Jump to content
Brooklyn

treenin

Recommended Posts

Et käin neli korda nädalas jõusaalis ja kava on jaotatud nagu kolmeks

Esimsel päeval teen : rind, selg, kõht

Teisel päeval teen : õlg, triceps, biceps

Kolmandal päeval teen: jalg, säär, alaselg, kõht

Muidgui ma ei tee neid järjest.

Küsimus on, et palju peaks olema seeriaid ja seeriates kordusi. Et tahaks saada lihas massi juurde. Veel tahaks teada, et kuidas mõjub see, et ma tõstan igas seerias raskusi ? Näiteks et 40kg 12 korda, 45 kg 10 korda, 50kg 8 korda ja siis maximum või midagi sellist ?

Küsimus veel et kapis on mul mass2, malto6 ja kreatiini , kas ma võin neid kokku segada ? Millises vahekorras ja ehk peaks hera't juurde muretsema ? Palju ma peaks grammides tarbima nii mass2, maltot ja kreatiini ?

Palju ma peaksin päevas tarbima süsivesikud, valke jne , et saada lihasmassi ?

Muudetud kasutaja Brooklyn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihasmass on üks sõna, aga ärme norime me kõik oleme vigased omal moel.

1.päev . Rind . Tritseps . kõht.

2.päev . Selg . Bitseps . Käsivars.

3.päev . Jalg . Säär . Alaselg .

Selline jaotus ehk on parem, ühel päeval ära treeni 2 suurt lihasgruppi, eks! Seeriad jäägu 4 juurde Kordused 8 kanti .

Söö päevas korraliku toitu 3 x ja valgujooki joo 2 x päevas. Peale trenni ja enne magama minekut. Tee 6 nädalat massi ja 4 nädalat jõudu.

Põhiline, et saaksid valku kehakaalu kohta 1,5g .

Valk muutub amonhappeks ( vabandust, kui eksin ) seda on vaja lihaste ehituseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihasmass on üks sõna, aga ärme norime me kõik oleme vigased omal moel.

1.päev . Rind . Tritseps . kõht.

2.päev . Selg . Bitseps . Käsivars.

3.päev . Jalg . Säär . Alaselg .

Selline jaotus ehk on parem, ühel päeval ära treeni 2 suurt lihasgruppi, eks! Seeriad jäägu 4 juurde Kordused 8 kanti .

Söö päevas korraliku toitu 3 x ja valgujooki joo 2 x päevas. Peale trenni ja enne magama minekut. Tee 6 nädalat massi ja 4 nädalat jõudu.

Põhiline, et saaksid valku kehakaalu kohta 1,5g .

Valk muutub amonhappeks ( vabandust, kui eksin ) seda on vaja lihaste ehituseks.

Aga kuhu jääb õlg ja traapets!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihasmass on üks sõna, aga ärme norime me kõik oleme vigased omal moel.

1.päev . Rind . Tritseps . kõht.

2.päev . Selg . Bitseps . Käsivars.

3.päev . Jalg . Säär . Alaselg .

Selline jaotus ehk on parem, ühel päeval ära treeni 2 suurt lihasgruppi, eks! Seeriad jäägu 4 juurde Kordused 8 kanti .

Söö päevas korraliku toitu 3 x ja valgujooki joo 2 x päevas. Peale trenni ja enne magama minekut. Tee 6 nädalat massi ja 4 nädalat jõudu.

Põhiline, et saaksid valku kehakaalu kohta 1,5g .

Valk muutub amonhappeks ( vabandust, kui eksin ) seda on vaja lihaste ehituseks.

Milleks enne magamaminekut veel valgujooki vaja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihasmass on üks sõna, aga ärme norime me kõik oleme vigased omal moel.

1.päev . Rind . Tritseps . kõht.

2.päev . Selg . Bitseps . Käsivars.

3.päev . Jalg . Säär . Alaselg .

Selline jaotus ehk on parem, ühel päeval ära treeni 2 suurt lihasgruppi, eks! Seeriad jäägu 4 juurde Kordused 8 kanti .

Söö päevas korraliku toitu 3 x ja valgujooki joo 2 x päevas. Peale trenni ja enne magama minekut. Tee 6 nädalat massi ja 4 nädalat jõudu.

Põhiline, et saaksid valku kehakaalu kohta 1,5g .

Valk muutub amonhappeks ( vabandust, kui eksin ) seda on vaja lihaste ehituseks.

Mul on selline systema :P

1.päev . rind,triitseps,käsivarred

2.päev . ülaselg,alaselg,õlg

3.päev .jalg ning biits

Ning 3 seeriat kõike ja 7-8 kordust :D

Ning valku 2 kuni 2,5 g kg kohta pigem :D

Muudetud kasutaja rms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali kava on võetud tabasalu jõusaalist, seal on see kava üleval.

Kui palju ma peaksin tarbima mass2 siis ja kas peaksin sinna segusse hera80 juurde ostma ?

Aga miks sa arvad, et sa PEAKSID neid kasutama? Mina küll ei arva, et sa peaksid. Põhjenda, mis sul nii suur vajadus nende järele tekkis äkki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga miks sa arvad, et sa PEAKSID neid kasutama? Mina küll ei arva, et sa peaksid. Põhjenda, mis sul nii suur vajadus nende järele tekkis äkki.

Vaat, ma ei saa kõiki aineid toidust kätte ning lihas ei ole eriti kasvand ( 1,5h aasta peale ) ja lisaks pean tunnistama et tänu neile saaks astuda sammud soovitud tulemusele lähemale !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks enne magamaminekut veel valgujooki vaja?

Sest, et kasvaksid öösel ka . Öösel sa ei söö midagi, siis on vaja midagi kõhtu, et energia puuduses ei kannataks. IMO

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P VANA TÕDE,ET TRIITS JA BIITS ÜHELE PÄEVALE EI SOBI.valku proovi ikke tavatoidust saada söö kodujuustu,kohupiima joo piima.valgusheigi võid peale trenni teha kohe

Pole see miski vana tõde ... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest, et kasvaksid öösel ka . Öösel sa ei söö midagi, siis on vaja midagi kõhtu, et energia puuduses ei kannataks. IMO

Mind imestas see, et just pulbrit soovitati. See, et sööki on vaja, on selge. Aga miks pulbrit soovitati, seda ma küll ei mõista. Eriti veel vadakut. Aga noh, kui eesmärgiks on end paksuks süüa, siis võib muidugi enne magamaminekut vadakut juua. Parema efekti saavutamiseks veel muidugi dextrot lisada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest, et kasvaksid öösel ka . Öösel sa ei söö midagi, siis on vaja midagi kõhtu, et energia puuduses ei kannataks. IMO

vana müüt, kasvad siis kui kasvuhormooni tase on max, ehk ei söö süskasid ja vadakut enne magama minekut, katobolismi pole mõttet karta, päeva jooksul saadud valgud kompenseerivad öö jooksul nälgitud aja. enne magama minekut võiks kaseiini,kui üldse midagi vaja on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihasmass on üks sõna, aga ärme norime me kõik oleme vigased omal moel.

1.päev . Rind . Tritseps . kõht.

2.päev . Selg . Bitseps . Käsivars.

3.päev . Jalg . Säär . Alaselg .

Selline jaotus ehk on parem, ühel päeval ära treeni 2 suurt lihasgruppi, eks! Seeriad jäägu 4 juurde Kordused 8 kanti .

Söö päevas korraliku toitu 3 x ja valgujooki joo 2 x päevas. Peale trenni ja enne magama minekut. Tee 6 nädalat massi ja 4 nädalat jõudu.

Põhiline, et saaksid valku kehakaalu kohta 1,5g .

Valk muutub amonhappeks ( vabandust, kui eksin ) seda on vaja lihaste ehituseks.

haha valgujooki 2x päevas, algajatel kõigevähem kohe pulbreid sisse ajada, TAVATOIT korda ja pole vaja mingeid valgupulbreid, ainult peale trenni üks suts.

1.5 vähe et lihasmassi kasvatada, vähemalt 2g kehakaalu kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:P VANA TÕDE,ET TRIITS JA BIITS ÜHELE PÄEVALE EI SOBI.valku proovi ikke tavatoidust saada söö kodujuustu,kohupiima joo piima.valgusheigi võid peale trenni teha kohe

ei tea miks ei sobi? eelmiste kavadega pidevalt ühel päeval olnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kava mis jõusaali seinal seisab peaks olema valmistatud Otsuse poolt.

Aga see, et olen lugenud foorumist, et kui lihasmassi kasvatada tahab siis peaks kaloreid rohkem tarbima kui kulutad. Aga kus ma saan kokku lüüa palju ma kaloreid olen kulutanud ? Kui palju ma olen sisse õginud ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust ma tean mitu grammi on keedu muna ? Mitu g ma söön praekartuleid jne ? ;) Suht raske on nii võtta ju ;)

Osta köögikaal ja/või kasuta google otsingut. Keskmine muna kaalub 60 grammi.

Söö parem keedukartuleid, sest keetes säilivad vitamiinid paremini.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×