikut .

Lisaks veel , et olen 14 poiss , 181 cm pikk ja kaalun 66 kg .

Et , antke siis nõu :huh: .

No kui lihast kasvatada, siis kas sa ei arva, et sa liiga palju aeroobset teed ?? kui ei ole võimalik jõukas käia ja kuskil maakohas oled siis võid ju alati kive tõsta ja autokummi tõsta ja loopida ja igast muid selliseid funne asju teha :P internetist otsides on kindlasti võimalik igamehe jõukas valmis klopsida :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui lihast kasvatada, siis kas sa ei arva, et sa liiga palju aeroobset teed ?? kui ei ole võimalik jõukas käia ja kuskil maakohas oled siis võid ju alati kive tõsta ja autokummi tõsta ja loopida ja igast muid selliseid funne asju teha :huh: internetist otsides on kindlasti võimalik igamehe jõukas valmis klopsida :P

Mnjaa, miks ka mitte , maakohas olen küll suht :P .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuli selline küsimus siis , et kuna hetkel ei ole võimalik jõusaalis käia , siis millist trenni peaks lihaste kasvatamise jaoks tegema?

Ma üritan võimalikult õieti toituda , käin jooksmas , sõidan palju ratast ( pikki distantse ) , kodus kõhulihased , kätekõverdused , aga sellest jääb nagu väheks , lisaks on kool läbi , kooliajal mängisin kossu ja tegin kergejõustikut .

Lisaks veel , et olen 14 poiss , 181 cm pikk ja kaalun 66 kg .

Et , antke siis nõu :huh: .

Mina alustasin niiviisi, et ostsin koju kaks reguleeritavate raskustega hantlit, ehitasin lõuatõmbamiskangi, koostasin näpunäidete järgi ühe kava vabaraskustega, hakkasin treenima, esialgu 2 päeva nädalas, peale mõnda kuud juba 3, 2-3 korda nädalas käisin kas siis jooksmas, uisutamas või sõitsin rattaga. Iseenesest mõistetavalt sai ka toitumist korrigeeritud. Esimesed tulemused said paistma päris ruttu. Kuidas täpselt ja millist kava, selle kohta siin väga palju teemasid ja saad ka individuaalse kava tellida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina alustasin niiviisi, et ostsin koju kaks reguleeritavate raskustega hantlit, ehitasin lõuatõmbamiskangi, koostasin näpunäidete järgi ühe kava vabaraskustega, hakkasin treenima, esialgu 2 päeva nädalas, peale mõnda kuud juba 3, 2-3 korda nädalas käisin kas siis jooksmas, uisutamas või sõitsin rattaga. Iseenesest mõistetavalt sai ka toitumist korrigeeritud. Esimesed tulemused said paistma päris ruttu. Kuidas täpselt ja millist kava, selle kohta siin väga palju teemasid ja saad ka individuaalse kava tellida!

Hantlid on endal plaanis kah osta , tänud ! (:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×