Jump to content
Chewie

biitseps

Recommended Posts

teen 3x nädalas jõusaali ja 1x nädalas jooksu (ca 8 km). Lisaks teen iga hommik ja õhtu lõuatõmbeid (chins), millest ka küsimus - kui neid igapäevaselt teha (lisaks teen ka jõusaalis biitsepsit), siis kas sellega võib lihast liigselt koormata vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates küll... sa võiksid eraldi päevadel teha.... 3 korda nädalas jõusaali ja ülejäänud päevadel lõuatõmbeid... võid kaa seda mõlemat teha. trennipäeval lisa harjutusena :huh:

Muudetud kasutaja H2rr2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teen 3x nädalas jõusaali ja 1x nädalas jooksu (ca 8 km). Lisaks teen iga hommik ja õhtu lõuatõmbeid (chins), millest ka küsimus - kui neid igapäevaselt teha (lisaks teen ka jõusaalis biitsepsit), siis kas sellega võib lihast liigselt koormata vms?

minu arvates koormad liigselt oma biitsepsit, sest biitseps võtab muidu paljudes teistes harjutustes ka osa.

kui tahad lasta tal rahulikult areneda, siis lisa lihtsalt lõuatõmbeid treeningkavasse

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, kuna lõuatõmbeid ei tahaks ära jätta, siis annan edaspidi trennis biitsepsile puhkus. Samuti peaksin ilmselt mõne kuu pärast vahelduseks veidi aega saalis biitsepsit jälle tegema ja jätma niikauaks lõuatõmbed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks sul neid l6uatõmbeid nii palju vaja on. käi stabiilselt j6usaalis ja 1 eraldi päev tee selga. kui ma hakkasin j6usaalis k2ima ei suutnud ma yle 4 l6uat6mbe teha ja esimene oli ka hyppega. nüüd tuleb 17-18, kui tüdrukud vaataksid siis vast ka 20 ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ei, saalis teen kõike muud ka, aga siiani on iga trenni osaks olnud ka hantlitega küünarvarte kõverdamine ja seda suutlikkuseni. Lõuatõmbeid ei taha ära jätta ilmselt laiskusest - nii lihtne on iga õhtu koju tulles ca 15 lõuga tõmmata ja siis selle arvelt trennis biitsa ei teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×