Jump to content
Stage6r

Kõhulihaste välja toomine.

Recommended Posts

Kui palju oleks mõistlik teha kõhulihastele trenni,et nad välja tuua(six päk nagu öeldakse)

Ntx iga hommik ja õhtu 100kõhulihast ehk siis päevapeale ca 200tükki?

Muudetud kasutaja Stage6r poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii palju pole mõtet teha kõhulihased.

Põhiline on ikka rasvakihist lahti saamine kõhu pealt, et siis aeroobsega saab sellega hakkama ja kindlasti ka

õige toitumine on tähtsal kohal. Siis saad kõhulihased välja.

Kasuta otsingut ning uuri siin artikleid ja vanu teemasi :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milliste harjutustega sa kõhtu treenid, et sa neid 100 teed? Klassikalised istessetõusud treenivad kõhu sirglihase asemel rohkem niude-nimmelihast.

Kas sul on kõhu peal rasvapolster või on lihtsalt lihas sile? Kui on rasvapolster siis peaksid erilist rõhku pöörama toitumisele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise paneks rõhku sellele, et oluline osa on ka lihase tunnetamisel, sest sa võid need 100 kordust kiiresti ära teha aga lihast läbi ei võta. Parem teha võimalikult palju erinevaid harjutusi ning suur rõhk on ka tervislikul toitumisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhu peal on väga õrn rasvakiht...pigem võiks öelda,et kõht on sile..

Olen lugenud neid toitumise värke(olen maapoiss) ja ei kavatse küll mingeid valgupulbreid sisse ajama hakata vaid ikka inimese moodi hakkama saada..

Kuidas normaalne toitumine välja võiks näha ilma nende igasuguste pulbriteta?

Kindlasti igasugused krõpsusöömised ära jätta ja võimalikult palju musta leiba,kartulit ja liha??

rasva kaotamiseks sõita palju rattaga ja käia pikemaid maid kõndimas?

Muudetud kasutaja Stage6r poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti igasugused krõpsusöömised ära jätta ja võimalikult palju musta leiba,kartulit ja liha??

Lause esimene pool on õige, aga teine pool sobib massi kasvatamiseks - võimalikult palju süües sööd ju rohkem kui kulutad :huh:

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee näiteks 4x 15-20 kordust, korralikult teed siis rohkem ei tulegi välja ja rohkem pole vajagi.

Ma kunagi ammu tegin ka algul 50 siis lõpuks 300 - 400, täielik jama, tehnikat polnud ollagi ja sain siin foorumis kena peapesu ka :huh: Nüüd tean miks, sest nagu ma juba ütlesin 15 - 20 ajavad asja väga hästi ära kui oskad korralikult teha.

Minuteada isegi Ott Kiivikas ei tee rohkem kui 20 kordust, aga eks tema ise ole targem seda ütlema.

Proovi jooksmist, kõhulihaste tegemine ei vähenda rasva kõhu pealt, jooksmine langetab üleüldist rasvaprotsenti.

Muudetud kasutaja reich poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhu peal on väga õrn rasvakiht...pigem võiks öelda,et kõht on sile..

Olen lugenud neid toitumise värke(olen maapoiss) ja ei kavatse küll mingeid valgupulbreid sisse ajama hakata vaid ikka inimese moodi hakkama saada..

Kuidas normaalne toitumine välja võiks näha ilma nende igasuguste pulbriteta?

Kindlasti igasugused krõpsusöömised ära jätta ja võimalikult palju musta leiba,kartulit ja liha??

rasva kaotamiseks sõita palju rattaga ja käia pikemaid maid kõndimas?

Kui sul kõhu peal erilist polstrit pole ja kõhulihaseid ikka näha pole, siis me võime järeldada mida..? Et sa peaksid need endale treenima ennem dieeti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõhu peal on väga õrn rasvakiht...pigem võiks öelda,et kõht on sile..

Olen lugenud neid toitumise värke(olen maapoiss) ja ei kavatse küll mingeid valgupulbreid sisse ajama hakata vaid ikka inimese moodi hakkama saada..

Kuidas normaalne toitumine välja võiks näha ilma nende igasuguste pulbriteta?

Kindlasti igasugused krõpsusöömised ära jätta ja võimalikult palju musta leiba,kartulit ja liha??

rasva kaotamiseks sõita palju rattaga ja käia pikemaid maid kõndimas?

e-ee ... siin on kümnete kaupa tegijaid,kelle arusaam musklikasvatamisest on et võimalikult suur pulbripott ja võimalikult suur lusikas ja siis tuleb ...

sina oled jälle teine äärmus ...

valgupulbritega sul muidugi aega on,aga väita,et neid kohe üldse pole vaja,on rumal, :huh:

Ja nüüd seleta ,milleks sulle võimalikult palju musta leiba vaja on!?Ja veel võimalikult palju kartulit?

Sumomaadlejaks tahad saada või?Süsivesikuallikana on kartul omal kohal;aga võimalikut palju ..., :P

Teisest kõljest ei saa ma aru,mis rasvapõletust sa oma mõõtudega plaanid.

190cm ja 75kg ... ja sa räägid "rasvakihist" ...

ära (väga) pahanda,aga sel juhul pole sul ju lihast ollagi!Sa oled alakaalus.

Üldiselt - mine jõusaali!!

Ja seal kulub su õhuke rasvakiht sulle ära energia-allikana, :P

Paari kuu pärast vajad ilmselt lisasüsiveskuid;aga mitte musta leiva kujul loomulikult.Mina sinu asemel kasutaks süsivesikuallikana eelkõige puu-ja juurvilju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kohe pärast tellimuse täitmist või peab natuke ootama?

oot ...

seletage see imemasina asi nüüd mulle kah ära ...

nomitteeijõuakohale ..., :huh:

Tähendab,tellid ära ...

masin tuuakse kohale ...

ja kõhulihased muudkui kasvavad?

Olen ma asjast õigesti aru saanud?

Kas kõhulihased 'akkavad kasvama tellimise või kohaletoomise hetkest?

A kui KAKS masinat tellida ..., :P

a KOLM ..., :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot ...

seletage see imemasina asi nüüd mulle kah ära ...

nomitteeijõuakohale ..., :huh:

Tähendab,tellid ära ...

masin tuuakse kohale ...

ja kõhulihased muudkui kasvavad?

Olen ma asjast õigesti aru saanud?

Kas kõhulihased 'akkavad kasvama tellimise või kohaletoomise hetkest?

A kui KAKS masinat tellida ..., :P

a KOLM ..., :P

Ah, et masin peab kohale ka jõudma? Mina mõtlesin, et ikka ainult tellimuse vormistamisest piisab. Äkki peab siis veel ise selle masinaga midagi tegema ka hakkama :P Ei, siis jäägu parem tellimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
e-ee ... siin on kümnete kaupa tegijaid,kelle arusaam musklikasvatamisest on et võimalikult suur pulbripott ja võimalikult suur lusikas ja siis tuleb ...

sina oled jälle teine äärmus ...

valgupulbritega sul muidugi aega on,aga väita,et neid kohe üldse pole vaja,on rumal, :P

Ja nüüd seleta ,milleks sulle võimalikult palju musta leiba vaja on!?Ja veel võimalikult palju kartulit?

Sumomaadlejaks tahad saada või?Süsivesikuallikana on kartul omal kohal;aga võimalikut palju ..., :o

Teisest kõljest ei saa ma aru,mis rasvapõletust sa oma mõõtudega plaanid.

190cm ja 75kg ... ja sa räägid "rasvakihist" ...

ära (väga) pahanda,aga sel juhul pole sul ju lihast ollagi!Sa oled alakaalus.

Üldiselt - mine jõusaali!!

Ja seal kulub su õhuke rasvakiht sulle ära energia-allikana, :P

Paari kuu pärast vajad ilmselt lisasüsiveskuid;aga mitte musta leiva kujul loomulikult.Mina sinu asemel kasutaks süsivesikuallikana eelkõige puu-ja juurvilju.

"Võimalikult palju" alla ma mõtlesin seda,et toidueelistustest ettepoole tuua,mitte seda,et 24/7 ajada neid näost sisse :P

Kuna elan maal,siis pole lähedal ühtegi jõusaali :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Võimalikult palju" alla ma mõtlesin seda,et toidueelistustest ettepoole tuua,mitte seda,et 24/7 ajada neid näost sisse :P

Kuna elan maal,siis pole lähedal ühtegi jõusaali :huh:

Must leib ei peaks kuuluma toidueelistuste hulka.

Mis jõusaali puutub,siis siin 3 varianti:

1.(kasvõi mingite) tingimuste loomine kodus

2.leiad jõusaali kodust eemal

mõlemad variandid ei mõju just tervendavalt su vanemate rahakotile

3.ei tee mitte midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd üks rumala algaja küsimus: kui kõhulihased pingul hoida keretõste ajal (vist oli, see kõige tavalisem kõhulihaste harjutus?) kas see ka neid tugevamaks, suuremaks, vastupidavamaks teeb? Väsitas rohkem, kui tavaline keretõste, aga kas siis sellest ka mingit kasu on? Kas keegi suudab vastata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõhulihased peavad töötama kogu harjutuse vältel harjutuse sooritamiseks, mitte et sa ise neid pinges hoiad. Kui sul kõhulihased pingul ei ole siis sa neid õieti ei treenigi! Siis teeb suurema osa tööst ära nimme-niudelihas, mida sa pead kindlasti venitama peale kõhulihaste treeningut, et vältida nõgusselgsuse teket.

kas see ka neid tugevamaks, suuremaks, vastupidavamaks teeb?

Eks see teeb kõhulihaseid reljeefsemaks ja tugevamaks, aga ma ei tea kedagi, kes tahaks endale suurt kõhulihast. Kui sa mingil lihasel massi kasvatad, siis kannatab selle arvelt reljeef. 6-pack ongi reljeefne, mitte suur kõhulihas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×