Jump to content
sigaloom

Marek Kalmus ja Hollywood?

Recommended Posts

Ka ma pean tõdema, et teen filmi. Olen isegi üks peaosa kanditaat, film räägib noorte tolerantsuse ja sallivuse teemal.

Stsenaarim on valmis, hetkel käib casting.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma imestan et ükski tarkpea ei mõelnud selle peale, mis on selle filmistuudio Pixari suunitlus: kogupere animafilmid :P

Ei saaks öelda, et see mu esimene mõte ei olnud... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

haha jumala kõva mu meelest, kõik naiivsed nutavad nüüd :huh: Mareki blogis oli ka ammu juttu selle filmivärgist, pärast ütles ka, et need aint fotostuudio pildid ;D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see dumbuseri stsenaarium oli päris naljakas tegelt, kui viimane stseen välja jätta :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see dumbuseri stsenaarium oli päris naljakas tegelt, kui viimane stseen välja jätta :huh:

Samad s6nad ! :P Eriti hea on see osa, kus Kalmus pellarist v2lja tuleb... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samad s6nad ! :P Eriti hea on see osa, kus Kalmus pellarist v2lja tuleb... :P

On ta jah naljakas, vaadake seda pilti seal all, see on selge mõnitusena mõeldud. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea nali oli :huh:

kui aus olla jäin seda eile uskumagi:)

dumbuseri värk hakkab peale kui hea nali kuid lõpp läheb lihtsalt rõvedaks :P kahju :P

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui siseringi huumor väljub siseringist, siis on tõenäosus päris suur, et sellest kas ei saada aru või seda mõistetakse täiesti valesti.

V6ibolla oleks kasulikum ka siseringis yksteisele adekvaatset tagasisidet anda. :huh:

V6i tont seda teab, mis on hea ja mis mitte...

Minu ema ytles alati, et kas ikka on 6ige taolisi ilminguid maha suruda. Kui keegi ikka kuuleb, et koerake temaga r22gib ja n6u annab ja see ei tee kellelegi kurja, et see "koerake" r22gib...Las tal olla siis see "koerake". Ta tunneb siis ennast v2hem yksildasena.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V6ibolla oleks kasulikum ka siseringis yksteisele adekvaatset tagasisidet anda. :huh:

V6i tont seda teab, mis on hea ja mis mitte...

Minu ema ytles alati, et kas ikka on 6ige taolisi ilminguid maha suruda. Kui keegi ikka kuuleb, et koerake temaga r22gib ja n6u annab ja see ei tee kellelegi kurja, et see "koerake" r22gib...Las tal olla siis see "koerake". Ta tunneb siis ennast v2hem yksildasena.

See kes ise hääli kuuleb pole küll õige inimene siin sellist Jeesukese juttu ajama.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kes ise hääli kuuleb pole küll õige inimene siin sellist Jeesukese juttu ajama.

6nneks ei ole jutt mitte minust vaid sinust ja minu ema t88tas skisofreenikute p2evakeskuses. Sealt ka n2ide... 2ra siis 2gestu, kui teised muret tunnevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6nneks ei ole jutt mitte minust vaid sinust ja minu ema t88tas skisofreenikute p2evakeskuses. Sealt ka n2ide... 2ra siis 2gestu, kui teised muret tunnevad...

Eks meil ole kõigil oma jumal kuskil ....

post-17-1213344083_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6nneks ei ole jutt mitte minust vaid sinust ja minu ema t88tas skisofreenikute p2evakeskuses. Sealt ka n2ide... 2ra siis 2gestu, kui teised muret tunnevad...

Oi oi, ära nüüd sina küll minu pärast muret tunne eks, sa katsu enda häältega hakkama saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi oi, ära nüüd sina küll minu pärast muret tunne eks, sa katsu enda häältega hakkama saada.

No n2ed siis, kohe l2ks koorem v2iksemaks! :huh:

...jalg kergem, silm s2ravam jne. Soovin sama sinulegi! :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×