Jump to content
Parabool

Hüppeliigisel imelik paise

Recommended Posts

Tere ,

Juhtus siis selline lugu , et ühel pühapäeva hommikul (kaks päeva tagasi) avastasin hüppeliigese pealt kahtlase paise . Kuna olin looduses ning jalg nagu liigesest ei valutanud , vaid see koht mis veidike punane oli ning õrnalt paistes , mõtlesin esmapilgul ,et olen mingi herilase või muu "looma" käest nõelata saanud . Nüüd paar päeva hiljem pole valu taandunud , mis on endiselt ikka väga terav . Joosta nagu saab , aga väga madalate jalatsidega(mis antud kohta ei puudu , ega riiva) , sest korvpallitossudega on valu äkilisi liigutusi tehes meeletu . Seda kohta katsudes on tunne nagu hõõruks mingit kummi , täpselt sama hääl on ka. Oskab siinsetest olijatest keegi midagi kommenteerida või on keegi midagi taolist kogenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere ,

Juhtus siis selline lugu , et ühel pühapäeva hommikul (kaks päeva tagasi) avastasin hüppeliigese pealt kahtlase paise . Kuna olin looduses ning jalg nagu liigesest ei valutanud , vaid see koht mis veidike punane oli ning õrnalt paistes , mõtlesin esmapilgul ,et olen mingi herilase või muu "looma" käest nõelata saanud . Nüüd paar päeva hiljem pole valu taandunud , mis on endiselt ikka väga terav . Joosta nagu saab , aga väga madalate jalatsidega(mis antud kohta ei puudu , ega riiva) , sest korvpallitossudega on valu äkilisi liigutusi tehes meeletu . Seda kohta katsudes on tunne nagu hõõruks mingit kummi , täpselt sama hääl on ka. Oskab siinsetest olijatest keegi midagi kommenteerida või on keegi midagi taolist kogenud?

Tundub siiski väga putukahammustuse moodi olevat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi sellist täpselt pole juhtunud ega olnud,kord avastasin endal hüppeliigese venituse.... ise algul seda ei uskunud ,sest see tuli väga valel ajal..

Aga ikkagi kõige parem on see, kui käid arsti juures... nemad oskavad öelda millega tegu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×